Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Bejah prijatno iznenadjena kad ih videh i juce i danas na trl-u...

Za divno chudo, Jonathan je umeo da ostari (shto se ne moze reci za ostale chlanove danasnjeg benda)... Kako tuzno zvuchi ovo "danashnje" icon_sad.gif

No, da ne patetishem - spot je ok, mada sam propustila deo kada je Jonathan rekao zasto su tachno reshili da u spotu budu poznate hip-hop face... Balavila sam u tom trenutku...

Ko ima nemachki mtv- ima srece, tamo se spot stalno vrti!

A David je bio kao najgori fenser - u nekim crnim cipelicama, pustio neku gayastu frizuru (duzu), Munky se josh vishe ugojio,a Fieldy je ostao isti...

 

Jedno pitanje za sve vas: Da li mi savetujete sa kupujem novi album ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sto ga lepo ne skines sa neta ili pitas nekog da ti nareze?!?!?!

 

od svih do sada ovaj najmanje zvuci kao onaj izvorni korn... e sad to nekom moze da se svidi, a nekome ne... meni je album onako... ima nekih ok pesama, ali ima i dosta stvari koje mi se nesvidjaju, dok mi je bonus disk sasvim OK... najbolja od novih pesama mi je "too late i'm dead" koja se nalazi na bonusu....

Inace, "Last Legal Drug" (takodje sa bonusa) ima identican (glavni) rif kao onaj iz Thoughtless-a...

 

P.S. pony, nemoj da se trudis da je nadjes medju tim pesmama koje sam ti dao posto sam ovu skinuo u onom drugom zip-u, tek posto sam ti ove prethodne vec narezao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah prijatno iznenadjena kad ih videh i juce i danas na trl-u...

Za divno chudo, Jonathan je umeo da ostari (shto se ne moze reci za ostale chlanove danasnjeg benda)... Kako tuzno zvuchi ovo "danashnje" icon_sad.gif

No, da ne patetishem - spot je ok, mada sam propustila deo kada je Jonathan rekao zasto su tachno reshili da u spotu budu poznate hip-hop face... Balavila sam u tom trenutku...

Ko ima nemachki mtv- ima srece, tamo se spot stalno vrti!

A David je bio kao najgori fenser - u nekim crnim cipelicama, pustio neku gayastu frizuru (duzu), Munky se josh vishe ugojio,a Fieldy je ostao isti...

 

Jedno pitanje za sve vas: Da li mi savetujete sa kupujem novi album ili ne?

TRL... MINUS!

KORN DANAS... MINUS!

HIP-HOP... MINUS!

NEMACKI MTV... MINUS!

NOVI ALBUM... MINUS!

 

Bedak... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zmychek sranje je, vokal je losiji, ritmovi su bezveze, zvuk oslabljen za 1 gitaru...dobra je gore navedena last legal drug, twisted transistor, eaten up inside i it's me again nije losa...

 

@nikola jos ja vidim, nije to to...nasao sam se zato u svom potpisu (danas sam to crtao) icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...