Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

@Alita: biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

blink.gif?

 

DNikad ih nisam nešto naročito voleo, ali čak i ja znam da su pesme za spot čisto sr**e...

 

Na szigetu ovog leta kad su svirali, da li mi verujete da nije bilo NI JEDNE JEDINE pesme za koju nema spot... Sa svakog albuma 2-3 hita, i to je to. I sve vreme su prekidali jer im nisu bile dobro namestene cinele da gitare pa muda, jebem mu majku... Bas su bili krs... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta ocesh...ne mogu vechno da se drze, ajde ti zabadaj zube u vratove ljudi koji se neprestalno koprcaju, vrishte, skachu, i shta sve ne rade, svaku noc...normalno da ce se malo rasklimati, ali onda odesh kod zubara, on ti ih sredi, plus mozesh da ga "isisash" kad zavrshi, da vidish jel valjaju... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Na szigetu ovog leta kad su svirali, da li mi verujete da nije bilo NI JEDNE JEDINE pesme za koju nema spot... Sa svakog albuma 2-3 hita, i to je to. I sve vreme su prekidali jer im nisu bile dobro namestene cinele da gitare pa muda, jebem mu majku... Bas su bili krs... no.gif

Gledao sam nekoliko njihovih koncerta ,i ljudi razbijaju,kakvu atmosferu naprave ,video sam samo jednom da je bubnjaru tehnicar na sred koncerta namestao cinele...

ali koncerti su im da poludis,onako svi u publici se deru do iznemoglosti,uglavnom sviraju stvari za koje je snimljen spot ali zar to ne rade svi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre cu ubiti tebe nego sebe icon_smile.gif

ukusi su razliciti, tako da...

meni su te najbolje, a posebno Y'all wanna single wub.gif a to nema nikakve veze sa spotovima rolleyes.gif

U jebote, stvarno si duhovita riba wallbash.gif

Mrzim sebe zbog ovoga ali: ti si pozer ph34r.gif . Evidentno je. Po izboru pesama to se može zaključiti. Čim je tebi Blind najbolja pesma sa tog albuma onda...

I ne želim da se raspravljam sa nekim ko još nije ni cele albume preslušao a soli pamet o bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam nekoliko njihovih koncerta ,i ljudi razbijaju,kakvu atmosferu naprave ,video sam samo jednom da je bubnjaru tehnicar na sred koncerta namestao cinele...

ali koncerti su im da poludis,onako svi u publici se deru do iznemoglosti,uglavnom sviraju stvari za koje je snimljen spot ali zar to ne rade svi?

Slusaj, ja sam imala srece da odem samo na taj jedan, koji ocigledno nije sniman da bi se ljudi trudili icon_smile.gif

 

Ozbiljno, odradili su ga preko kurca... A i jedan ortak je bio na njihovom koncertu u Spaniji bukvalno 3-4 dana pre ovog u Budimpesti i dao isti komentar...

 

Ne znam. Ili im nije sezona, ili su suvise omatorili i propali icon_smile.gif

 

Al ja sam uhvatila Mankijevu trzalicu icon_da.gif

A imam i sa Soulfly-a icon_da.gif

al sam sakupljac icon_smile.gif

 

 

Čim je tebi Blind najbolja pesma sa tog albuma onda...

 

I meni je icon_smile.gif . Stvar ukusa mozda icon_da.gif

Edited by Alita

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote, stvarno si duhovita riba wallbash.gif

Mrzim sebe zbog ovoga ali: ti si pozer ph34r.gif . Evidentno je. Po izboru pesama to se može zaključiti. Čim je tebi Blind najbolja pesma sa tog albuma onda...

I ne želim da se raspravljam sa nekim ko još nije ni cele albume preslušao a soli pamet o bendu.

ja nikome ne solim pamet, samo kazem svoje mishljenje....

ima mnogo toga shto jesam, ali pozer sigurno ne!

josh neshto, ja jesam duhovita, a ti me zasmejavash, uvidjash razliku izmedju duhovita i smeshna? icon_smile.gif

 

@Alita icon_smile.gif naravno da je stvar ukusa icon_da.gif ...jednostavno, neki ljudi imaju predrasude o drugima, samo zbog drugachijih mishljenja koja se ne podudaraju sa njihovim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote, stvarno si duhovita riba wallbash.gif

Mrzim sebe zbog ovoga ali: ti si pozer ph34r.gif . Evidentno je. Po izboru pesama to se može zaključiti. Čim je tebi Blind najbolja pesma sa tog albuma onda...

I ne želim da se raspravljam sa nekim ko još nije ni cele albume preslušao a soli pamet o bendu.

realno - TI si pozer. Blind jeste jedna od najboljih pesama i upravo zato su i taj spot snimili prvi. a taj stav blind-je-sranje-za-razliku-od-pesme-kao-sto-je-lost-koja-je-realno-losa upravo ukazuje na to da ti samo oces da se dokazes kao veci fan jer kao vise volis "nepoznate" pesme.. wallbash.gif

 

jednog dana ce se neko na ovom forumu ugusiti od tvoje gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pljuj slobodno ako imash argumenata koji se ne baziraju na subjektivnom mishljenju

 

ako nemash - odjebi

 

edit: gutam slova, jer debeli medved sam ja

Edited by [4]

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='23. 1. 2006, 17:24'] pljuj slobodno ako imash argumenata koji se ne baziraju na subjektivnom mishljenju

 

ako nemash - odjebi

 

edit: gutam slova, jer debeli medved sam ja

@4

 

stvarno si debil! eto sada ja pljujem! jel ti krivo!!

 

 

korn pushi kurac! nu metal je kenjava zeshca! sve je to sranje! i svi oni koji slushaju to su deca i seronje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...