Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 1.8k
  • Views 76.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • rucni rad mog dragog a na drugoj strani sobe je isto handmade shoji mislim da sam kacila vec slike.

  • Kokopelli
    Kokopelli

    Btw, evo i moje mini terase. Imamo dvije u ovom stanu ali su nekako obije beskorisne. Ova je kao malo veca pa smo odlucili da je iskoristimo koliko-toliko, a druga je predvidjena za susenje vesa i sl.

  • sale 3sm Larry Flynt
    sale 3sm Larry Flynt

    restaurirah neku komodicu. Nije neki Luj trijesosmi, ali je puno drvo.Sluzilo za alat, bilo ogavno belo, nelakirano.

comment_2412956

Znate li možda gdje ima da se kupi interesantan pribor za jelo? Vidjela sam, recimo, u restoranu "Pomodoro" da su drške od kašika, noževa itd. (kao) od starog drveta, to mi se baš dopalo.

Edited by Kokopelli

comment_2412982

Kontam da te prostirke mozes lako da ukacis tako da budu jedna duga, spojena staza...

Ja sam protivnik tepiha i tih cuda, tako da ne bih znala, ali kad bih MORALA da kupim, stazu or w/e, uela bih ovako nesto, k'o sto pokaza Kokopelli, definitivno ne one bab(ili p?)ske bordo crvene sto podsecaju na grafiku sega mege -.-

comment_2412984

Gde mogu za male pare naci stazu, treba mi za hodnik, oko 4-5m duzine?

 

Novi Beograd, stari merkator, kupujes po velicini.

 

Drgua varijanta je simpo salon, kod autobuske stanice, dobro snabdeveni, vec gotove staze, ali malo skuplje.

comment_2412998

A, jbg, nisam razmišljala o escajgu kada sam putovala :D Mislila sam da je to u BG-u lako naći, u mnoštvu home decor prodavnica. Nisam vidjela još u Home Centru, možda tamo nabasam!

 

edit: A šta misliš da probam u Mercatoru? Sjećam se da je bilo jako lijepih tanjira. Tom logikom, možda ima i još nečeg lijepog... za kuhinju :D

Edited by Kokopelli

comment_2413000

Znate li možda gdje ima da se kupi interesantan pribor za jelo? Vidjela sam, recimo, u restoranu "Pomodoro" da su drške od kašika, noževa itd. (kao) od starog drveta, to mi se baš dopalo.

 

Si probala u Kiki da pogledaš? Nisam gledao, ali postoji mogućnost da ima.

comment_2413001

Da, ali nisam našla to što tražim. Možda i tražim previše :/

 

Ali sam našla ovu praktičnu kutiju za začine: http://www.kika.com/...mlinovi-187028/

 

Od pribora mi se jedino ov dopalo, ali ne odgovara tanjirima i ostalom posuđu: http://www.kika.com/.../escajg-bistro/

Edited by Kokopelli

  • Author
comment_2413331

Ne bih se bas oslanjala na Merkator, ali mozes pogledati. Do sada sam vidjala tamo samo neke mainstream varijante.

 

napokon - kvalitetne ambijentalne lampe :D

Cena je 1500 din + postarina

za razliku od mnogih, ovi rade sa debelom celicnom zicom

 

lampe%252520441.jpg

 

verovatno cu da pazarim ovako nesto

zao mi je sto nemaju model sa zvrckom na vrhu i zavrnutim nogama, al ajd sad, ne mozes sve da imas :haha:

comment_2413340

A ja tebe smatrao ozbiljnom zenom.

 

Inace dopadaju mi se oblici, a cak i boje u par slucaja samo da je manje kicasto, to nema apsolutno veze dal je nesto za devojcice ili ne.

Edited by Lunar

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.