Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Meni ovo skroz zanimljivo zvuci, vokalne deonice su odlicne i bas se dobro uklapaju sa svom ovom elektronikom. I ne zvuci mi nimalo usiljeno, skroz je sveze, doduse prethodni singl je bio po meni znatno slabiji. I nekako, na ovo gledam kao collaboration album, klasicno odstupanje od njihovog dobro poznatog stila, koje se vec i desavalo ranije, tipa onaj album iz 2007, znaci nista novo. A zna se i kako je prosao prosli album, kobajagi old school Korn, kad ono kita bez Brian-a. Tako da je po meni bolje sto izdaju ovakve, pomalo stilski dezorjentisane ali interesantne pesme, nego da krenu opet sa Twisted Transistor i Coming Undone singlovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo ga, ceo album:

 

Fear And The Nervous System - Fear And The Nervous System (2011)

 

297h47.jpg

 

* James Christian Shaffer – guitars

* Steve Krolikowski – vocals

* Leopold Ross – guitars, programming, production

* Zac Baird – keyboard

* Billy Gould – bass

* Brooks Wackerman – drums

 

 

http://depositfiles.com/files/tufwv0o7z

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fear And The Nervous System - Fear And The Nervous System (2011)

Nisam uspeo da preslušam do kraja. U principu, album zvuči kao pesme koje su otpale sa SYOTOS-a i, naročito, neimenovanog albuma. Čak i pevač ima glas u kojem se čuje uticaj Džonatana. Zaobiđite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namestio čovek da izađe u slično vreme, pametan potez. Nije loša pesma, glavni rif podseća na FTL.

 

Taj rif se svira skoro identichno kao Faget uz dodatak jednog praga. Onaj zadnji "Mr. Bungle chord" je na istoj poziciji kao u toj pesmi, a i pri kraju rifa je, samo je ritam udaranja sedme zice malo drugachiji.

 

Spot mnjah, ali je pesma ubistvo, pa ga vadi. Ne prija mi NU metal gubljenje u emo pantalonama, a i onaj basista bi mogao malo drugachije da drzi bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...