Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

E Pony, srce, pa to je zato sto me ne znas. Svako ko me malo bolje zna zna da ja Dimmu Borgir i Emperor volim vise od svega. A taj dux nije nista. Imam ja i 2 majce Dark Funerala, Marduka, 3 Borgirove, Emperor, Hornu, Immortal, Cannibal Corpse, Benediction, Mayhem i sl. Da udjes u moju sobu NIKAD ne bi pomislio da slusam nu metal jer mi je soba zatrpana black i death posterima i plakatima. A posto ne ides na takva desavanja tj. svirke onda je logicno da me i ne vidjas u tim extreme izdanjima. Pre sam bas furala taj zli fazon ali sad me bas briga, normalno se oblacim bez ikakvih obelezja a kuci slusam ono sto volim i to niko ne mora da zakljuci po mom izgledu. Ja slusam sve sto mi se svidi a u mom slucaju to su nu, black i death metal, pomalo thrash. Tako da se nemoj zgrazavati vise. Isto tako kao ti, neki ljudi koji slusaju black ne mogu da me zamisle u majci Korn, veruj mi.

I da se vratim na Korn, cula sam par pesama sa novog i onako-osrednje je. Pony moras mi dati ceo album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj mi pojasnite novi album posto jos uvek cekam pametnog brata iz canade da mi posalje original

Bolje ili losije od Take A look?

zasad sam samo video twisted transistor i djasvi mi se ali nekako mi to nije to.....

pleeease nemojte me razocarate......

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta se sad ti bunish kad je chovek sasvim normalno rekao to shto misli bez pljuvanja?

ko je rekao da se ja bunim?! ja samo izrazavam cudjenje icon_da.gif

 

da, skroz je korektno rekao sta misli!

sto se pri tom totalno kosi sa njegovim prethodnim postovima (ne iskljucivo na ovoj temi)

 

@dr NIK@

 

jesi se ti napalio!

AHA! happy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj mi pojasnite novi album posto jos uvek cekam pametnog brata iz canade da mi posalje original

Bolje ili losije od Take A look?

zasad sam samo video twisted transistor i djasvi mi se ali nekako mi to nije to.....

pleeease nemojte me razocarate......

pa ja npr. ne mogu ni da ga poredim s prethodnim s obzirom da su potpuno drugaciji...

ako ti se svideo onaj " "manje korn" deo" sa untouchables-a onda ima sanse da ti se svidi ovaj album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadjoh novi album Korn-a,ali ne dva diska vec 1 ( icon_confused.gif )

A Take a look ovde kosta 9 evra-shto ce reci na snizenju 7 evra... Htela sam da umrem kad sam videla cene jos nekih metal bendova... Sta ces,ljudi zaludjeni repom i rnb-om...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zajebam se...

 

 

nakon sto sam preslusao novi album korn je skocio u mojim ocima

 

iako ih nikad nisam puno slusao, cenim sto su konacno napravili radlikalan iskorak, u odnosu na stari stil, a i neke pesme se bas dopadaju - npr Liar

 

mnogo bolje ovako, nego jos jedan TALITM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...