Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Live At BBC Radio 1s Theatre

14.09.2008 London

 

set lista:

01) That Was Just Your Life

02) The End of the Line

03) Until It Sleeps

04) Broken, Beat & Scarred

05) Cyanide

06) Frantic

07) For Whom The Bell Tolls

08) The Day That Never Comes

09) Master Of Puppets

10) Blackened

 

http://rapidshare.com/files/145734426/metbbc08.rar

 

Uzivajte!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj DM je dosta dobar, pogotovo za razliku od poslednjih albuma. All Nightmare Long, The Judas Kiss i The Day That Never Comes su dosta dobre. The Unforgiven III je solidan, ali ne može da se poredi sa I i II, pogotovo ne solaža koja mi se ni malo ne sviđa... Sve u svemu, prijatno sam iznenađen, jer sam, da budem iskren, očekivao sranje...

 

Ona Metallica do 91. je neponovljiva(što se i pokazalo), ali svaka čast za trud koji su uložili u DM, to svakako poštujem...

METALLICA RULES! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Sinoć sam video spot za The Day That Never Comes na VH1 nisam ni znao da se pojavio.

 

Album je dobar, dopada mi, Judas Kiss mi je favorit.

 

Ni Unforgiven II ni Unforgiven III(koji mi je bolji od predhodnog) ne mogu da se porede sa prvim Unforgiven-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je UN1 legenda, i samim tim je "najbolja" pesma u serijalu. Jer je prva, jelte...

Naravno da pesma nije isto odsvirana, kao prethodni delovi, o kakvim to glupostima pričate? :)

Ovde se priča o bendu koji se zove MetallicA!

UN3 kick ass!

\m/

 

btw, onaj film o pravljenju DM-a je cool.

Edited by nesrulz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto mora trojka uopste da lici na prve dvije? Isto kao kad gledas trilogiju filmova,isti glumci,druga radnja. :meshuggah: Kompozicijski vise lici na na TU1,sa laganim chorusom i žešćim versom. Meni je super stvar.

 

edit: Instrumental sa svakim slusanjem sve bolji i bolji. Nije mi vise ni predug ,kao sto mi se u pocetku cinjelo. Fenomenalan.

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un3 (za razliku od prva dva) nema upecatljivu muzicku melodiju koja ti smrzne muda kad je cujes. Pesma je prosecno govno, text je jeftina kopija prethodnih delova.

Prvi i drugi deo tematski povezuje ona melodija koja je glavna u prvom, a u drugom se provuce na samom kraju pesme - kao neka misao koje si se prisetio iznenada sto je genijalno.

Treci deo nije nikakav nastavag price, vec marketinski kurcic.

Porediti prva dva i treci po kvalitetu u bilo kom smislu je suludo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un3 (za razliku od prva dva) nema upecatljivu muzicku melodiju koja ti smrzne muda kad je cujes. Pesma je prosecno govno, text je jeftina kopija prethodnih delova.

Prvi i drugi deo tematski povezuje ona melodija koja je glavna u prvom, a u drugom se provuce na samom kraju pesme - kao neka misao koje si se prisetio iznenada sto je genijalno.

Treci deo nije nikakav nastavag price, vec marketinski kurcic.

Porediti prva dva i treci po kvalitetu u bilo kom smislu je suludo.

ne mogu da kazem da mi svidja odabir reci, ali si pogodio sustinsku razliku prva 2 i ovog treceg unf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...