Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Nezvanicno jos uvek, Metallica drugi put medju Srbima....koncert najverovatnije 28.6. ..... lokacija nije jos poznata ! Ovo mi sada nabalavi preko telefona drugarica a i jos neki su mi poslali porukom slicno !! Svi kazu da su culi na radio 202-ci !!!

 

pa ljudi je li ovo moguce, ludnica, sta je ovo !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"But wait... there's more. We kinda sorta figured that by the time June rolled around, we would be ready for a break from recording (escape??) and since we had so much fun in Europe last summer, we thought "why not go back for some more fun and games?" We're planning to share the summer love with our friends in some different countries we didn't get to last year.. okay, fuck it, maybe one or two repeats. We haven't quite worked out all the details yet, but we thought that for once we really would be the first site to break a piece of Metallica news."

 

po ovome..vrlo moguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova godina kako je krenula vise nisam skeptican prema ni jednoj najavi, bilo bi extra da odsviraju jedan zajeban koncert u areni, za sigurnih 20.000 ljudi koji bi im ovde uvek dosli na cert :opusteno:

Tesko da ce biti u Areni jer ce biti uzasna sparina, verovatno otvoreni prostor

pa da vidimo hoce li biti ista od ovoga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, nesto se suska...Evo sta kazu "Vecernje novosti" danas:

 

"Kako "Novosti" saznaju iz dobro obaveštenih muzičkih izvora, u Beograd nam na leto stižu dve legendarne američke grupe - "Red hot čili pepers" i "Metalika"! "Ljute papričice" prvi put će svirati u Srbiji. Datumi oko kojih se pregovara su 26. jun ili 1. jul, dok je koncert "Metalike" (pohodili nas prvi put 15. juna 2004.) zakazan za 28. jun, na Vidovdan. Mesto održavanja koncerata još nije precizirano, kao ni cena ulaznica.

Na zvaničnim sajtovima "Pepersa" i "Metalike" još nema nikakvih datuma vezanih za beogradske koncerte."

 

Daj Boze! Pa jos jednom na Metaliku, da izginemo k'o ljudi!!

 

:rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, hoce neko sa mnom da opljackamo banku, jebiga, zajebano ici sam, a i ako nas navataju da imam s kim da blejim u zatvoru, jer ja ne znam na koju foru da iskeshiram sve sto hocu da vidim ove godine?! mejdeni, kreator, metalika, pepersi... sta ce jos i testament, lamb of god, down, kako su krenuli, pa da me sjebu do kraja! ah, da, i slejer ponovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče, ovo je nenormalno! Odakle nama keša za sve to! Još uvek nesam saqpio lovu za CC i Kreatora, a sad još i za Metaliq i možda RHCP i ko zna šta još! Stvarno bismo trebali da opljačkamo banq ili neq menjačnicu. Pošizeću ako sad dodaju još i Metaljikq na spisak, a ja ne budem uspeo da prikqpim novce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grom - istina! :da: ali opet, da su mogli gori termin da izaberu, nisu! ima milion stvari tada, i jos i to... exit, onaj fest u zrenjaninu, pa sad jos + RHCP, a pre toga gomila drugih... ma ja kad sam cuo da dolaze, umesto da se obradujem, smorio sam se nikad gore, cak mogu reci da mi je bilo krivo, jer znam da necu moci da odem na sve, a dolaze mi na tiganj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...