Jump to content

Crtaći


Recommended Posts

Ja sam odrastao na crtaćima poput

 

 

Tarzan

Sport Billy

Looney Tunes

Mikijeva Radionica

Snorkijevci

Gijoe

Triton

Saber Rider

Pirates of the Dark Waters

TMNT

Voltron

Dino Riders

Snorkijevci

Bombončići

Transformers

Masters of the Univers

Groovy Goolies

Hanna/Barbara crtaći

Knights Of Zodiac...

 

Oči su mi ispadale, kad je na TV Politika išlo vikendom ono sa Diznijevim maratnom, posle hitić nedelje...sa Srećkom... :) :) :) :)

Bio je i neki ''Children Channel'' gde je išao futuristički He-Man, Jonny Quest itd. Super kanal bio.

''Cartoon Network'' je bio super dok nisu počeli da daju značaja nekim totalno abstraktnim crtaćima, koje osim nekog morbidnog kvazi-američkog humora nema ništa. Samurai Jack, Cow & Chicken, 2 stupid Dogs, Johnny Bravo i Pinky and the Brain su bili vrh, kao i Dexter i one tri power gerle, ali sve ono posle....idi begaj.

 

Jedino što mi je danas malo privuklo pažnju je Bleach, donekle ok crtać.

Ali Dragon Ball, onaj prvi serijal iz druge polovine osamdesetih do devedesetih je bio super skroz, što crtež, što atmosfera, prava manga.

Bolje to nego danas oni Ajvanhoi, Ben 10 ili šta već ima od onih govana po Happyiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je l' se stvarno zvao Rakuni? :)

 

Jeste, zvao se Rakuni. U njemu je bio neki Ćiril Stipsa.

 

Inače, ja se iz nižih razreda osnovne škole ('92, '93. godina) seća nekih erotskih crtaća, prikazivanih na državnoj TV. Sećam se neke gole ribe koja leti ležeći na balonu u obliku kurca. Bio je i neki crtać sa likom koji pravi samog sebe od plastelina, uklučujući i genitalije. Tu je bila i kvltna emisija Moje telo i ja (Rambo Amadeus pevao na špici), a u njoj neki kanadski ctać, gde baka priča unucima o sexu. Bilo je tu (nacrtanih scena) kučeškog taslačenja, pa onda neki vanzemaljci - vlaženje vagine, izlazak prirodnog lubrikanta, cepanje himena...

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se seća neko Gustava?

 

Naravno. :da: To mi je jedan od favorita. "Vege". :)

 

Tu je bila i kvltna emisija Moje telo i ja (Rambo Amadeus pevao na špici), a u njoj neki kanadski ctać, gde baka priča unucima o sexu. Bilo je tu (nacrtanih scena) kučeškog taslačenja, pa onda neki vanzemaljci - vlaženje vagine, izlazak prirodnog lubrikanta, cepanje himena...

 

U jbt, ovoga se i ja sad secam. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne lazem da je losa, ok je, drago mi je sto sam pogledala, mada nije nesto posebno, bar meni.. mozda su mi oni masni cvikeri malo pokvarili dozivljaj :no:

inace, karta za 3D u Koloseju je bila 390din, ja sam ponela index pa sam platila 300.. uglavnom, previse je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kao lose ti bilo xD ne kaki xD

odlican ugodjaj xD al je crtani malo dosadan za bartona xD

cuti da te ne odvedem na stoni hokej :evotigana::)

ugodjaj bas i nije bio neki :razz:

 

 

Hm...Ima da ga odgledam makar zbog masnih cvikera :)

I nema veze sa Bartonom,svi tripuju da ima ne znam zasto?

 

i ja sam nislila da ima veze s njim, bar nisam jedina..

bes'te od masnih cvidza :)

 

sad je Kvazimodo 2 na Dizni kanalu :mrgreen:

 

aj lav kartunz :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nema veze sa Bartonom,svi tripuju da ima ne znam zasto?

 

Verovatno zato sto je Henry Selick (reziser, stop animacija: Coraline) radio na Burton-ovom, Nightmare Before Christmas-u.

Odgledajte James and the Giant Peach koji je radio za Disney, zanimljiv i dalje prijatan za gledanje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...