Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

http://nocturnemagaz...stii-u-beogradu

 

У курац, не може се све постићи, тако да ово пропуштам, нажалост.

 

Vrlo ambiciozno, imajući u vidu da je bend bio brutalno iskuliran na Watainu/Setherialu 2007. :haha: Ipak je premali broj ljudi koji je čuo za Corpus Christii, pa još spreman da da 15€ za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrednost 2000 kinti je sada mnogo manja nego tada, tako da je nezahvalno reći kada je bilo teže da se odvoji. Meni je sada lakše da odvojim, npr.

 

Ako je Belgrade Calling dugo bio prvi po prodaji karata, to je posledica i količine (ne)zanimljivih koncerata u tom periodu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja mislim, manje vrede prema evru, ali rekao bih da ih je teze zaraditi danas.

 

Nego, organizatori: da li bi neko organizovao koncert starog slovenačkog hard'n'heavy benda Pomaranča u Beogradu? Kapiram da ne bi tražili mnogo, a i ne moraju da krenu na turneju da bi im se organizovao koncert, pošto su iz Slovenije. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule, mnogo si optimistican, Metallica je imuna na krizu jer je bend za siroke narodne mase, ko sto si rekao, a dugo nisu bili ovde, a Belgrade Calling je puko ko zvecka, u to nema nikakve sumnje, delili su ulaznice kako su stigli samo da bi bio ikako popunjen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule, mnogo si optimistican, Metallica je imuna na krizu jer je bend za siroke narodne mase, ko sto si rekao, a dugo nisu bili ovde, a Belgrade Calling je puko ko zvecka, u to nema nikakve sumnje, delili su ulaznice kako su stigli samo da bi bio ikako popunjen

 

Da, ali na Metallici je bilo vise ljudi nego 2004. kada kriza nije jos bila ni na vidiku.

Ne sumnjam da su delili samo tako karte za Belgrade Calling, ali se sigurno 7-8 hiljada karata prodalo regularno, jer je skoro sve vreme bio na prvom mestu po prodaji karata na eventimu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja mislim, manje vrede prema evru, ali rekao bih da ih je teze zaraditi danas.

 

Nego, organizatori: da li bi neko organizovao koncert starog slovenačkog hard'n'heavy benda Pomaranča u Beogradu? Kapiram da ne bi tražili mnogo, a i ne moraju da krenu na turneju da bi im se organizovao koncert, pošto su iz Slovenije. :wink:

 

Ako me uvjeriš da će prodati više od 30 ulaznica, organizovaću ga ja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali na Metallici je bilo vise ljudi nego 2004. kada kriza nije jos bila ni na vidiku.

Ne sumnjam da su delili samo tako karte za Belgrade Calling, ali se sigurno 7-8 hiljada karata prodalo regularno, jer je skoro sve vreme bio na prvom mestu po prodaji karata na eventimu.

 

Да, али Металика је тада свирала на мањем простору.

За Колинг је, по мом мишљењу, 7-8 хиљада ужасно мали број.

А што се класичног примера пуцања концерта тиче, један свежи је Менсон. Сви већ знате како је и шта било. Још је само фалило да нуде људима паре уз карту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ни Артиљери много скупљи био, а људи су ипак култ у оквиру жанра. Па и шире. Што се Поморанче тиче, било би лепо видети их, али преко 30 људи на то не би дошло. Толико се на Даркнесу једва скупило.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali u okviru thrash zanra. Ovde nema starijih tresera, tj. ima ih vrlo malo. Ostalo su klinci koji se loze na duboke patike, ali ne idu toliko na koncerte. Black-eri, a posebno death-eri su druga prica. Uglavnom su disciplinovani, i uvek se moze ocekivati 150+ ljudi na iole etabliranijim black/death bendovima.

 

To na thrash koncertima ne mozes da ocekujes. Gotovo iskljucivo dobro prolaze samo poznatiji thrash bendovi, i to samo zato sto na njih dolazi i heavy, black i death ekipa.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига, за то си у праву. То што има пун курац ликова у дубоким патикама, са шишкама, прслуцима са пришивачима и уским фармеркама не значи да је код нас треш у процвату. Заправо, велика већина тих ликова слуша само најпознатијих пет треш бендова, ако и толико.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostalo su klinci koji se loze na duboke patike, ali ne idu toliko na koncerte.
пун курац ликова у дубоким патикама, са шишкама, прслуцима са пришивачима и уским фармеркама

Neki postanu moderatori.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...