Jump to content

2009.11.15. *SKC, Beograd* Sonata Arctica


Elderane

Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

JAO JAO JAO JAO JAO

JA...NE MOGU DA DISEM!!!

OVO JE...DIVNO!!!!

 

SAVRSENO! SAVRSENO!

Taman na pocetku studija...i vise nego odlican pocetak!!!

 

I'm so happy right now!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino sam napisao da oni koji zele fensi kartu u boji mogu momentalno da ih naruce na [email protected] Dobice kartu u roku od 7 dana.

Jel može i preko one forme na sajtu?

Fak, nemojte tako brzo, ja neću pre leta da imam pare za ovo! Naročito ako se ispostavi da je i JOP u međuvremenu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar Edguy. Ali ovo... lepo, lepo. Samo cekamo Natashu sa svojim komentarima... gde li je...

Eve me. :bigblue:

 

Vec sam ja bila i komentarisala, samo sto sam davala negativne prognoze koje su izbrisane.

Evo, necu vise.

 

Sad sad vec OK, ne nadam se da ce ga otkazati, al' se nadam da cu uspeti da ubedim moje da idem i u Holandiju, jer sam sve vec fino isplanirala i nema sanse da cu da dozvolim da mi ode njihov nastup u Holandiji zbog ovoga.

Nasli ste kad cete ih dovesti.

 

Nego, mene zanima, otkad vi znate za ovu informaciju o koncertu (ako se sme znati)? :zeleni:

 

 

PRVI RED JE MOJ !!! :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NatashaNS

Oni u Holandiji sviraju na festivalu, a ovo kod nas je headliner turneja, duža svirka će biti kod nas. :P I biće bolja atmosfera, jer će svi doći zbog Sonate, osim u slučaju nekih zajebanih predgrupa, što me sada iznova kopka ko bi mogao da upadne... :mrgreen: Ako misle na domaće predgrupe, pa da, Nightfall je jedan od prvih kandidata + očekujem Apocalypse-u preko veze. ;)

 

 

Tek sad vidim da su objavili datume i na sajtu. Ne sviraju u Rumuniji i Bugarskoj? Očekujte podosta fanova odande! :da:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj al ce da bidne veselo kad ovo bude vido Max iz Najtfola,ima da djipa od srece do plafona! :mhihi:

Ima i ona lepa moderatorka Shamanli(ne znam kako tacno ide nik)da razdusevi kad sazna da ce i u Srbiji da ih gleda! :da:

 

Lepo se provedite svi koji idete na ovo! :pivopije:

MAX se odrekao Sonate,javno,zbog po njemu loseg Unia cd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...nisam neki ljubitelj Sonate, no valjda ce se skrpiti para do sredine novembra. :pivopije:

 

Jbg-a Elderane...jes evro visok i sve to....ali, 2.2k i 2.4k za ovaj bend je stvarno mnogo para !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...