Jump to content

Primal Fear


Baal

Recommended Posts

Neka, polako bre....cek da izadje album i onda cemo da pljujemo !! :) :) :)

 

 

Inace...Primal Fear po meni ima veoma ujednacene albume...i sve ih slusam podjednako !! :rockdevil:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

То јесте, сви су уједначени. Ни је од претходног ништа нисам очекивао, поготово због најављених промена у изгледу и сл.

Omot Ocajan...a i imam losa iskustva kada slusam bendove kako kazu da ce im novi album biti najaci...

Ништа ново то сви кажу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omot Ocajan...a i imam losa iskustva kada slusam bendove kako kazu da ce im novi album biti najaci...

jebaga... to mi je odnekud poznato

Neka, polako bre....cek da izadje album i onda cemo da pljujemo !! :) :) :)

Inace...Primal Fear po meni ima veoma ujednacene albume...i sve ih slusam podjednako !! :rockdevil:

i to je tachno

Nabavio sam i starije albume ovog benda. Uh, što je jak Black Sun! Black Sun, Armageddon, Magic Eye, Silence... Sve pesme kidaju! :rockdevil:

dobrodosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Dakle, posle dva slušanja, album mi se čini sasvim solidnim. Ima nekih novih elemenata u zvuku, koji su ubačeni još na Seven Seals. Jedino bih za pesmu Blood on Your Hands mogao da kažem da je nešto slabija od ostalih. Everytime It Rains se izdvaja po stilu - da ne znam da je Primal Fear, mislio bih da je Evanescence, tim pre što Simone ima sličan glas kao Amy Lee. No, svejedno je dobra pesmica. Koje bih izdvojio kao bolje? Teško je reći. Recimo da Too Much Time brzo ulazi u uši, da je Fighting the Darkness najkvalitetnija, tu je negde i Face the Emptiness, a i The Man (That I Don't Know) je zanimljiva. Ni ostale ne zaostaju mnogo. Jedan od najboljih albuma ove godine, definitivno, mada mislim ipak ispod King Diamonda i Saxona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasvim solidan, a jedan od najboljih albuma ove godine? A?

 

toliko odlichnog materijala izashlo, pa usudjujem se i reci i od novih KDa i Saxona...doduse Saxonov moze u top10 godine sigurno. PF novi ne slushah josh nit mi se neshto zuri, oni semplovi me odbishe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh...meni je album totalno odbojan...nekako nema nikakvu dinamiku...nema nista sto bi me drzalo dalje od 5 pesme...cak i da znam da je najbolja na kraju...overall mnogo sam ocekivao posle 7 Seals, tako da me je ovo skroz razocaralo...po meni, za sada, najslabiji album u njihovom opusu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uravo preslusavam album. Prva pesma mi se nije dopala ali vec sa drugom su se stvari popravile. Everytime it rains je neobicna za pojmove PF-a i sasvim dobra. E dovde sam došao trenutno... kad preslusam sve staviću još neki komentar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog albuma kao sto su ovaj i kao sto je "8th Sin" ce metal da propadne jednoga dana. Not! Uvek ce biti bendova kojima ce kinta biti u drugom planu, i koji ce prasiti the right way, nece ubacivati elektroniku u svoje albume i duete sa zenskim vokalom, samo zato sto je sad to popularno, truditi se toliko da budu heavy da budu parodija sami sebe...ne. Ali Primal Fear jeste. Smorio me je album nikad gore!

 

Sign Of Fear je your classical 'I am so fuckin' heavy' pokusaj...totalno odbojna...Face The Emptiness je i do jaja pesmica, prosecan PF, a onda horror - Everytime It Rains. Kladim se da ce likovi kojima se svidja novi NR, Kamelot i sl. da otkinu na ovo...sledi dosadna heavy pesma, pa onda 8ominutna verzija ETIRa... Ko izdrzi ovo, a jedva se izdrzava, cheka ga nagrada!! IMHO jedina pesma albuma koja nesto vredi, a i sa naslovom kao sto je "Blood On Your Hands" ne moz da omane. To se trazi. ALi chak i ona ima manu, a to je neki glupi effect koji RAlf koristi na refrena...zasto bre prijatelju? I Sledeca "Curse of Sharon" moze proci kao solidna..but that's about it..ostatak mi je stvarno dosadan...te nema ponete vishe guliti tastaturu uz kurac...

 

 

Poruka bendu - MARSH U PICHKU LEPU MATERINU! Da dodjete za free da mi svirate u rodni grad ne bih doshao na svirku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...