Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

A muškarci ne pričaju okolo o svojim devojkama. Pričaju za ljedro koje su kresnuli, al to se ne računa.

zavisi od tipa osobe... ima ljudi koji se ne hvale nego prosto imaju nekog ortaka koji isto tako voli da prica o sexu i onda padne neko konsultovanje 'jel tvoja voli analni' 'ne/da' 'zasto ne/da' 'pih mogao bih moju da ubedim...'. ne rade to samo pacenici i ribe :D

al slazem se da ta prica ide daleko manje eksplicitno nego zenska prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta ne znaci svi a tvoj p0ost je iskljucivao mogucnost da postoje momci koji nisu puni love i prelepi a da ipak mogu da se svide nekome...

 

Ne svi,zato sto se vecina momaka usteze da startuje dobru ribu jer imaju predubedjenje "A odbice me,nisam dovoljno dobar" koje ih sputava

Medjutim ima ih dosta i koji nisu takvi i koji pride imaju dobru pricu pa na kraju i pokupe kajmak-dakle shvati da je fizicki izgled sporedan i da ribe mnogo vise gotive duhovite likove koji uspevaju da ih zainteresuju kroz pricu i tako to-jos ako vide da si opusten i da imas samopouzdanja i kada se nametnes u razgovoru,gotova je stvar

A SVE ribe to vole,rest assured-kroz materijalnu prizmu i zgodan izgled razmisljaju uglavnom sponzori,klinke i cure cijih se 90% razgovora svodi na sminku ili to kakav je ortak kupio motor-ono vrlo interesantne osobe :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me je nešto nerviralo kod žena, to je kad jebeš jednu, sve njene drugarice znaju kakav si.

 

Istina. Ne samo kakav si, nego koliki ti je, koliko je dugo trajalo, koje poze ste radili, koje su ti boje gaće, sve do najsitnijeg detalja. I naravno, najbitnije - ako joj je bilo loše, naravno da će reći da si ti kriv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji su to nebulozni stavovi?! Navedi mi jedan primer. Ili se možda radi o ličnoj stvari, možda misliš da tumačenje snova curi nije cool pristup?

 

Mozda bi i bio kul pristup da sam ja slobodna i da ti ne spominjes silovanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта имаш у соби, каква ти је постељина...

Иди бегај, замисли то да чује неко са стране и после дође и обије ти стан! :);)

Наравоученије: Не треба је*ати код своје куће! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam čula takve priče od svojih drugarica, niti mi o tome pričamo, u zabludi ste. :)

Takve stvari mene recimo apsolutno ne zanimaju i prekinula bih svakog ko bi počeo da detaljiše. :P

 

Takve stvari obicno rade kurvetine cisto da bi pravile zazubice svojim istomisljenicama koje su izvisile za kurac tog dana kad ga je jedna od njih dobila.

Kod normalnih devojaka ovo nisam primetio da rade,s druge strane i muskarci rade isto,a pricaju oni koji vole da se dokazuju u drustvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezrelo je misliti da je svima samo perfektan fizički izgled najvažniji. Retko se okrećem za muškarcima na ulici jer u većini slučajeva oni koji "reprezentativno" izgledaju su - prazna tikva zveči. A i ne privlači me gomila mišića, no dobro, to je već individualno...

 

 

Načelno, moje mišljenje o likovima (muškim ili ženskim - nebitno) koji kažu da partner mora da bude "takav i takav, da ima to i to, takvu kosu i takve oči"... tj. imaju stereotipe - ti ljudi ili nisu preboleli nekoga (neku) bivšu ljubav, ili ne vole ljude zaista, nego vole pojave. To može da bude privlačno na kratko (svakome), ali ako ne "klikne" i ako se pogledi ne "zaključaju"... beše mu ga...

 

 

To je glupavo ... i ja sam tako nekada imala fetise i slicne gluposti...sad se smejem samoj sebi :) Al dobro... kada pocinjes da upoznajes osobu i kada ti se svidja ono sto vidis i ako te zaintrigira zaista nije bitno kakvu ima kosu , da li je visok, zgodan i sl gluposti....

 

Nikad nisam čula takve priče od svojih drugarica, niti mi o tome pričamo, u zabludi ste. :)

Takve stvari mene recimo apsolutno ne zanimaju i prekinula bih svakog ko bi počeo da detaljiše. :P

 

 

Ja sam nazalost cula...Mozda ja imam vise drugaricva od tebe :)... ne , stvarno...sve je individualno...postoje devojke koje ne pricaju o svojim seksualnim dozivljajima ili npr izvesna osoba koju sam opisala na temi 'Studentski domovi' koja je jebeno davila sa muskom anatomijom, fizionomijom i sl...Al dobro, posto je studentkinja medicine (u pokusaju) otpisacu joj to kao profesionalnu deformaciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam čula takve priče od svojih drugarica, niti mi o tome pričamo, u zabludi ste. :)

Takve stvari mene recimo apsolutno ne zanimaju i prekinula bih svakog ko bi počeo da detaljiše. :P

Ili ste jos u osnovnoj, il ste debele goticarke.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svi,zato sto se vecina momaka usteze da startuje dobru ribu jer imaju predubedjenje "A odbice me,nisam dovoljno dobar" koje ih sputava

Medjutim ima ih dosta i koji nisu takvi i koji pride imaju dobru pricu pa na kraju i pokupe kajmak-dakle shvati da je fizicki izgled sporedan i da ribe mnogo vise gotive duhovite likove koji uspevaju da ih zainteresuju kroz pricu i tako to-jos ako vide da si opusten i da imas samopouzdanja i kada se nametnes u razgovoru,gotova je stvar

A SVE ribe to vole,rest assured-kroz materijalnu prizmu i zgodan izgled razmisljaju uglavnom sponzori,klinke i cure cijih se 90% razgovora svodi na sminku ili to kakav je ortak kupio motor-ono vrlo interesantne osobe :)

 

Znas sta...Ako mi se nesto gadi to su muskarci koji nemaju muda da pridju devojci...cekaj ako ti se svidjam, pokazi mi to! Ti si musko! Ti si taj koji osvaja! A ne da me kao gleda iz vikenda u vikend i nesto brljavi i izigrava mi ortaka i onda kao kad pomisli da smo OK pocinje da me muva! Pa takve najsladje odbijam! Ako smatras da nisam vredna tvog prilaska i rizika onda mi i ne trebas! I ako riba odbije tipa to ne znaci da je on jadan ili sta vec muskarcima prolazi kroz glavu u tim momentima... I nema vadjenja na stidljivost i ustezanje...Moj bivsi je bio poprilicno povucen decko ali je imao muda da mi pridje, za razliku od mnogih hvalisavaca tzv. jebaca koji su se usrali kad su stali pred mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW-Rekao sam da se ustezu sa dobrim ribama

Sta hoces da kazes,da si dobra riba? :) :) :)

Inace ja vise volim kada riba odbije nekog odmah,umesto da ga zavlaci 7 dana iako sve u startu znaju da li joj taj momak odgovara ili ne

Zato ja milion puta vise cenim devojke koja kaze odmah u startu "E ne svidjas mi se,dovidjenja" a ne zavlacenje,porukice,hihi hohoh,smesak tamo smesak vamo a kada se dodje do konkretnog-e pa vidis,ja zelim da mi budemo samo drugari :rockdevil:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW-Rekao sam da se ustezu sa dobrim ribama

Sta hoces da kazes,da si dobra riba? :):):)

Inace ja vise volim kada riba odbije nekog odmah,umesto da ga zavlaci 7 dana iako sve u startu znaju da li joj taj momak odgovara ili ne

Zato ja milion puta vise cenim devojke koja kaze odmah u startu "E ne svidjas mi se,dovidjenja" a ne zavlacenje,porukice,hihi hohoh,smesak tamo smesak vamo a kada se dodje do konkretnog-e pa vidis,ja zelim da mi budemo samo drugari :rockdevil:

 

 

A ti hoces da kazes da nisam? :)

Salu na stranu, postoje mnoge ribe koje su skrndelji a koje drze vise do sebe i pre ce odbiti muskarca nego one koje lepo izgledaju...a i pojam dobre ribe je opet diskutabilan...u sv. sl. Gade mi se oni koji ne smeju da pridju devojci, gadi mi se nesigurnost... I zaista smatram da ako decka odbije devojka to ne mora da znaci da je on nakaza ili sta vec, vec samo da nije po njenom ukusu...A ne biti po ukusu jedne osobe ne znaci biti nakaza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti hoces da kazes da nisam? :)

Salu na stranu, postoje mnoge ribe koje su skrndelji a koje drze vise do sebe i pre ce odbiti muskarca nego one koje lepo izgledaju...a i pojam dobre ribe je opet diskutabilan...u sv. sl. Gade mi se oni koji ne smeju da pridju devojci, gadi mi se nesigurnost... I zaista smatram da ako decka odbije devojka to ne mora da znaci da je on nakaza ili sta vec, vec samo da nije po njenom ukusu...A ne biti po ukusu jedne osobe ne znaci biti nakaza...

 

Ne znam,nisam te video jos u kupacem kostimu-to je po meni najbolji pokazatelj dal je cica zgodna :mhihi:

Da to odbijanje nekih riba je zaista jadno-a dosta cesto se desi da je momak koji je startovao neku ustvari premija za nju-ali sujeta nema granicu,i tako nekoj kojoj je verovatno i pica vec zagorela ce namerno odbiti par likova samo da bi sebe zadovoljila na moralnom planu-eh tuge

Eto vidis,volis sigurnost,a u vezi sa tim i samopuzdanje-pa zar ne imponuje to vise kod momka umesto nabrklih sisa i bicepsa,no? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam,nisam te video jos u kupacem kostimu-to je po meni najbolji pokazatelj dal je cica zgodna :mhihi:

Da to odbijanje nekih riba je zaista jadno-a dosta cesto se desi da je momak koji je startovao neku ustvari premija za nju-ali sujeta nema granicu,i tako nekoj kojoj je verovatno i pica vec zagorela ce namerno odbiti par likova samo da bi sebe zadovoljila na moralnom planu-eh tuge

Eto vidis,volis sigurnost,a u vezi sa tim i samopuzdanje-pa zar ne imponuje to vise kod momka umesto nabrklih sisa i bicepsa,no? :mhihi:

 

 

Da razjasnimo jednu stvar...biti sa nekim samo zato sto je dobar frajer ili samo zato sto je 'dobar' je isto... Sranje...

Zasto pristajati na kompromise? Osoba sa kojom ja zelim da budem ne mora da bude (po mojim merilima) najlepsi muskarac na svetu niti najbolji... Dovoljno je da je i jedno i drugo umereno i da postoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti hoces da kazes da nisam? :)

Salu na stranu, postoje mnoge ribe koje su skrndelji a koje drze vise do sebe i pre ce odbiti muskarca nego one koje lepo izgledaju...a i pojam dobre ribe je opet diskutabilan...u sv. sl. Gade mi se oni koji ne smeju da pridju devojci, gadi mi se nesigurnost... I zaista smatram da ako decka odbije devojka to ne mora da znaci da je on nakaza ili sta vec, vec samo da nije po njenom ukusu...A ne biti po ukusu jedne osobe ne znaci biti nakaza...

 

Ovo boldovano je istina,mnogo veci procenat ruznih riba se nesto tripuje i odbija frajere kakve mogu samo da sanjaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...