Jump to content

Primal Fear


Baal

Recommended Posts

Ma nije toliko strasna Metal is 4ever...malo kliseasta al' je OK...

Naravno da je kliseasta, za sta koji djavo se gradi metal sve ove godine ako ne zelimo da ljudi gledaju na nas sa nekim kliseom i predrasudama??

 

TO sto ljudi imaju te predrasude dokazuje samo njihovu ignoranciju(=glupost)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije uopste strasna, mada mi spot nije nikako jasna. Ali, kapiram da se ljudima vise smucila.

 

Jeste,dosadila je i bogu i vragu.Secam se dok sam radio samo radijsku emisiju da mi je ta pesma bila zakucana na prvom mestu top liste mesecima.Pun mi je kurac nje bio!Ali jebiga,pesma je stvarno jebeno zarazna i dobra.

Spot je uzasan.Totalni krep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Zato sto su neki bendovi ni tamo ni ovamo, pa mogu razlicito da se tumace. Ja ne idem cesto na power podforum jer me muka uhvati od bendova tamo i zato mi je bolje da neki bendovi budu ovde. Lakse ih je i naci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su neki bendovi ni tamo ni ovamo, pa mogu razlicito da se tumace. Ja ne idem cesto na power podforum jer me muka uhvati od bendova tamo i zato mi je bolje da neki bendovi budu ovde. Lakse ih je i naci...

otprilike bash tako

 

mislim bez obzira na sve primal fear je chist heavy i pojedini bendovi sa power foruma jednostavno NISU power... al sta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

otprilike bash tako

 

mislim bez obzira na sve primal fear je chist heavy i pojedini bendovi sa power foruma jednostavno NISU power... al sta da se radi...

Upravo to. To je jos jedan vid zloupotrebe termina power metal. Meni su Primal Fear uvek bili i uvek ce biti heavy metal bend, kratko i jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja sam primal fear poceo da slusham na njihovom koncertu kao predgrupa za helloween

i po meni trebalo je da bude obrnuto(ko je kome trebao da bude predgrupa),

ipak se zna sta je helloween iako im performansa te veceri nije bila neka narocita :(...

ali necu da dzvanjkam^^

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa primal fear je bio predgrupa helloweenu

ali te veceri je performansa, ton, setlista, sve sve sve bilo bolje od helloweena (ironija sudbine)

zato kazem da je te veceri trebalo da bude obrnuto

 

ali kao sto rekoh zna se sta je helloween i zna se ko je veca i poznatija grupa

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa...na to ciljas...OK...jes da nisam cuo PF uzivo, al ajd da ti verujem...ali zna se ko je Helloween...samo preslusajte March of Time...ja tu vidim koren PFa i jos bezbroj slicnih heavy bendova...

ne sumnjam u to koji je bend veci od ta dva, ali primal fear je te veceri bio bolji, zbog toga sto je pevac u top formi, a andi deris je bio recimo pripit i nije bas ubadao

drugo: pf je bio po meni bolje izmixovan

 

a sto se tice Primal Fear-a to je projekat mata sinnera i prakticno zli klon grupe Sinner za teznjom ka tvrdoci priestovog painkillera...

a Sinner je boga mi poceo da kolje jos davne 80te dok je helloween osnovan 84/85

 

a sinner je boga mi mnogo vece ime od helloweena, mada ne toliko poznato

 

ALI i to bejase odavno... bas odavno

 

Зашто у тој песми? Ралф је у то време изводио сличну музику са Tyran Pace, а и Sinner је увелико постојао.

jea

 

primal fear je vise fuzija ovih ljudi pod imenom mata sinnera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...