Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Guest HEFEST
Jos koricnih "tip"-ova - svaka pada kad odma' na startu krenes o smislu zivota. :lol:

 

 

To mi je omiljena tema. Tako da svakog istomisljenika mogu da fasciniram govoreci o istoj. Domaci teren cini cuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fizicki izgled je bitan klinkama do otprilike 19 godina

 

Netačno. Bitan je isto koliko i sve ostale osobine koje osoba poseduje.

Bilo bi lepo da pročitaš šta je Oskar Vajld o tome rekao... "Samo šuplji ljudi ne sude svetu po njegovom izgledu".

A i grčki filozofi su lepo zborili o tome. Mada da ne pametujem... U svakom slučaju- fizički izgled je bitan, ali ne i najbitniji. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda se zapitaj sto gomila kranje prosecnih momaka voda prilicno dobre ribe-a niti imaju love niti skupa kola ;)

Pa sta je onda u pitanju e? ;)

 

 

nesto sto je tebi prosecno ili cak ruzno meni moze biti prelepo ili seksi. meni se desavalo da upoznam lika zaa kojeg svi tvrde da je prelep a meni nije cak ni simpatican...i sta znaci to sovinisticko da su devojke sa prosecnim momcima samo ako imaju parice?!..Tako da je u pitanju ono latinsko 'De gustibus non est disputandum'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To uopste nije tacno... Mozes biti duhovit kolko oces ako joj nisi ni malo privlacan dzaba...Ne kazem da ne moze da se ostvari takva veza ali je bezveze biti sa nekim ko te fizicki ne privlaci...Kao sto je bezveze biti sa nekim ko je ekstra zgodan a ovako jadan i nezanimljiv...zasto uopste pristajati na kompromise?!

 

Nije govorio da privlačnost nije bitna nego da izgled nije bitan.

 

Drugim rečima, ima nas koji se ložimo na nešto drugo osim na manekensku facu i six pack u životu. Čokoladna tortica ® rules! :mhihi:

 

 

edit: da odgovorim PoD-ju:

 

Iz šutki, znojavi i mokri od prosutog piva i prašnjavih turova, kose zamršene do zla Boga, uvek su ispadali najbolji momci. :da: Nikada neću zaboraviti kako sam se upoznala sa jednim takvim, na BHO, stejdžovali smo zajedno i on je na kraju pao ... khm. Na mene :)

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno. Niko ne kaže da je fizički izgled presudan, ali da nije bitan, to je već potpuna neistina. Pod fizičkim izgledom ne podrazumevam mišiće, lice i ten, već neki opšti utisak koji čovek ostavlja na osobu suprotnog pola. U prevodu, devojka ne može nikad da bude sa nekim koga smatra ružnim.

 

EDIT: Ulete Ajlin.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netačno. Bitan je isto koliko i sve ostale osobine koje osoba poseduje.

Bilo bi lepo da pročitaš šta je Oskar Vajld o tome rekao... "Samo šuplji ljudi ne sude svetu po njegovom izgledu".

A i grčki filozofi su lepo zborili o tome. Mada da ne pametujem... U svakom slučaju- fizički izgled je bitan, ali ne i najbitniji. :da:

 

 

Podrzavam! I dodajem da je privlacnost individualna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali u vecini slucajeva je i najbitniji

 

U većini slučajeva nije najbitniji. Ne mogu da zamislim osobu koja bi mogla da se održava u vezi sa drugom osobom samo na osnovu toga što joj je ta druga osoba lepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netačno. Bitan je isto koliko i sve ostale osobine koje osoba poseduje.

Bilo bi lepo da pročitaš šta je Oskar Vajld o tome rekao... "Samo šuplji ljudi ne sude svetu po njegovom izgledu".

A i grčki filozofi su lepo zborili o tome. Mada da ne pametujem... U svakom slučaju- fizički izgled je bitan, ali ne i najbitniji. :da:

 

Fizicki izgled je bitan samo na pocetku muvanja,tj moze da ti olaksa isto-obicno ribe koje padnu na fizicki izgled posle par meseci skontaju da taj lik ima malo sta drugo da im ponudi sem napumpanih sisa i bicepsa,sem ako eventualno nema gomilu para pri sebi :mhihi:

 

 

nesto sto je tebi prosecno ili cak ruzno meni moze biti prelepo ili seksi. meni se desavalo da upoznam lika zaa kojeg svi tvrde da je prelep a meni nije cak ni simpatican...i sta znaci to sovinisticko da su devojke sa prosecnim momcima samo ako imaju parice?!..Tako da je u pitanju ono latinsko 'De gustibus non est disputandum'...

 

Bitan je karakter :da:

I da pare i kola su bitni nekima tj onima koji pored toga nemaju sta drugo da ponude

Znam dosta likova za koje se ribe lepe samo zato sto imaju dobra kolica i svoju gajbu,a ovako nisu nista spektakularno

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

South Africa has the largest population of HIV patients in the world, followed by Nigeria and India.
Ако каниш да "до`ватиш" ишта са овог форума, а да то нису наши мозгови на којима интензивно радиш, барем реци да си са овом "амбасадорком" користио заштиту, кад си већ ону прву (или првог, ко зна?! :D ) трпао на лепе очи у тами градског буса! :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fizicki izgled je bitan samo na pocetku muvanja,tj moze da ti olaksa isto-obicno ribe koje padnu na fizicki izgled posle par meseci skontaju da taj lik ima malo sta drugo da im ponudi sem napumpanih sisa i bicepsa,sem ako eventualno nema gomilu para pri sebi :mhihi:

 

 

 

 

Bitan je karakter :da:

I da pare i kola su bitni nekima tj onima koji pored toga nemaju sta drugo da ponude

Znam dosta likova za koje se ribe lepe samo zato sto imaju dobra kolica i svoju gajbu,a ovako nisu nista spektakularno

 

Dosta ne znaci svi a tvoj p0ost je iskljucivao mogucnost da postoje momci koji nisu puni love i prelepi a da ipak mogu da se svide nekome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta ne znaci svi a tvoj p0ost je iskljucivao mogucnost da postoje momci koji nisu puni love i prelepi a da ipak mogu da se svide nekome...

 

Vec sam napisao,imam jednog druga koji je prilicno ruzan,nema para,nema auto ali pola grada balavi za njegovim ribama,lik jednostavno ima nesto sto privlaci devojke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam napisao,imam jednog druga koji je prilicno ruzan,nema para,nema auto ali pola grada balavi za njegovim ribama,lik jednostavno ima nesto sto privlaci devojke.

ruzni ljudi su nekad ruzni upravo jer imaju prenaglasene crte lica koje su zenkama vrste seksualno uzbudljive :D verovatno ima veliki nos ili neko mrko celo/siroku vilicu...

ako ne onda je mozda reputacija :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ruzni ljudi su nekad ruzni upravo jer imaju prenaglasene crte lica koje su zenkama vrste seksualno uzbudljive :D verovatno ima veliki nos ili neko mrko celo/siroku vilicu...

ako ne onda je mozda reputacija :zuba:

Ron Jeremy syndrome. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me je nešto nerviralo kod žena, to je kad jebeš jednu, sve njene drugarice znaju kakav si.

A muškarci ne pričaju okolo o svojim devojkama. Pričaju za ljedro koje su kresnuli, al to se ne računa.

 

Uh, a ja baš volim da me cura pohvali kod drugarica, jer sutra i one mogu da dođu na red. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezrelo je misliti da je svima samo perfektan fizički izgled najvažniji. Retko se okrećem za muškarcima na ulici jer u većini slučajeva oni koji "reprezentativno" izgledaju su - prazna tikva zveči. A i ne privlači me gomila mišića, no dobro, to je već individualno...

 

 

Načelno, moje mišljenje o likovima (muškim ili ženskim - nebitno) koji kažu da partner mora da bude "takav i takav, da ima to i to, takvu kosu i takve oči"... tj. imaju stereotipe - ti ljudi ili nisu preboleli nekoga (neku) bivšu ljubav, ili ne vole ljude zaista, nego vole pojave. To može da bude privlačno na kratko (svakome), ali ako ne "klikne" i ako se pogledi ne "zaključaju"... beše mu ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...