Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

Moderni melo death,ali malo ostriji nego obicno.Meni se jako svideo pa poslusajte

Mygrain Signs Of Existence

MyGrain.jpg

 

http://www.megaupload.com/?d=7009UUC6

 

I jedan DM sa zenskim vokalom,a da nije smaracki arch enemy

 

Coram Lethe:

http://www.uploadjockey.com/download/28974...hASplnddChs.rar

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebo te Josife, kad ti stignes da poslusas to brdo bendova. I koja je poenta, ne kapiram. Meni je daleko vece uzivanje da prolazim iznova i iznova kroz razne klasike, ima ih dovoljno da se ne zasitis. To otkrivanje bendova je gubljenje vremena, ja znam da se odusevis kad cujes nesto kvalitetno medju tom boranijom. Ali koliko ti sranja mora proci kroz zvucnike/slusalice prije toga..

Racunam da treba slusati provjereno, dok ce se nesto manje poznato, a vrijedno slusanja, probiti kad tad kroz razna govna na povrsini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo te Josife, kad ti stignes da poslusas to brdo bendova. I koja je poenta, ne kapiram. Meni je daleko vece uzivanje da prolazim iznova i iznova kroz razne klasike, ima ih dovoljno da se ne zasitis. To otkrivanje bendova je gubljenje vremena, ja znam da se odusevis kad cujes nesto kvalitetno medju tom boranijom. Ali koliko ti sranja mora proci kroz zvucnike/slusalice prije toga..

Racunam da treba slusati provjereno, dok ce se nesto manje poznato, a vrijedno slusanja, probiti kad tad kroz razna govna na povrsini.

 

Vracam se ja uvek starim stvarima,ali ima bendova koji mogu i na duze da se slusaju.Jbg preko zime sam malo manje fizicki aktivan pa blejim kuci,stigne se sve.Mada kako se vreme prolepsava sve sam manje za kompom,bicikl vec pizdi sto ga ne vozim :)

Recimo lakse mi je skinem bend koji ima zalepljenu 'etiketu' melodic death,avantgarde death/jazz/rock i te picke materine.Za Kalisiu nikad cuo,album me je bukvalno izuo,ono sto je manje vazno ode na cd i mozda se jos ponekad poslusa,ili ako neko oce narezem mu i to je to :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal je neko slusao bend Luciferion,ja sam ih slusao negde 2002 jos,sinoc se sasvim slucajno setio i pronasao par pesmica i ne zvuci lose

Luciferion%20-%20The%20Apostate%20[Front].jpg

 

1. Intro

2. The Apostate (I: Under the Eyes of Serpents, II: Transcendental Fusion, III: Gods Bring you Away from Yourself, IV: A Strain from Depths, V: The Force Dwells Within, VI: And all the Waste Will Fade)

3. Become or Be Gone

4. Destroying by Will

5. New World to See

6. Circle of the Tyrants [Celtic Frost cover]

7. Rebel Souls

8. Hymns of Immortals

9. Satans Gift (The Crown of Thorns)

10. Graced by Fire

11. The Voyager

 

http://lix.in/b606b1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...