Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

@zmychek ne znam koliko dugo slusas korn, ali cenim da ce te to drzati jos maksimum godinu-dve icon_da.gif

Otkud ti znas koliko ce o mene drzati?

Ne poznajes me, tako da mislim da ne mozes bas da tako olako donosis neke zakljucke, zar ne?

KoRn slusam od druge godine gimnazije, zapravo sam trazila od drugarice da mi nareze njihov mp3 za exkurziju u Italiju i od tad ih slusam... Nije mnogo,ali sam od tada nabavila dosta njihovog "materijala" i ne pada mi na pamet da ih batalim za godinu-dve... A kada to kazem onda tako i mislim... icon_da.gif

 

 

pa ja bi pre rekao bezveze prolazna pesmica....

 

Nervira me samo shto se bubnjevi apsolutno ne cuju, inace jos me nije prosla... A slusam je po 10-15 puta na dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud ti znas koliko ce o mene drzati?

Ne poznajes me, tako da mislim da ne mozes bas da tako olako donosis neke zakljucke, zar ne?

KoRn slusam od druge godine gimnazije, zapravo sam trazila od drugarice da mi nareze njihov mp3 za exkurziju u Italiju i od tad ih slusam... Nije mnogo,ali sam od tada nabavila dosta njihovog "materijala" i ne pada mi na pamet da ih batalim za godinu-dve... A kada to kazem onda tako i mislim... icon_da.gif

 

To rece i moj burazer teski metalac pre godinu dana za Zdravka Colica... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah tek sad vidim kako lupeta...

ne chuju se bubnjevi? pre cje biti da je gitara zamucjena, bubnjevi se jasno chuju - beat je prost - sranje

 

a ako te ne pusti za 2 god, mozes slobodno da se zapitash dal si chitava icon_smile.gif

bolesno je da ti se ne menja ukus i da ne evoulirash u tom smislu

da te iste stvari loze podjednakom merom godinama - to je boles', ma kolko te stvari bile dobre

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zmychek al reci kako bi to bilo kul...napravis taj one man tribute, u avatare stavljas redom clanove na koje se lozis (a mozes da se registrujes i sa vise nickova da bi bila kul), kopiras vesti sa sajtova na korn temu, pises sve recenice u pasivu i koristis icon_da.gif smajlije u svakom postu mrred.gif

poslala bi slavna, ja bih ti se prvi chepio wub.gif

sto se slusanja korna tice, nisam imao nameru da te prozivam, ali ces se stvarno prezasititi benda slusajuci ga tim tempom i bice ti muka da slusas cak i svoje najomiljenije pesme...

 

@nikola nova zvezda beogradskog nu metala je u usponu icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zmychek al reci kako bi to bilo kul...napravis taj one man tribute, u avatare stavljas redom clanove na koje se lozis (a mozes da se registrujes i sa vise nickova da bi bila kul), kopiras vesti sa sajtova na korn temu, pises sve recenice u pasivu i koristis icon_da.gif smajlije u svakom postu mrred.gif

poslala bi slavna, ja bih ti se prvi chepio wub.gif

sto se slusanja korna tice, nisam imao nameru da te prozivam, ali ces se stvarno prezasititi benda slusajuci ga tim tempom i bice ti muka da slusas cak i svoje najomiljenije pesme...

Znam da bi se chepio... Jednostavno znam... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosao sam do zakljucka da bi korn definitvno trebalo da angazuje dj-a kao novog clana benda, od kako je head otisao.

 

pesme za novog albuma a i sa Untouchables-a bi uzivo mnogo bolje zvucale, a i head-ovi gitarski delovi bi mogli ga budu semplovani. + taj novi lik ne bi imao pritisak kao head-ova zamena (sto bi imao svaki gitarista kad bi dosao u bend).

Edited by Freak Kitchen

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da, posle malo vise slusanja zakljucio sam da je novi album sasvim ok.

 

promenili su fazon, treba imati muda za to. Nastavili su tamo gde su stali sa Untouchables... sto samo potvrdjuje moje misljenje da je Take A Look In A Mirror ubedljivo najgori korn album i da je to bio veliki step backward...

 

naravno, meni je mnogo drazi stari korn (prva 4 albuma) ali mi je ipak drago sto su i oni provalili da je bilo vreme da zavrse sa tim pristupom. neka ostave legendu, ne treba je skrnaviti (sto je bio slucaj na Take A Look In A Mirror).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...