Jump to content

Death / Grind - preporuke & kultovi


Lunar

Recommended Posts

Winterrrrrrrr! A tek Worship :rockdevil: No zalazimo lagano u funeral doom teritoriju, sto je samo po sebi odlicno, al je i offtopic.

 

Innumerable Forms-Dark Worship

2010-EP.

 

267558.jpg

 

Innumerable Forms take on the ancient Death Metal stylings of bands like Incantation, Disgrace, Abhorrence, Convulse, Grave etc

 

http://www.megaupload.com/?d=8E7KSVXZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao al nisam nabavio nisam tada bio pri parama nesto drugo sam uzimao....nije lose samo polako presmrdjava ovaj old school death metal trend, ja se uvijek D.Congregation-u vracam sto se tice ovih novih bendova kojih ima na milion..old school je nesto sto mogu vazda slusat sa uzivanjem al ovaj trend danas je pretjerivanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su, ko i nji'ovi zemljaci Embrace of Thorns. To je ta grcka ekipa. Talvi sigurno svrsava na njih :haha:

 

Sto se trenda tice, slazem se. Pomalo podsjeca na navalicu ortodoksnih bendova. Vidjecemo dokle ce da idu, no za sad mi je poprilicno zanimljivo da surfujem i pretrazujem underground. I nekako je drugaciji trip nego sto je to bilo sa ortodoksijom, ovdje imamo milion bendova koje boli kurac da izmisljaju toplu vodu. Postoji formula, udri po njoj, dodaj malo svog cisto reda radi, i super. Hehehehe, sto primitivnije, to bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svecka? Nope. US, Australija, Kanada, Engleska..

 

Sad sam bas slusao bristolski Dead Christ-Satan's hunger EP iz 93e, VON/Beherit vorsip. Manijacima sa engl. govornog podrucja prosto lezi ovaj zvuk, nekad i sad.

 

 

Evo ga na originalu kod mene

wmcsww.jpg

najbolja moguca kondicija koju sam mogao nabaviti...

kad pominjem svedksu samo se sjeti svedkog mracnog old skula pa onda jos i

danasnje dvije izdavacke kuce Blood Harvest i Nuclear Winter pa da se jos jednom vidi sto svedska radi sa death metalom isto ka i sa novim talasom bleka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje koja scena je bolja u krajnjoj liniji je trivijalno. Dje god da krenemo, mozemo nac vrhunske bendove. Bilo to US, CAN, GER, SWE, SPA, AUS, NZL, GRC, ENG.. kultova kolko oces. Francuzi mozda malo zaostaju, al tu je jedan ubica bend zvani BORGIA. Talijani imaju potencijalno veliki bend Mefitic, vec sam ih spominjao. Od njih ocekujem LP koji ce da rasturi. Ima tu jos poneko da se spomene, juznoamericka scena.. dug spisak. Svecki bendovi su samo jedna riba u moru death/black zvuka koji volim da slusam.

 

Za black metal je druga prica - tu su medju najjacim scenama trenutno, a mozda i na samom vrhu. Al ne treba smetnuti Francusku i Norvesku, mrtva trka. Zavisi ko sto voli, emocije i taj rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

онај mefitic је зло какво се ретко виђа, цело преподне сам га вртела у плејеру. обавезно штиво за све бласфемичаре. :da;

Share this post


Link to post
Share on other sites

онај mefitic је зло какво се ретко виђа, цело преподне сам га вртела у плејеру. обавезно штиво за све бласфемичаре. :da;

Znaci, nisam omanuo sa preporukom. Cekam jos komentare of the Anciet ones

 

Talvi, probaj DC i Embrace of thorns. Mada je to klasika bestijalnog dm/bm-a, nema helenizacije zvuka.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...