Jump to content

2009.04.21. "Iron Maiden: Flight 666" premijera i u Beogradu!


crusader84

Recommended Posts

Premijerno i jedino prikazivanje 21. aprila u 20:00 u Kolosej multipleksu u onom nedavno otvorenom tržnom centru na Ušću.

 

 

Dakle muzičko-dokumentarni film koji je snimljen na delu Somewhere Back in Time turneje u februaru i martu prošle godine. Snimano u HD tehnologiji, 5.1 zvuk i te munje, pa će se prikazivati isključivo u ovim digitalnim-multiplex-theatre-kurac-palac fancy bioskopima. :mrgreen:

Producenti filma su Scot McFadyen i Sam Dunn, poznati po filmovima METAL: A HEADBANGERS JOURNEY i GLOBAL METAL.

 

 

Prodaja karata za film IRON MAIDEN: FLIGHT 666 počinje u petak, 17. aprila na blagajni multipleksa Kolosej (Tržni centar Ušće).

Cena karte je 420 dinara.

 

Više informacija:

http://www.mcf.rs

http://www.ironmaiden.com/flight666

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda da nigde neće biti titlovan, i to na zahtev menadžmenta benda, kažu da se film sastoji uglavnom od akcije, a ono malo priče je lako razmuljivo i opšte poznato fanovima.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, ovo me podseti na Split, bila nedelja jebote, ništa živo nije radilo osim tako nekog uber modernog tržnog centra (@Đole-trans ekipa, tamo gde nam je bio parkiran kombi), sve šljašti, mi našli klonju tamo, jedva provalili kako se koristi česma. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate opušteno, nema leba da se to rasproda (doduše nem' pojma koliki je kapacitet Koloseja, samo sam čuo da je "poveća" sala). Naročito sada kada se zna da će DVD varijanta mnogo brže nego što se očekivalo. A i ko da dođe, tj ko uopšte zna za ovo, osim nas nerdova sa neta? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Don't Get Me Wrong, nisam toliki zaluđenik da idem sutra ujutru po karte da bih je što pre posedovao :) :) :)

nego sam mislio sutra da je uzmem, pošto idem kući, neću biti par dana u BG, pa dolazim u utorak na film :rockdevil:

Mislite da će biti i pred samu proJekciu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...