Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Što se mene lično tiče, još od albuma Follow the Leader me ne zanima mnogo kako zvuče albumi koji su posle izlazili... Odavno su izgubili put kojim su hteli da idu kada su bili malo mlađi i mršaviji...

Shta je tu je i ne mozemo nista da menjamo/biramo icon_frown.gif ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spam =>

 

Ubedljivo najjacha scena na engleskom kad sam bila sama sa teacherom i neshto smo prichali o rock'a'roll-u da bismo na kraju dospeli do metala i on me pita kao koji mi je omiljeni bend, a ja ko iz topa: ''Korn''... A on me gleda i kaze: ''Da, oni su sjajni, shteta shto im je otishao onaj lik... head...'' i poce da peva Freak on a leash... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Moj teacher KONZA icon_rockdevil.gif

Nisam mogla da verujem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spam =>

 

Ubedljivo najjacha scena na engleskom kad sam bila sama sa teacherom i neshto smo prichali o rock'a'roll-u da bismo na kraju dospeli do metala i on me pita kao koji mi je omiljeni bend, a ja ko iz topa: ''Korn''... A on me gleda i kaze: ''Da, oni su sjajni, shteta shto im je otishao onaj lik... head...'' i poce da peva Freak on a leash... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Moj teacher KONZA icon_rockdevil.gif

Nisam mogla da verujem!!!

samo mi jos reci da je poceo da peva onaj deo :

 

Boom na da mmm dum na ema

Da boom na da mmm dum na ema

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala vam puno...

Dobro, to da su oslabljeni, to jos moze i da se razume, ali mogli su bar da nadju zamenu... Ili im je to ispod casti...

Videcu, mozda uzmem da narezem...

ma to oni sebi samo cuvaju guzice, jer kad bi doveli novog clana u bend na njega bi sve oci bile uperene sto bi samim tim njih gurnulo malo u stranu, sto oni sebi ne bi mogli da dopuste... pa pogledaj samo kako su izveli onu glupost sa onim likom sto je svirao sa njima posto je head otisao.... meni je bila prosto tuga da gledam to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo mi jos reci da je poceo da peva onaj deo :

 

Boom na da mmm dum na ema

Da boom na da mmm dum na ema

icon_da.gif Da, da i to!!! icon_smile.gif

Covek je car!!!

 

 

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

pa bivsa profesorka moje devojke (ne secam se iz kog predmeta) je slusala neki black/death fazon... cak smo joj nabavljali neku muziku kao npr. Mortician koji su neki brutal death/grindcore blink.gifohmy.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ces... taki ti je zivot... dobri su oni i meni dalje, ali vise ne obracam toliko paznju na njih...

Jbg, ja ne mogu da ih zanemarim - od jutra do mraka slusam stalno sve stare pesme... Pita me keva: "Je li, je l' ti to neka infuzija?", a ja u transu...

 

BTW, Twisted Transistor - bolesno perverzna pesmica... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...