Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Девојке, нисам редовно пратила тему и унапред се извињавам ако ћу прикачити неку слику коју је нека од вас раније већ прикачила. Ипак, рачунам да вам неће сметати, јер су у питању ама баш јебозовни мушкарци (у ствари, како се узме, али некој ће се већ допасти) :wub:

 

Елем, ја сам љубитељ плавокосих, генерално светлих и бездлаких мушкараца :haha: Вероватно ћу гњавити са сличним типовима, али ипак ми није толико једноличан укус, па ће овде бити свакаквих голишавих лепотана.

 

Да почнем, овај тип ми је језиво јебозован, чак и у овој скроз позерској пози :bigblue:

 

579817_453788907970489_510333665_n.jpg

 

 

Затим следи Каспар Петеус (који ми, углавном, феминизирано изгледа, али на овој слици је сјајно испао):

 

1016199_676596192356425_1677550480_n.jpg

 

 

Даље, Alexander Skarsgård, који и није толики лепотан, али је јебозовно испао на овој слици; госпо'ин чо'ек.

 

Alexander-Skarsg-rd-alexander-skarsgard-7963329-397-569.jpg

 

 

И, на крају, прелепи Рик Мора. Сада је оматорио, али је и даље фрајер и по.

 

iphone360_1553802.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знаш како, ја у теорији волим светле мушкарце, али у пракси сам само једном изабрала светлог са светлим очима, док су остали били тамнокоси, чак и са препланулим теном :mhihi: На крају, џаба теорија када пракса говори друго ;) Једино што јесте истина јес' да не волим нарочито маљаве. Фацијалне маље су некада и на некоме врло секси, али ми исте сметају, иритирају ми кожу и после љубависања изгледам као булка на две ноге :no:

Једино Џонију Депу опраштам маље свуд по телу :redface:

 

Сад видим да не приказује последњу сличицу, Рика Море, па ћу прикачити још једну (да га случајно нека не пропусти :wub:):

 

1617051_original.jpg

 

 

Пс. Yvette, ево једног за тебе (надам се да ти се бар иоле допада):

 

3668966_f8df5328-3ea1-4526-9840-cd299c008626-conrad-web_400_400_16384.jpg

 

Јес' мацан, мајку му...

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хвала на упозорењу, дефинитивно га нећу читати, нека остане кершме у мојим сновима :redface:

 

Уф што волим типове којима је губица зачепљена, тад су најподношљивији :wub:

Само им језик треба ослободити с времена на време :haha:

tumblr_murme9EjVr1qjhklco1_400.jpg

 

 

Пол Бетани :wub:

paul_bettany11.jpg

 

 

Нека прича ко шта хоће, али мени је овај чо'ек јебено јебозован (и то не само због тога што личи на Депа) :wub:

tumblr_m6lr4j9HTc1rqpsqoo1_500.jpg

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...