Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

О бре, Благоје, није баш на месту поређење Immo - Incantation. Прво што је годину дана разлике, друго што су мање-више из исте школе потекли, тако да је то исти стил. Друго, како култисти попут Incantation могу бити другоразредни, а FB који су 20 година млађи прворазредни?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играм на карту стажа јер су људи својеврсни култ у жанру, док FB тек треба да се доказује. Три (веома) добра издања не чине бенд квалитетним, а посебно не ако је тај бенд тек на свом почетку.

 

Мада, није ни мени на месту то поређење, јер Incantation никако не може да буде неки бенд за сиромашне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dal se vi zajebavate,podjebavam groba,naravno da je incantation kult,kakav bend za siromasne,samo aludiram da je to immo skola,sve je to iz mortisa poteklo i svi oni skidali vignine rifove,sto je normalno jer je immo odmah u startu bio najveci bend od te skole.zato mene nervira kad pricate kako je FB incantation ripof,a sve to direkt vodi na possession i here in after a odatle na ajomija a od ajomija na cak berija pa na boziju cesticu,a ako vi mozete mene da nervirate,mogu i ja vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

FB su se odlično pokazali sa svime što su izdali. Druga je stvar što bi ti da izdaju deset albuma, pa da onda kažeš da su dobri.

 

Не кажем да нису, али имају још много да раде и да покажу да могу да одрже чврстим то што су до сада радили.

 

ma dal se vi zajebavate,podjebavam groba,naravno da je incantation kult,kakav bend za siromasne,samo aludiram da je to immo skola,sve je to iz mortisa poteklo i svi oni skidali vignine rifove,sto je normalno jer je immo odmah u startu bio najveci bend od te skole.zato mene nervira kad pricate kako je FB incantation ripof,a sve to direkt vodi na possession i here in after a odatle na ajomija a od ajomija na cak berija pa na boziju cesticu,a ako vi mozete mene da nervirate,mogu i ja vas

 

Наравно, подразумева се. Иста школа, исто све. Мени је одувек био бољи звук те северније школе, него онај код флоридских бендова. Изузимајући Death, наравно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni staž uopšte nije bitan ako se pojavi neki bend koji debi albumom posere pola scene koja svira već 10 godina. Ne pričam za ovaj primer, već o principu.

Fala kurcu, to je najnormalnije.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se manje-više kontrolišem, ali jebi ga kada uvek nađem da slušam nešto staro, pa zaglavim na obrtanju neke diskografije... Mnogo toga ne dođe na red brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sjajan finski bend po imenu Synestesia.. Cuo sam za njih jos 2009. godine kad im je izasao album "Feeniks" .. Ovaj album nastavlja tim tokom.. Momci sviraju melodic death metal, sa ponekad ubacenim zenskim vokalom (koji btw savrseno dopunjava vokalistu benda), a cesto koriste i akusticne elemente (kojih definitivno ima vise na ovom albumu nego na prethodnom).. Lirike su im na finskom jeziku, s tim sto postoji mozda cak i mogucnost da je album konceptualan, ali ipak nmg da razlucim da li je ili ne.. Uglavnom ljubitelji melodic death metala se definitivno nece razocarati ako poslusaju biggrin.png

Edited by Nardelorn
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...