Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

lazo:

neka vredjaju

Ako je tako onda ja nemam sta da dodam.

Najebite se majke medjusobno,boli me kurac,pa cete biti mirni neko vreme :bigblue:

 

 

Let the games begin :pivopije:

 

EDIT:ko sta ima sad neka kaze ili neka cuti zauvek...

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustite ga. On je čovek najviše na svoju štetu uradio ovim, a to što će da potroši moje pare i pare drugih ljudi za koje nije isporučio ono što je trebalo, to neka mu je na čast. Prevario je bendove, prevario je publiku i to neće ostati bez odjeka. Gori je prevarant od onog lika što je šatro hteo da organizuje Road fest u Zrenjaninu onaj barem nije otvoreno zajebavao ljude koje je prevario, kao što radi ova čarapanska jajara.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='29 januar 2011 - 01:48 ' timestamp='1296262095' post='2295129']

Kad odes u radnju i kupis plocu, da li razmisljas da li je prodavac platio tu plocu svom distributeru ili nije? Ti si dobio sto si zeleo, zadovoljan si, teras dalje.

 

Da, ali ako bih saznao da taj prodavac ne plaća ploče distributeru, sigurno ne bih kod njega ništa kupio. O tome se radi. Ne kupuju se metal izdanja samo zato što su proizvodi, bar ne kad sam ja u pitanju. Isto važi i za koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve sam se nasikirao

 

Iskreno nisam obozavalac doticnog coveka(frubija), iz ranijepomenutih razloga(trpanje neadekvatnih predgrupa) ALI

 

ali isto tako mogu da mu zahvalim za koncerte koje sam gledao a nisam verovao da cu ih gledati...

i iz tog razloga mislim da nema potrebe da se covek vredja i sl, ko nije zadovoljan, nek NEide dalje na leasi certove, ko jeste ili nema bolje icice...

 

A ono.. "da imas morala prestao bi da org koncerte"// i sta onda? nile ili bilo sta cemo gledati na you tube-u i kao.. kurcina

 

ja bih najradije da imam helihopter pa da na svirke idem u Atinu i Budimpestu... jbg nemam pa cu ipak ko i do sad...

 

i nije lose jer sam ipak zadovoljan sto imam sansu ista da gledam

a ne ko ranije kad smo se useravali kad su napokon poceli da dolaze UK Subs, savatage, d.r.i, Pol di ano, motorhed i sl, pa jr bilo i publike i sl, a sad se svi bune nesto a i publike nikad manje

 

a ti Frubi, ok imas svoj stav, al ako si zajebao izvinis se a ne sa visine, ako nisi ili mislis da nisi kazes ljudima tako je bilo i cao a ne rasprava ili sl, i ides dalje

 

Nebranim ovde nikoga, samo ... stvari su jasne pa ko kako zeli tako radi, nema potrebe da se vredjamo i sl, ko misli da moze bolje.. udri.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote kad bi svi vi izasli i zalili se tako za mleko koje placate 90 dinara za litar kravljeg mleka a meni na selu placaju 12 ,jebote kradu vam 80 dinara svaki dan.........Ili promenite nesto povodom necega sto vam je nepravedno ili umuknite :) OVako samo frustrirate i one koji samo zele da uzivaju u litar Nila kakav da je !!!

Edited by STARSHOOTER_SUPREME
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote kad bi svi vi izasli i zalili se tako za mleko koje placate 90 dinara za litar kravljeg mleka a meni na selu placaju 12 ,jebote kradu vam 80 dinara svaki dan.........Ili promenite nesto povodom necega sto vam je nepravedno ili umuknite :) OVako samo frustrirate i one koji samo zele da uzivaju u litar Nila kakav da je !!!

 

Ma jok, opasnim metlcima je najbitnije da li je njihvo omiljeni bend isplacen ili ne...ponekad se zapitam ima li vece gluposti nego imati idola i svrsavati na nekoga jer taj pravi muziku koja ti se svidja...Svi su uvereni da su bendovi cvecke, o menadzerima da ne govorimo...pa glupaci jedni, ti bendovi se samo smeskaju vama a boli ih kurac za sve, bitna im je jedino lova, jer je muzika posao kao i svaki drugi, odrastite vec jednom...

Ne branim Frubija, ako je zasro, onda je smrad, ali odkud vi znate da je problem samo do njega? Naravno, vasa velicanstva bendovi, su bezgresni...i naravno, sve vas jako vole i svesni su koliko ih volite, misle na vas dan i noc...

Klince od 16 godina razumem, ali ove prdonje koji imaju preko 20 pa i preko 25 godina a imaju idole i za njih bi u dupe dali, jadno da jadnije ne moze biti...

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, opasnim metlcima je najbitnije da li je njihvo omiljeni bend isplacen ili ne...ponekad se zapitam ima li vece gluposti nego imati idola i svrsavati na nekoga jer taj pravi muziku koja ti se svidja...Svi su uvereni da su bendovi cvecke, o menadzerima da ne govorimo...pa glupaci jedni, ti bendovi se samo smeskaju vama a boli ih kurac za sve, bitna im je jedino lova, jer je muzika posao kao i svaki drugi, odrastite vec jednom...

 

Bendovi se i ne dovode da bi ti se smeskali i voleli te, vec da bi svirali tu muziku koja se tebi svidja, i ti ces naravno da platis za to, jer nista na svetu nije besplatno, zar ne?

Oni zive od toga, najveci deo novca dolazi od nastupa i mercha...

Zamisli da uradis neki posao i ne budes isplacen, mislim da ti ne bi bilo bas svejedno.

I naravno da bend nece doci ako ga organizatori poseru, jer Srbija, bar ja tako mislim, nije jedina zemlja na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendovi se i ne dovode da bi ti se smeskali i voleli te, vec da bi svirali tu muziku koja se tebi svidja, i ti ces naravno da platis za to, jer nista na svetu nije besplatno, zar ne?

Oni zive od toga, najveci deo novca dolazi od nastupa i mercha...

Zamisli da uradis neki posao i ne budes isplacen, mislim da ti ne bi bilo bas svejedno.

I naravno da bend nece doci ako ga organizatori poseru, jer Srbija, bar ja tako mislim, nije jedina zemlja na svetu.

 

Ja govorim o kasnjenju koncerta, usled cega nisu svirlai neki bendovi, svi su napali organizatora, mada je jedan lik rekao drugu verziju price, oko struje, ne ulazim ko je u pravu, samo kazem da ste smesni kad iodmah verujete bendovima i menadzerima.

A da li je Frubi platio bendovima, sta vas boli kurac? Ja imam firmu, mog kupca ne zanima da li sam ja platio svom dobavljacu, zanima ga da li je za svoje pare od mene dobio proizvod da valja. Kao sto mog dobavljaca ne zanima da li sam ja naplatio robu koju sam od njega uzeo i prodao dalje...logicno.

Problem je dakle oko struje i kasnjenja, a boli vas kurac sta su bendovi i Frubi imali oko placanja...osim ako ne volite da gurate nos gde mu nije mesto i pravite se previse pametni...

Ako je Frubi lopov, krade bendove, to ce se rasiriti, ima da pukne ili da ga neko polomi, sta vas briga za to...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mengele-alek je jedan isti covek :)

 

mengele jeste alek,inace.............

isti covek je u pitanju,samo sto je u bloodbath bio mengele a u eyesburn alek.

 

Bas vam fala obojici sto ste mi objasnili. :lol:

Niko nije ukapirao sta sam hteo da kazem ovom coveku koji Bloodbath verovatno i ne pamti pa ne zna da je Mengele svirao tamo pre Ajsburna koji je inace mnogo manje vazan za metal a vise vazan za rege pravac.

 

Edit: Sad vidim da se covek javio i jedini ukapirao za Aleka i Mengele-a.Fala ti pobratime,izgleda si i ti od stare garde.Bloodbath je svirao u Cupriji jos kad su imali samo Toxic death ep a Traumatic plocu sam licno narucio iz Explosiva kad je izasla 1992. (bio druga srednje).

Edited by Mr.Hate
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote kad bi svi vi izasli i zalili se tako za mleko koje placate 90 dinara za litar kravljeg mleka a meni na selu placaju 12 ,jebote kradu vam 80 dinara svaki dan.........Ili promenite nesto povodom necega sto vam je nepravedno ili umuknite :) OVako samo frustrirate i one koji samo zele da uzivaju u litar Nila kakav da je !!!

 

Svaka cast prijatelju.Ja placam mleko 50 dinara litar direktno od proizvodjaca sa sela i veruj mi da svi kod nas iznose na pijacu i NIKAD ne vrate kuci,sve prodaju.Tu smo se nasli na sredini.A mleko je jako,od 2L domaceg vacarosi naprave 3L kupovnog kad ga prerade i razrede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1227762

 

Jedna od nadležnosti Republičke tržišne inspekcije je kontrola kvaliteta prometa robe i usluga. Zovnete 011 2694 592, objasnite u čemu je stvar, ako bude trebalo dostavite kopiju ulaznice itd. Organizujte se, neće mu sigurno proraditi savest zbog vašeg kukanja.

 

Jednostavno je - platili ste za nešto što ste želeli da dobijete, niste to dobili i imate pravo da vam se vrati novac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, opasnim metlcima je najbitnije da li je njihvo omiljeni bend isplacen ili ne...ponekad se zapitam ima li vece gluposti nego imati idola i svrsavati na nekoga jer taj pravi muziku koja ti se svidja...Svi su uvereni da su bendovi cvecke, o menadzerima da ne govorimo...pa glupaci jedni, ti bendovi se samo smeskaju vama a boli ih kurac za sve, bitna im je jedino lova, jer je muzika posao kao i svaki drugi, odrastite vec jednom...

Ne branim Frubija, ako je zasro, onda je smrad, ali odkud vi znate da je problem samo do njega? Naravno, vasa velicanstva bendovi, su bezgresni...i naravno, sve vas jako vole i svesni su koliko ih volite, misle na vas dan i noc...

Klince od 16 godina razumem, ali ove prdonje koji imaju preko 20 pa i preko 25 godina a imaju idole i za njih bi u dupe dali, jadno da jadnije ne moze biti...

 

Ja ne znam gde si ti ovde video bilo kakvu idolatriju, a ako je debilizam da mi bude bitno da li mi je neki drag bend isplaćen, onda sam 100% debil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam gde si ti ovde video bilo kakvu idolatriju, a ako je debilizam da mi bude bitno da li mi je neki drag bend isplaćen, onda sam 100% debil.

 

pa ako te to toliko muci, uradi sledece

1. Nadji Frubija, polomi mu kicmu i nateraj ga da im plati

2. Tuzi Frubija u ime svojih idola, posle ce verovatno da ti se zahvale, stave te na svoj sajt, mozda te i spomenu na omotu albuma...ili ti cak upute dodatan smesak prilikom slikanja na koncertu, verujem da ce to tvoj zivot uciniti mnogo lepsim.

3. A mozes i sam da posaljes novac svom omiljenom bendu umesto Frubija, da oni jadni ne ostanu neisplaceni.

 

Jebo te, vi svoje omiljene bendove dozivljavate kao majku ili brata, sestru , pa cak i vise...podsecate me na one curice od 14-15 godina, koje kace postere nekih lepuskastih(tj. pederastih :D) pevaca ili sportista, pa kad ih vide na koncertu ili negde drugde, padaju u nesvest od uzbudjenja...

Edited by Nesalomivi
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li je Frubi platio bendovima, sta vas boli kurac? Ja imam firmu, mog kupca ne zanima da li sam ja platio svom dobavljacu, zanima ga da li je za svoje pare od mene dobio proizvod da valja

 

Problem je što tri benda nisu svirala, tako da "prodavac" nije isporučio dogovorenu "robu" drugom licu, tj. "kupcu", a "kupac" je sve uredno platio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako te to toliko muci, uradi sledece

1. Nadji Frubija, polomi mu kicmu i nateraj ga da im plati

2. Tuzi Frubija u ime svojih idola, posle ce verovatno da ti se zahvale, stave te na svoj sajt, mozda te i spomenu na omotu albuma...ili ti cak upute dodatan smesak prilikom slikanja na koncertu, verujem da ce to tvoj zivot uciniti mnogo lepsim.

3. A mozes i sam da posaljes novac svom omiljenom bendu umesto Frubija, da oni jadni ne ostanu neisplaceni.

 

Jebo te, vi svoje omiljene bendove dozivljavate kao majku ili brata, sestru , pa cak i vise...podsecate me na one curice od 14-15 godina, koje kace postere nekih lepuskastih(tj. pederastih :D) pevaca ili sportista, pa kad ih vide na koncertu ili negde drugde, padaju u nesvest od uzbudjenja...

 

OK, dao sam ti šansu, ali izgleda da ipak jesi totalni debil.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što tri benda nisu svirala, tako da "prodavac" nije isporučio dogovorenu "robu" drugom licu, tj. "kupcu", a "kupac" je sve uredno platio.

 

Pa citaj sta sam pisao, to jeste problem, i to razumem, pitanje je samo ko je kriv oko te struje, u to ne ulazim, ali svi su odmah rekli da je kriv organizator, mada smo culi i drugu verziju...a ljudi vole da pricaju o necemu o cemu nisu sasvim upoznati...ako je Frubi kriv, ond ajeste govno, a sta ako nije? A svi odmah veruju svojim bendovima i njihovim menadzerima...inace su menadzeri poznati kao fini ljudi i nisu alavi na lovu...

 

Ako je organizator kriv zbog kasnjenja, samim tim i nenastupanja 3 benda, onda mu jebite sve po spisku...a da li ce on platiti bendovima i kako se dogovorio s njima, to nije niciji problem vec svar koja se tice samo njih...

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam gde si ti ovde video bilo kakvu idolatriju, a ako je debilizam da mi bude bitno da li mi je neki drag bend isplaćen, onda sam 100% debil.

realno, bend necje gladovati zbog jednog koncerta, mene bi vishe iznerviralo to shto sam ja platio kartu a nisam dobio shta sam platio.

 

inache, ovi shto su kenjali "zashto se javljaju ljudi koji nisu ni bili na kocertu" mogu me ape za muda. naravno da ima veze shta frubi radi jer legasi organizuje neke koncerte, i shto ne bi posle ovako nechega pomislio da cje mozhda neki sledecji koncert da se sjebe.

 

neznam kolko je kome 2000 dinara, al meni je npr. 2.500 poprilichno velika kinta. ja sam sirotinja, i to shto sam izdvojio 2ipo soma za gardijane je meni velika stvar. i reci sad zbog ovoga u nekoj teoretskoj situaciji gardijani da otkazhu, npr. ili bilo koji sledecji koncert koji legasi organizuje a sjebe se.

 

pa ako te to toliko muci, uradi sledece

1. Nadji Frubija, polomi mu kicmu i nateraj ga da im plati

pa pazi, neznam shta cje da rade oshtecjeni ljudi u ovom sluchaju, dal cje da neko da pecne frubija tuzhbom i sl, al da se meni desi ovako neshto, ja znam shta bih organizovao. na sajtu agencije za privredne registre ima frubijevo ime i prezime i adresa.

Edited by рогозуб
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...