Jump to content

2009.09.10. *SKC- mala sala,Beograd* Municipal Waste


lemilica

Recommended Posts

Bend: MUNICIPAL WASTE

 

Datum: 10.09.09

 

Mesto: SKC, Livingroom (Mali klub), Beograd

 

Podrska: NADIMAC (Srbija) + info uskoro

 

Cena karte: 1200 Din (od 01.06. - 15.08.)

1500 Din (od 16.08. - 10.09.)

 

Za sve ostale informacije kao sto su mesta prodaje i ostali bendovi koji ce svirati, moracete da sacekate jos malo!!!Za sada ovoliko!!!

 

Pozdrav i uzivajte u vesti!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ionako ce doci 70% hc likova a ne metalaca,

 

da budem iskren od njih ne ocekujem da pisu po frumima i da kenjaju kako je skupo i kako je blizu pro paina ... ili volis bend ili ne , ili dodjes ili ne.

 

ja idem na sva tri koncerta, to je 4 dana fizikalije.

 

vidimo se tamo kec

111

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je organizator naivan pa naseda na vacaroshki deal od strane ovih ili pokusava da zgrne neku kintu pitanje je,uostalom to samo on zna.Ne pada mi na pamet da dam 15eur za MW iz principa iako znam dosta dugo za njih.Taj bend svira za koru slanine i gajbu toplog piva male diy hardcorepunk koncerte u Usa (potekli i jos uvek su donekle deo diy Richmond hcpunk scene) a to bahacenje po Evropi je jadno ali boze moj to radi dosta americkih bendova.Navodno po prici ljudi a i iz sopstevne racunice bend trazi oko 5000eur....Presmesno.Gotovo sam ubedjen da ce koncert puci u Beogradu i znam da veliki broj ljudi nece dati tolike pare za njih (Jako mali broj ljudi koji slusaju thrash metal u Srbiji zna za njih plus sto veliku vecinu ljudi sa hardcorepunk scene zabole da daju tolike pare a i opet malo ljudi zna za njih).Realna cena bi bila 600-700din,da se da bendu oko soma i da pevaju od srece.Mnogo bolji i veci bendovi sviraju za manje para ali boze moj postoje naivni ljudi koji su tu da se izmuzu (pretpostavljam da organizator nema previse iskustva u organizaciji i bookiranju).Moja procena oko 150 ljudi plafon....ne znam sta da se desi pa da bude vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ce biti jedan od najjacih koncerata ikada u bg-u!!!

 

Od punkera, preko Core-ovaca pa sve do metalaca!!!!

 

All hell breks loose!!!

 

Unleash the bastards now!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je organizator naivan pa naseda na vacaroshki deal od strane ovih ili pokusava da zgrne neku kintu pitanje je,uostalom to samo on zna.Ne pada mi na pamet da dam 15eur za MW iz principa iako znam dosta dugo za njih.Taj bend svira za koru slanine i gajbu toplog piva male diy hardcorepunk koncerte u Usa (potekli i jos uvek su donekle deo diy Richmond hcpunk scene) a to bahacenje po Evropi je jadno ali boze moj to radi dosta americkih bendova.Navodno po prici ljudi a i iz sopstevne racunice bend trazi oko 5000eur....Presmesno.Gotovo sam ubedjen da ce koncert puci u Beogradu i znam da veliki broj ljudi nece dati tolike pare za njih (Jako mali broj ljudi koji slusaju thrash metal u Srbiji zna za njih plus sto veliku vecinu ljudi sa hardcorepunk scene zabole da daju tolike pare a i opet malo ljudi zna za njih).Realna cena bi bila 600-700din,da se da bendu oko soma i da pevaju od srece.Mnogo bolji i veci bendovi sviraju za manje para ali boze moj postoje naivni ljudi koji su tu da se izmuzu (pretpostavljam da organizator nema previse iskustva u organizaciji i bookiranju).Moja procena oko 150 ljudi plafon....ne znam sta da se desi pa da bude vise

 

Realno koga bole kurac za sve to? Cinjenica je da ce koncert puci zato sto je suvise blizu sodoma,a za tu pricu mlak kurac-tvrd burek nikoga ne boli kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice prica IRON MAIDEN-KREATOR,sem ako organizator bude savestan i odrzi obecanje bez ikakvog pomeranja-otkazivanja i isplati ljude da odsviraju,stvarno je otkazivanja vise preko glave!

 

A i ta prica da ce HC people i punkeri doci mi je jako jadna,kontam da ce samo metalci-thrasheri doci,ipak su metalci najodanija publika ostali su kese :rockdevil: !

 

 

We are the speed metal punks

Pushed to the limit too much

We're the unstoppable force

Now it's the time to erupt!

We are the army of drunks

Our weapons are set to destruct

We've come to punish all foes

Now it's our time to erupt!

 

AAAAAARRRGHHHHHH!!!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...