Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

VIVA RONALDOOOOOO

VIVA RONALDOOOOOOO

RUNNIN DOWN THE WING

HEAR UNITED SING

VIVA RONALDOOOOOOOOOO

 

Може само да прихватите да му попушите курац! КРИСТИЈАНО ЈЕ БОГ!!!

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrsava - debela svejedno je, ako je dobra, dobra je i kraj. Voleo bih da vidim strejt muskarca koji, ako bi imao priliku da bude sa njom , rekao ''ma bezi bre mrsava si''. :haha: Nesto sumnjam u to. A i meni je bolja 10 puta od one sa muskim telom i facom, jbg. ukusi se razlikuju. Ja ne delim devojke na mrsave i debele, plavuse i japanke, riba je generalno ili dobra ili nije, nezavisno od kategorije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrsava - debela svejedno je, ako je dobra, dobra je i kraj. Voleo bih da vidim strejt muskarca koji, ako bi imao priliku da bude sa njom , rekao ''ma bezi bre mrsava si''. :haha: Nesto sumnjam u to. A i meni je bolja 10 puta od one sa muskim telom i facom, jbg. ukusi se razlikuju. Ja ne delim devojke na mrsave i debele, plavuse i japanke, riba je generalno ili dobra ili nije, nezavisno od kategorije.

Sto to isprica covjece :haha:

 

Samo treba malo vise da jede, odbijanje niko nije spominjao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrom slucaja ona je model iz Ukrajine koji radi u Berlinu, a znate kako modeli moraju da izgledaju, izgladnelo i totalno neprirodno, sto ja nikada nisam voleo i u sustini ne volim jako mrsave ali kod Desiree mi to ne smeta. :) Ove slike su pre njene profesionalne karijere, jos dobro i izgleda, mogu da zamislim kako je sada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...