Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

Evo jo nečeg sličnog:

 

CRIPPLE BASTARDS - Frammenti di vita

The pioneers of Italian Grindcore slashing the masses since 1988 covering 14 classics of Italian Punk, Hardcore and Thrash. The end result is a granitic overdose of hate fueled hammering Thrash/Fastcore ranging from out of control blasting fury to the real old school Hardcore roots of the Bastards… BULLDOZER, SCHIZO, NEGAZIONE, RAW POWER, JESTER BEAST, IMPACT, WRETCHED, NERORGASMO, DECLINO, UPSET NOISE and a few more living up in the sonic rendition of Italy’s most brutal band!! It was about time this record came out, and this is your chance to secure your copy today before the first pressing gets eaten out by the fans and avid collectors!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necronaut - Necronaut

 

Necronaut is a side project of former Dismember drummer Fred Estby.

 

Vocalists used in the recording of the album are as follows:

Chris Reifert (Abscess, Autopsy)

Hellbutcher (Nifelheim)

Tompa Lindberg (Disfear, Lock up)

Nicke Andersson (Imperial State Electric)

 

Solo guitarists on the album are as follows:

Tyrant (Nifelheim, Dagger)

Uffe Cederlund (Disfear, ex-Entombed, Principals of Existence)

Robert Pehrsson (Death Breath, Dundertåget)

Robert “Strings” Dahlqvist (Dundertåget)

David Blomqvist (Dismember, Dagger)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necronaut - Necronaut (2010)

 

287612.jpg

 

Fred Estby - Guitar, Bass, Drums (Dismember (Swe), Carnage (Swe), The A-Bombs, Centinex, The Clint Eastwood Experience, Shubniggurat, Daemon (Dnk), Terra Firma)

 

Guest Musicians:

 

1. Crimson Fields - Chris Reifert (Vocals)

2. Twilight At The Trenches - Andreas "Drette" Axelsson (Vocals)

3. In Dark Tribute - Hellbutcher (Vocals), Tyrant (Lead Guitar)

4. Soulside Serpents - J.B (Vocals), Robert "Strings Dahlqvist (Lead Guitar), Robert Pehrsson (Lead Guitar)

5. Infecting Madness - Chris Reifert (Vocals), Uffe Cederlund (Lead Guitar)

6. After The Void - Joakim Nilsson (Vocals), David Blomqvist (Lead Guitar)

7. The Lie In Which The Truth Is Buried - Fred Estby (Vocals) , Nicke Andersson (Lead Guitar)

8. Returning To Kill The Light - E (Vocals), J.B. (Lead Guitar)

9. Tower Of Death - Nicke Andersson (Vocals)

10. Rise Of The Sentinel - Tomas Lindberg(Vocals), David Blomqvist (Lead Guitar)

 

ifolder

hotfile

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako se izlasku blizi ovo cudo. Za sad samo na vinilu. Jedva cekam da ovo izadje na disku il bar procuri na netu, u mojoj biljeznici je definitivno u top5 izdanja koja se iscekuju u narednih pola godine.

GraveRitualWebFlier.jpg

Ten new hymns from Alabama's resident death metal maniacs! Grave Ritual's full-potential is realized on this murky and oppressive debut album. Do not miss it!

 

Pre-orders are up now at www.darkdescent.net

 

LP pressing info:

300 Black vinyl

100 Maroon vinyl

100 Fire Orange w/black vinyl

 

Comes with a reverse board printed jacket, 12"x24" poster and double-sided insert.

 

edit: kover im je stvarno smijesan. Al sam ubjedjen da ce muzika da raznosi.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra vijest - CRUCIAMENTUM (Uk), bend u kojem su clanovi GOAT MOLESTOR/GRAVE MIASMA ekipe (ciji okultni death/doom zvuk ne mogu dovoljno da preporucim), planiraju da izdaju MLP uskoro za grcki Nuclear Winter Records. U pitanju je novi materijal, dok ce nakon toga izaci i CD verzija istog materijala + bonus(demo snimci). Osim toga, NWR je za kolekcionare izdao i cd repress TEITANBLOOD - Black Putrescence Of Evil (demo i split izdanja).

 

Uz neke monstruozne albume koji su u najavi iduce godine, ovo je bas fina vijest. Valjda svoje full lenght albume izdaju i razni demo bendovi koje vorsipujemo ovuda (prije svih AETHYRVOROUS, WRATHPRAYER i GRAVE UPHEAVAL). Kanadski ANTEDILUVIAN je takodje najavio novi materijal uskoro, i ako je sudeci po njihovom prethodnom materijalu - album ima da pokida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ploce i zene dodju taman isto. Kad krenes, nema zaustavljanja. Diskovi tu dodju kao masturbacija..

 

Mada mislim da cu def. prec na ploce u nekom narednom periodu. Jedino sto je postarina skuplja kolko kapiram, a i carina ce se obradovati dakako. No sto se da vidjet, vinil je zakon prvenstveno zbog kolekcionarskog meraka i onih ogromnih kovera. Zlo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko ima neko upozorenje/redirection opciju na brauzeru cim se na sajberspejsu spomenu ploce :lol:

 

Meni na kurac idu svi od reda, pocevsi od poste i postara.. znam da je glupo zamjerat im se, posebno carini - al eto, volio bih da me neko 'nagazi' pa da im iserem po glavi. Tolika kolicina neprofesionalnosti i malogradjanstva je zapanjujuca, mada nije ni cudo obzirom da ih ima kolko oces sto su sasli skoro sa planine jasuci svoje konje i magarce.

Dioklecijane, kakvo je tvoje iskustvo sa ovom nasom carinom i postom? Ja eto nisam do sad imao prilike da se nesto zagubi, iako je postar pakete znao da ostavi ispred vrata ako mu se ne otvori u roku od 5 sekundi.. mada to vise ne radi nakon prevaspitnog razgovora koji smo imali :haha: Carina mi je ok, jedino mi juce cepnuli 4 eura na dva diska iz Francuske..

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično iskustvo imam sa njima i što se tiče slanja i što se tiče primanja pošte...nemam zamjerke izgubilo se samo par sranja i to zato što seljaci nisu umjeli poslat preporuku...Carinu nisam nikad plaćao jer sve što sam slao a i dobijao išlo je kao gift...sad štampam reizdanje WAIL demoa u britaniju za to dje mi vjerovatno doć i na carinu nešto da platim ali vidjećemo...Uglavnom neka bude 8,5/10 što je odlično znajući kakva nam je organizacija svega u državu... Saljem ti u toku dana poruku povodom nekih diskova ako te bude zanimalo da kupis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lise ova 2 slucaja ostavljanja paketa ispred vrata i nisam imao nekih problema. E da, jednom sam podizao paket u posti, i bio malo pocjepan sa strane (taman toliko da se vidi da su unutra diskovi). I ovaj sa saltera mi slaze pricu kao da se to desilo vjerovatno prilikom utovaranja :haha:

E ovo carinjenje za dva diska me iznenadilo. Mislim, 4 eura su u pitanju, jedino da im se ne osladi pa krenu da lupaju carinu na sve sto mi tako stigne (bilo gift, bilo sa cijenom). Jer kod nas se ne carini nista ispod 150 eura(ukljucena postarina), tako da mislim da cu morat da trazim tog govnara licno.. jebes mu mater, kod nas sve funkcionise tako. Kad krenu da te jebu, ne staju dok se ne pobunis. A pod pobunom mislim na klasicno pospremanje :haha:

 

E da, posalji sto imas od diskova u ponudi. Dogovoricemo se lagano ako se bude naslo sto zanimljivo!

 

Pričao mi je Glad jednom kako je Rakić naručio neku ploču, odrali ga koliko je koštala, i kad je poštar doneo paket prebio ga je na pola kako bi ga nabio u sanduče. :lol:

Da nije bio neki DLP :haha:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...