Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

mogu reci da album nije los, sve pesmu su poprilicno ujednacenog kvaliteta, jedino sto se ovo mora slusati bas glasno da bi dobilo na snazi. :) ima pevljivih refrena, po koji growl i sl. uglavnom, nije lose a ceka se i dvd sa onog certa. ;) promena je evidentna, ali to smo vec navikli sa kornom. :) doduse, necemo porediti sa starim (vrhunskim) albumima.

 

http://www.youtube.com/watch?v=u9RNVPAAvzY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na devetoj pesmi. Ne znam. Nisam očekivao mnogo, pesme prolaze, ništa ne pamtim osim ovih koje su singlovi. Ispada da su te najbolje. Već na prvoj pesmi je bila vokalna melodija kao skinuta sa Untouchables. 'Bem li ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pjukcina ....davno je Korn otisao u kurac

 

Nažalost, mnoge dobre bendove koji su pokušali da ih imitiraju su povukli u isti taj kurac. Patentirali su nešto novo, i za to im svaka čast. Prvi album sam i slušao, ali što se mene tiče, bolje da nisu nikad ni postojali, kad se sabere sve što su doneli dobro i što su doneli loše. Sami za sebe su kult, ali šire gledano, oni su nezavisno od svoje volje razlog što je metal otišao u kurac.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost, mnoge dobre bendove koji su pokušali da ih imitiraju su povukli u isti taj kurac. Patentirali su nešto novo, i za to im svaka čast. Prvi album sam i slušao, ali što se mene tiče, bolje da nisu nikad ni postojali, kad se sabere sve što su doneli dobro i što su doneli loše. Sami za sebe su kult, ali šire gledano, oni su nezavisno od svoje volje razlog što je metal otišao u kurac.

:no:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki opšti utisak je da su zbrzali ovaj album, eto snimiše taj singl, izbaciše ga onako stidljivo kad ono - upseh. I brže-bolje, dok je fora još vruća, da se izda čitav album. Većina pesama ispadoše baš onako prazne i nikakve. Album svakako bolji od prethodna dva, ali i dalje je to beznadežna čabar kategorija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji li bend koji je uzeo estetiku Korn-a i odsvirao to na svoj način, tako da zvuči sveže?

 

Dajem primer Karnivool-a koji meni zvuče kao da Tool imaju po 25 godina i sviraju u 21. veku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...