Jump to content

sex bez obaveza


johnnyzzz

sex bez obaveza  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Неки људи долазе на форум да се зајебавају и дркају се, уопште нису озбиљни и не занима их озбиљна дискусија. Такви људи су уживо много другачији. Мислим да је то покушао да каже.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote koliko ste vi spremni da idete van poente. NISMO SVI PISCI. EJJ.

Pa jel treba da pises jebenu novelu ili da izneses stav?

Ljdudi vekovima opravdavaju i cuvaju svoje stavove i saznanja na papiru, i sad dodjes ti da bi opravdao svoje delovanje ( i bilo ko drugi ko se slaze sa tobom ) da prica kako TO MORA OCI U OCI.

Ajde bre, ne zanosite se. Realno, boli me kurac mozete da se krijete od cega ocete nije moj poso.

 

I on i gomila nas smo izneli svoje stavove i zavrsili pricu.

 

 

Jesu. Nije isto samo tvoje pojmljenje njih.

To je jedna od nasmesnijih stvari koje sam cuo, nisu svi uzivo live i online. WTF?

Sta kao transformise se coveku psiha kad dodje na forum? Iz istog coveka te reci izlaze, iz istog ti stavovi. Nisam ja na forumu i ja live entitet za sebe.

Za tvoju informaciju neki su ovde samo da se sprdaju i to i rade. A neki su nam to licno i rekli.

 

Moze puno toga.

 

Pravis filozofiju od sexa. To stvarno nije potrebno.

 

 

 

Ako su svi vec izneli misljenje nece ga sad sigurno menjati da bi se dalje pisalo o tome i da bi ti sa filozofske tacke gledista nas prosvetlio. :rolleyes::rolleyes:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jesu. Nije isto samo tvoje pojmljenje njih.

To je jedna od nasmesnijih stvari koje sam cuo, nisu svi uzivo live i online. WTF?

Sta kao transformise se coveku psiha kad dodje na forum? Iz istog coveka te reci izlaze, iz istog ti stavovi. Nisam ja na forumu i ja live entitet za sebe.

 

Hahahaha, mnogo ti pričaš, a ne govoriš ništa, ne pročitaš ono što sam rekao kako treba, pa iznosiš pogrešne zaključke, vrtiš jedno te isto, iako sam ti rekao da nije tako i onda tražiš od mene da ti iznesem svoj ozbiljan stav na zadatu temu?! Kako da ne.

 

Odgovoriću ti samo na citirano, jer mi ne pada na pamet da se za ostalo natežem sa tobom, pošto vidim da ti internet kurčina polako probija plafon, a sa takvim ljudima baš i ne volim da se raspravljam.

 

Nisu svačiji stavovi isti ovde i uživo. Toliko se praviš pametan, a ne vidiš očigledno. Neko dođe na forum, pa prosipa stav koji ni sam ne podržava, a prosipa ga da bi te nervirao i skakao ti po ganglijama. Posle kad ga upoznaš, skontaš da nije isti kao na forumu i tačka. Koliko si ljudi odavde uopšte uživo upoznao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I on i gomila nas smo izneli svoje stavove i zavrsili pricu.

 

Pa o tome ja i pricam. Iznesete neke nazovi stavove, i onda napravite sprdnju.

 

 

Za tvoju informaciju neki su ovde samo da se sprdaju i to i rade. A neki su nam to licno i rekli.

 

Eh kada bih verovao motivima ljudi tek tako. :)

 

 

Pravis filozofiju od sexa. To stvarno nije potrebno.

 

Da, ajde jednostavno da se jebemo svi. To je ok. Nema tu neke filozofije ljudi se jednostavno jebu.

Samo se zapitam za koji moj covek ima tu stvarcicu po imenu um? da bi bio duhovit na forumu, i da bi isao tamo da se sprda?

Bog ili evolucija ili sta vec - svrha uma nije to. A samo ga za to i koristimo.

Ko razume shvatice.

 

 

Ako su svi vec izneli misljenje nece ga sad sigurno menjati da bi se dalje pisalo o tome i da bi ti sa filozofske tacke gledista nas prosvetlio. :rolleyes::rolleyes:

 

Savrsheno si rekla moju poentu. Jos kada bi shvatila svoj sopstveni stav. :)

No, ajde da se sprdamo, zabavno je, zar ne? :P

 

Problem je u tome sto je stav iznet, i to je to. Kraj. Tacka, ja mislim to i to i ne treba da se menja. To je i problem.

 

Hahahaha, mnogo ti pričaš, a ne govoriš ništa, ne pročitaš ono što sam rekao kako treba, pa iznosiš pogrešne zaključke, vrtiš jedno te isto, iako sam ti rekao da nije tako i onda tražiš od mene da ti iznesem svoj ozbiljan stav na zadatu temu?! Kako da ne.

 

Ili ti ne razumes sta ja pricam pa ti se cini ko da ne govorim nista? PRocitaj ti sta sam ja rekao, ne bij o plocu dok ja bijem o klin.

Ne trazim ja od tebe nista, niti na zadatoj temi. Konstatujem realn ostanje da 99.9 posto nas jelte, u stvarnom zivotu i na forumu jelte... bezi od ozbiljnih tema u zezanciju.

 

Tako i na ovoj temi. Normalno tih 99.9 % ljudi ce da kaze da ja kenjam i da nisam u pravu - jer ih jelte pogadja realno stanje da oni beze od pravih fundamentalnih zivotnih pitanja. Etickih i moralnih. A mislim da je JAKO ETICKO I MORALNO PITANJE - prevara, sex, veza - Jer su to par stvari koje nam jako uticu na zivot i kroje ga.

Edited by Elitista u Povoju.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ti ne razumes sta ja pricam pa ti se cini ko da ne govorim nista? PRocitaj ti sta sam ja rekao, ne bij o plocu dok ja bijem o klin.

Ne trazim ja od tebe nista, niti na zadatoj temi. Konstatujem realn ostanje da 99.9 posto nas jelte, u stvarnom zivotu i na forumu jelte... bezi od ozbiljnih tema u zezanciju.

 

Tako i na ovoj temi. Normalno tih 99.9 % ljudi ce da kaze da ja kenjam i da nisam u pravu - jer ih jelte pogadja realno stanje da oni beze od pravih fundamentalnih zivotnih pitanja. Etickih i moralnih. A mislim da je JAKO ETICKO I MORALNO PITANJE - prevara, sex, veza - Jer su to par stvari koje nam jako uticu na zivot i kroje ga.

Pročitao sam šta si rekao i to dobro, izneo svoj stav još na početku, smorio se jer me 5 puta ubeđuješ da je nebo zeleno, a ja kažem da je plavo. Jel mogu sada da se sprdam, pošto jeste zanimljivije od ove rasprave? Ne traže svi filozofiju u svemu u životu ili ne žele uvek da se bave ozbiljnim stvarima. Život mi je dosta gorak da bih bio ozbiljan i onda kada to ne moram. Ako si tražio filozofiju, najljubaznije ti kažem da si pogrešio forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елитисто, Сисус покушава да каже да га боли курац да ли неко одавде вара девојку или не.

Ово да су људи другачији уживо је истина, неколико њих који штосују и прозивају су уживо мирни и тихи као бубице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елитисто, Сисус покушава да каже да га боли курац да ли неко одавде вара девојку или не.

Ne, nisam to pokušao da kažem. Ja smatram prevaru low life činom, nečim nemoralnim, ali sigurno neću žigosati nekoga zato što je to učinio. Ako neko može da pređe preko toga njegova stvar, ja ne bih mogao. Pokušavam samo da kažem da me boli kurac da uvek i svuda budem ozbiljan i da tražim neku filozofiju u svemu. Zašto je nebo plavo, a nije žuto i slične stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni prevara ne postoji dok ne saznamo za nju...Tako da...Neznanje je blazenstvo...Meni bi licno vise smetalo da otkrijem da se moj decko dopisuje sa drugom devojkom i vidja nego da ima samo seks...jednom... jer mislim da kada se emocije umesaju u celu pricu(sto je slucaj sa ovim prvim) onda je sve izgubljeno... Inace ne varam nikada i one koji to rade smatram kompleksasima najgore vrste... Ako hoce drugu ribu neka mi to kaze u facu i onda svako svojim putem...Ja bih tako ucinila kada bi pozelela drugog muskarca...

Po mom misljenju. Otkrivanje da se decko dopisuje i vidja sa nekom devojkom je pouzdan znak da treba iskopati Hilti iz podruma, a seks sa ili bez emocija vodi cementiranju na ibarskoj magistrali. Prevara nije nuzno vezana za emocije, a da pozeli da krese neku brdjanku pored mene zive, to se ne sme. Zato sto sam ja najbolja.

 

 

 

Hm!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom misljenju. Otkrivanje da se decko dopisuje i vidja sa nekom devojkom je pouzdan znak da treba iskopati Hilti iz podruma, a seks sa ili bez emocija vodi cementiranju na ibarskoj magistrali. Prevara nije nuzno vezana za emocije, a da pozeli da krese neku brdjanku pored mene zive, to se ne sme. Zato sto sam ja najbolja.

 

 

 

Hm!

 

 

kakve veze ima Hevi Metal sa tim? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Elitista

Vidi se da si u povoju. Javi kad izadjesh iz pelena.

Do tad, vratite se ontopic da ne katanchim temu bezveze.

 

 

Ja da ne oftopichim? A sta je poslednjih 4 i po strana ove teme i bez mene? Nije oftopik.

I josh me vredjas kao ti si u pelenama. Odjebi retarde.

 

Sve je receno.

 

Isti si retard ko ona. Jebiga, kad ne mozes da napadnes podatak - napadni coveka.

Kompleksni ruznih riba, koje vise po forumu i njihovi proizvodi me jako malo pogadjaju.

 

 

Ово да су људи другачији уживо је истина, неколико њих који штосују и прозивају су уживо мирни и тихи као бубице.

 

Bili bi oni glasni i uzivo kad bi mogli da se kriju iza monitora.

 

Ne traže svi filozofiju u svemu u životu ili ne žele uvek da se bave ozbiljnim stvarima. Život mi je dosta gorak da bih bio ozbiljan i onda kada to ne moram. Ako si tražio filozofiju, najljubaznije ti kažem da si pogrešio forum.

 

Upravo tako, jer se plasimo. Evo pogledaj koliko rekacija i sve vode ka istom, zajebancija i opravdavanje ne trazenja filozofije. A cak su i vredjanja pala od moderatora.

Moja poenta je izrecena, samo sam morao da izvredjam ove sto mene vredjahu.

Edited by Elitista u Povoju.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kontam sta Elitista hoce da kaze, jer ovde cesto tema koja ima potencijal da se ozbiljno razgovara ode u kurac tim sprdatorskim komentarima.Naravno da je i to u redu, ipak je ovo forum, ne treba svi da budemo deadly serious, ali opet, ako vec ima neke diskusije, nepotrebno je da dodje neko i kaze recimo, 'Emo je gej' ili tako nesto.

Ali prosto, moras shvatiti da su ljudi drugaciji i to je to. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj, covek je sam za sebe rekao da je u povoju, to sto mu smeta kad drugi primete ociglednu stvar je njegov licni problem.

 

 

A ako mislish da je monitor prepreka da te postavim na tvoje pravo mesto gadno se varash.

 

Ukoliko ti je do kvalitetne filozofske rasprave na temu morala, unutrasnjih vrednosti i spoljasnjih manifestacija kao i ozbiljnih smislenih odgovora idi na Krstaricu, tamo ce definitivno umeti da cene tvoj zal za smislim zivota.

 

Btw necu ga banovati, posle da kuka kako eto nismo mu mogli nista pa smo ga banovali. Ovako mu svi mogu svasta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali prosto, moras shvatiti da su ljudi drugaciji i to je to

 

Komformizam je majka psihickog i socijalnog opstanka u danasnjem drustvu. Forum, nocni klub, disko, bar, sudnica, skola - moras shvatiti da su ljudi drugaciji.

Zborite ovo je forum, ne treba da se prica ozbiljno? Vaistinu jeste forumu, a gde treba da se zbori ozbiljno? Posto ja nesto nigde ne vidim ozbiljnu spiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...