Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

@Vuk.

Freelancer za šta? :)

 

Edit: Gorilo ima i lepe crte lica, ne mogu da kažem da je lep, ali mene "lepo" (manekensko) i ne loži pa i nisam neko merilo... a i tema glasi drugačije... :D da ne parafraziram sad.

 

pare su u pitanju :)

 

a ne zovem ga za dzabe gorillo, odaje chovek onaj zivotinjski filing

 

zene vole sigurnost, a ovaj lik sigurno to moze da im priushti (psiholoshki) pre nego bil gejts :)

 

na stranu finansije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da...

 

32885.gif

 

@Vuk

Ma nema veze to sad, sigurnost finansije, kurac palac, excuse my French.. vidi kako glasi tema. :da:

 

I kako je bilo na Madoninom koncertu, jel kučka svirala A New Level od najboljeg benda na svetu?

 

4x Anzelmo ili Bendžo boj? :)

 

Ma Džejms jebo g' otac :) Baš pravi redneck, i on i onaj Zakk BLS.

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh da...

 

32885.gif

 

@Vuk

Ma nema veze to sad, sigurnost finansije, kurac palac, excuse my French.. vidi kako glasi tema. :da:

 

I kako je bilo na Madoninom koncertu, jel kučka svirala A New Level od najboljeg benda na svetu?

 

nije, proklinjala ju je cela ekipa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dime je bio do jaja frajer, i viskok je otprilike koliko i Anselmo tako da .. što , da nećeš možda da ga pribiješ uza zid, Danny? :)

 

 

Edit: deb'o je relativan pojam. Pola ovih što sam pobesila, Testament, Kataklysm.. su debejuce ali umeju da nose, grmlji u čelo ih ljubim.

 

 

Edit2: @Vuk. :) Pa da. Izlapela kuja. Kako me iritira ta žena. A ranije sam je poštovala.

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...