Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

@Sandman

 

ti slusas king dajmonda i folk metal. da svako ima svoje misljenje, to je cinjenica, da je svacije merodavno, to je vec glupost.

 

ukusi

 

ali on ne komentarise muziku nego ponasanje nihovih fanova koji da oprostite su mongoloidi

mislim ako pesma moze na ubistvo da te navede onda tebi ne treba dati ni viljusku ni noz!

 

edit

mislim na ono sto se desilo ono ubistvo

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slipknot nikada nisu patili od autentičnosti. Konfekcijski odmereni, fabrički doterani sociopati, oni su uvek bili bučni ali ne buntovni, glasni ali ne i opasni, taman po meri ranopubertetske omladine koja shvata nepravednost sveta i traži nekoga da sa njim podeli svoju tlapnju.

 

a onda odes kuci i pustis MFKR ili "Slipknot" album opet...

 

Nije to najstrašniji greh u udžbenicima, pa iako Slipknot nikad nije mogao ni muzički ni idejno da priđe sertifikovanim sociopatama metala, barem su, uz malo sreće, poslužili ponekom nadrndanom klincu kao usputna stanica do istinski provokativne rokenrol i metal muzike.

 

koje li su to iskrene sociopate metala? megadeth npr?

 

Ovo su momenti u kojima se sve raspada i umesto da Slipknot konzumiramo kao globalno nebitne ali i bezopasne metal pajace, dovoljno dobre za pošten headbanging, oni nas podsete da su samo proračunate korporacijske kučke što pišu jadne, zbrkane tekstove o kojekakvom otpadništvu i nesrećnim ljubavima i deru se kao magarci preko skupo produciranih gitara da bi tinejdžerima uvaljivali diskove i, još važnije – propratni merčandajs (nenabavljiv na torentima!).

 

:) sta reci...

 

Kada Slipknot pokušaju da svoj namešteni bes i agresiju zamene jednako nameštenom melodičnošću i razuzdanom emocijom (pušta se i po koja muška suza, ona najteža), najednom se iluzija da slušamo i gledamo dobro uvežbanu predstavu solidnih glumaca sa zabavnim maskama na licima gubi i bivamo suočeni sa najseljačkijim kičom sa ove strane hair metal zločina 80-ih godina.

 

ja ne znam da li covek prica samo o poslednjem albumu ili o fenomenu slipknota ukupno...ako prica o ukupnom fenomenu, treba ga poslati da radi za Svet...ja potpuno razumem da neko ne voli Slipknot jer se to kosi sa njegovim muzickim ukusom, isto tako kapiram da je nekome poslednji album razocaranje ali alo bre...kao znas, sok novinar sa sokantno smelim izjavama..isuse... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je meho, i pravi je metalac, tj, zna znanje, ali zna da se prosere ponekad, girl talk recenzija mu je isto bila mnogo glupa.

 

meni je smesniji onaj lik u komentu koji je u fazonu "dobro je sto se popljuvao ovo sranja, ali treba raditi recenzije za dobre album kao novi Ihsahn i Soulfly :lol: bitch please.

 

ja sam u komentima rekao sta mislim valjda ce da objave :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odslushao sam singlove,u nadi da ce mi se ovaj novi Slipknot makar dopasti,al' ne dopadaju mi se.

Mada naslovni singl je sasvim OK pesma.

Pruži šansu albumu, šta te košta.

 

Što se tiče recenzije, očigledno je urađena rutinski i na brzinu, puna je demagoških fraza koje ništa ne govore a navodno zvuče jako pametno.

 

Svako prevlačenje preko nisko naštimovanih, kao crna zemlja teških gitarskih žica, svaki gramofonski skreč, svaki udarac u kožu ili metal, svaki uzdah, krik ili šaputanje Coreyja Taylora ovde su uhvaćeni u ogromnoj rezoluciji, mikroskopski uvećani, pretvoreni u mini-događaje svaki za sebe.

Ako neko razume šta je pisac hteo ovim da kaže, alal' mu vera.

 

A ideja da Slipknot izigrava i glumi emocije da bi uvaljivao diskove je smešna. Da li je gospodin uopšte upoznat sa istorijom benda i ko su ljudi koji u njemu sviraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...