Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Mi imamo sto u dnevnoj sobi od dve palete na tockicima, muz pravio, nisam ja :D

 

Farbana sadolinom poluprozirna boja stari orah. Super je, ali sad nema vise funkciju, because child.

 

A na terasi smo samo naslagali 4 palete (dve i dve) a ja sasila jastuke za preko. I to cemo prekrajati na prolece, bice manje, because child.

 

Na terasi mora da stoji bazen za dete, a stocic u dnevnoj sobi nema funkciju jer ne smes casu ostaviti na dohvat ruke :haha:

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nioej enterijer nego eksterijer al moze i an ovu temu

 

koleginica mi je ukazala poverenje da joj napravim projekat kucnog dvorista

sa segmentima za lounge i izborom biljaka

:wub:

radicemo to ove sezone :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cale kupio mami za rodjendan, toliko je udobna da bih se vratila kod njih. :haha:

 

Ovi nazivi mi nikada nisu bili jasni. :haha:http://www.midocommerce.rs/proizvodi.php?id=122&naziv=Stolice---Mita

Jednom sam listala neki katalog sa kadama i tus kabinama, mislim da su izredjali sva zenska imena koja postoje.

venera.jpg

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

U cemu je fora sa dekorativnim jstucima za krevet u spavacoj soi

like]

jastuci koji tu stoje za ukras

i na njima se ne spava

 

prelistavam neke blogove o uredjenju enterijera i svi daju neke jebene savete kako aranzirati dekorativne jastuke na krevetu

dude wtf

 

sto rece neko "While I can appreciate the effort, the idea of stacking mounds of stiff decorative pillows that are carefully removed each night and replaced in the morning for fear of mussing them up completely defeats the purpose to me."

 

Accent-Pillows-1.jpg

 

42e496d8543f552f863a815d5e427cf6.jpg

 

atl-pillows-on-bed.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...