Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

Imam 3 filma da nadjem koje sam gledao kao mali ali malo toga se secam pa ce vam biti tesko. Idemo :

 

1. Desava se na nekom velikom brodu na moru, secam se da je bila magla okolo i nekih zombi ljudi prekriveni morskom travom kako lutaju obalom nekog ostrva.

 

2. Secam se samo jedne scene sa plaze gde lik kida nekom crncu glavu i stavlja je na mestu gde je njegova bila.

 

3. Ovo je mozda i najteze. Desava se u nekoj velikog garazi, ja mislim, ili katakombama i secam se samo jedne scene gde su nasli u wc solji glavu, ja mislim.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako se zove onaj film gde se Rocco lozi na neku kurvetinu ceo film i na kraju on ulazi u neki bar gde ekipa pisa po toj istoj ribi i on i dalje insistira da se sa istom ljubi? Pozajmio sam ovu kasetu jednom lerdiju koji je avanzovao i zapalio iz kraja, a ja sad moram da fapujem na osnovu fotografskog secanja sad.gif

Ljudi googlao sam, iscimao skoro sve rtace ljubitelje, isao kod Radmile da gleda u karte...Dakle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tražim 2 filma:

 

1. prvi je neka komedija gde petorica prijatelja prave fond, tj. opkladu koji od njih će najduže ostati neoženjen, gde pobednik naravno uzima sav novac koji su za to vreme ulagali.

2. drugi je neki akcioni triler, sećam se da žena na netu nađe neku aplikaciju: nešto na foru akvarijuma u kome svaka riba nosi ime nekog čoveka. ne znajući o čemu se radi, ona selektuje jednu od njih i ubrzo skonta da je sa druge strane tog programa ubica koji ubija ljude sa imenom ribe koje je ona izabrala. valjda je ovo dovoljno, hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Ne mogu da se setim kako se zove, cini mi se da je argentinski film u pitanju, on je neki pijanista bese, ili umetnik neki, zena pocne da se jebe sa njegovim nadredjenim da bi on napredovao, volela ga kao najstrasnije nesto, posle je on najuri, ona se rokne, tako nesto, secam se kao kroz maglu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

Na osnovu filma "O pokojniku sve najlepše" reditelja Predraga Antonijevića, nastala je serija u dve epizode pod naslovom "Kako se kalio narod Gornjeg Jaukovca"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 years later...

Al' je ova tema uvenula... Aj da je oživimo malo.

 

Pre jako mnogo godina sam bio naleteo na jedan animirani film, ali za odrasle.

Radnja je smeštena u nekoj praistoriji, pećinski ljudi koji se kolju sa kojekakvim zverima, dinosaurusima ili nekim drugim rasama, kao što je jedna demonsko-đavolska (generalno humanoidi, ali im je koža crvene boje i imaju one klasične đavolske repove). Tu je i neka humanoidna rasa koje su naši preveli kao Budaline ili Budale (oni su obrali zelen bostan u tom filmu, bio je masovni pokolj...). Ima i scena seksa, ali ništa preterano eksplicitno (ukoliko se zanemari što su se tu mešali ljudi sa ovim polu-demonima). Koliko se ja sećam, dva brata su tu glavni likovi, priča ide od njihovog detinjstva pa do zrelog doba, kad konačno postaju neprijatelji, zato što je jedan dobrica a drugi zao i poremećen.

To je sve čega se sećam.

 

Btw,

 

Ne mogu da se setim kako se zove, cini mi se da je argentinski film u pitanju, on je neki pijanista bese, ili umetnik neki, zena pocne da se jebe sa njegovim nadredjenim da bi on napredovao, volela ga kao najstrasnije nesto, posle je on najuri, ona se rokne, tako nesto, secam se kao kroz maglu...

 

Za slučaj da još uvek tražiš ovaj film, u njemu igra Penelope Cruz, ali se ne sećam kako se zove. Sve u svemu, ozbiljno sjebana ideja...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Zaboravio sam kako se zove film, 'davno sam ga gled'o

 

otprilike radnja, majka je ostavila svoje dete kao bebu, ono je završilo kod neke porodice i kad je odraslo, zlostavljalo ga pa je mladić puk'o

post'o skriveni psihić, nekako doš'o do porodice u kome mu živi majka, ona ga ne prepoznaje a on pravi im sranja, neka inspektorka došla da ispitiva slučaj

inače dobra riba, čak i nju je zadavio, stavio u kesu i kolk'o se sećam, bacio kroz oluk......njegova majka govori svom sadašnjem mužu da mladić nije u redu

a on kao, ma jok, ok je, malo ga drma pubertet :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Тражим овај филм али нема га ни на једном торент сајту. Па ако неко зна где га има,био бих му захвалан

https://www.imdb.com...9/?ref_=nv_sr_2

https://thepiratebay.org/torrent/5974179/Fade.To.Black.2006.DVDRip.XviD-FRAGMENT

 

 

Evo link za film

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...