Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zasto pridavati znacaj postovima poput takvog... Znamo da ce se uvek naci neki moron koji ce morati da dodje na bilo koju temu i pljuje jer eto bas tog dana je on/ona ustao/la na levu nogu i nista mu/joj ne moze popraviti raspolozenje osim pljuvanja muzike koju ne vole...

Edited by Zmychek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj ne seri. Otkud ti znas kakav ce im biti sledeci album? Ili onaj posle njega. Tako su svi srali i za Machine Head, kao treba da se raspadnu, ne mogu vise da padnu, a ljudi sad napravili album koji rezbija kolko je dobar. Peti album - mozda najbolji album u karijeri.

 

Cuti i ne pravi se pametnija nego sto jesi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto pridavati znacaj postovima poput takvog... Znamo da ce se uvek naci neki moron koji ce morati da dodje na bilo koju temu i pljuje jer eto bas tog dana je on/ona ustao/la na levu nogu i nista mu/joj ne moze popraviti raspolozenje osim pljuvanja muzike koju ne vole...

Tako je,tako je... icon_smile.gificon_smile.gificon_rolleyes.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj ne seri. Otkud ti znas kakav ce im biti sledeci album? Ili onaj posle njega. Tako su svi srali i za Machine Head, kao treba da se raspadnu, ne mogu vise da padnu, a ljudi sad napravili album koji rezbija kolko je dobar. Peti album - mozda najbolji album u karijeri.

 

Cuti i ne pravi se pametnija nego sto jesi.

whateva...

 

prosto, bili su legendarni. Sad su samo smor. Toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao gledala sam pre neki dan neki medeni klip koji se zove Jonathan is not gay... UMRLA sam od smeha... Sve vreme ponavlja "I'm not gay... give me your winnie" i slicno, i onako pederski igra uz sopstvene pesme... Lik...

 

apropo fageta icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao gledala sam pre neki dan neki medeni klip koji se zove Jonathan is not gay... UMRLA sam od smeha... Sve vreme ponavlja "I'm not gay... give me your winnie" i slicno, i onako pederski igra uz sopstvene pesme... Lik...

 

apropo fageta icon_smile.gif

Want it!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Hmmm... Korn je u početku karijere imao par dobrih stvari...

 

Sad su smeće...

 

Inače imaju dobrih stvari za depresiju...

 

"Let's get this party started" jedna od njih...

 

A sve one "I did my time" i ta kompanija je samo super-monkey-smash-movie-office pesma... if you know what I mean... icon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Want it!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Hmmm... Korn je u početku karijere imao par dobrih stvari...

 

Sad su smeće...

 

Inače imaju dobrih stvari za depresiju...

 

"Let's get this party started" jedna od njih...

 

A sve one "I did my time" i ta kompanija je samo super-monkey-smash-movie-office pesma... if you know what I mean... icon_evil.gif

oki, nije frka biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ih volim icon_biggrin.gif

Najbolja mi je Y'all Want A Single , osim nje I Did My Time, Right Now i Blind...

te su mi the best, ali naravno nisu jedine odlichne... happy.gif

UBIJ SE!!!!! wallbash.gif

Iz izbora se vidi da nisi ljudski ni odslusala albume valjano cim su ti te pesme najbolje! Nijedna od navedenih ne moze ni da prismrdi npr. Swallow ili Lost ili Fake.

 

Ajde odslusajte i pesme za koje nisu uradjeni jebeni spotovi wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

UBIJ SE!!!!! wallbash.gif

Iz izbora se vidi da nisi ljudski ni odslusala albume valjano cim su ti te pesme najbolje! Nijedna od navedenih ne moze ni da prismrdi npr. Swallow ili Lost ili Fake.

 

Ajde odslusajte i pesme za koje nisu uradjeni jebeni spotovi wallbash.gif

Pre cu ubiti tebe nego sebe icon_smile.gif

ukusi su razliciti, tako da...

meni su te najbolje, a posebno Y'all wanna single wub.gif a to nema nikakve veze sa spotovima icon_rolleyes.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...