Jump to content

Death / Grind - preporuke & kultovi


Lunar

Recommended Posts

E da, imam i to. Pa nisu mi baš klasian war materijal, znaju malo i da ga oldskuliraju dobro, imaju neki 80's vibe tu i tamo. Mada nisam odavno slušao, no sve u svemu valja.

Btw zanimljivo da mogu slušati hiljade Blasphemy, Asphyx, Autopsy... kopija i sve mi budu na neki način OK, a DsO kopije su mi đubre sve do jedne :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicno je kod mene. Tu i tamo obrnem poneki DSO vorsip bend, al generalno me muka hvata kad vidim izdanje koje od naziva, kovera, pa do muzike smrdi na pokusaj benda da se ugura u ortodoksni vagon. Da ne pominjem kako nemaju muda. Zato sam i suzio izbor, samo klasici i od novije garde uglavnom NED.

 

E al zato lagano slusam black/death/war kultove i njihovu djecu. Ista stvar!!! Navukao sam se opasno na te bendove, kao i na malo eksperimentalniju aus/nzl scenu. A i osim toga, dobar dio ovih novih bendova je uzeo malo tog orthodox vajba (ikonografija, muzicki elementi), zatim su nakrkali gitare na steroidima i bubnjeve + growl vokale = rasturanje.

 

edit: mislim, samo baci pogled na ovaj PORTAl video sto sam okacio na prethodnoj strani. Sve ti je to jasno.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

 odose karte za 20 min,nista nijesmo uspjeli da uradimo.bila je neka frka sa australijancima,neki im virus nije dopustao da kupe ijednu,mozda bude neki batch karata,ali mali,pa tako da se nafata mada sumnjam.koja glupost od svega,jebote,koji kurac samo toliko karata,jebao ih elitizam.

 

edit:

 

 

nista,idem i ja sa vama da se pozerisem u dangubu,barem ja imam i rasto,poznajem se sa JOVANOM

 

 

Edited by FaporyCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ko slusao novu stvar sa nadolazeceg albuma Ulcerate-a? Obscura od Gorgutsa u novom ruhu,upakovanom u 21 stoljece.I sad mi fakat dodje da posaljem u p.m i Necrophagist i Spawn Of Possession,ovo je toliko dobro odsvirano,tehnicki zahtjevno a mracno ko Norveska 93.Sagnite se kurve,apokalipsa dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...