Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ja zainteresovan za Hungariju. Nego, u vezi toga jedno pitanje, kako planirate da nabavite karte kada preko naseg eventima ne mogu da se nabavljaju karte za Pestu? Znam da sam skoro za PTree gledao, i za Bec je imalo, ali za Pestu jok more...

 

Ne vidim nacin trenutno, jedino licno podici. Poslao sam mail oko slanja karata ili preuzimanja kod nas, ali cisto sumnjam da ce moci nesto. Ako neko ide do Budimpeste, neka se javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zainteresovan za Hungariju. Nego, u vezi toga jedno pitanje, kako planirate da nabavite karte kada preko naseg eventima ne mogu da se nabavljaju karte za Pestu? Znam da sam skoro za PTree gledao, i za Bec je imalo, ali za Pestu jok more...

 

postoji opcija e-bankinga. zato sutra idem u banku da pitam kako to funkcionishe, pa da na taj nachin kupim kartu preko njihovog eventima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.00 EUR = 275.997 HUF

A za ovu poslednju recenicu... jel si ti ozbiljan za ovo sto pises?

 

To sa 275 forinti za evro, to ti je uglavnom ako menjas preko sto ili vise evrica... Mnogo zajebavaju s menjanjem para, i u Madjarskoj, i u Ceskoj npr...

 

Nego, to za poslednju recenicu- otprilike. Zapravo, volim prva cetiri albuma, a i stvari do Metallica albuma mogu da prodju. Posle toga, blah, jednostavno- nije mi to to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude koncert u Bg-u, idem, al' samo ako budu svirali stvari sa prva tri albuma.

 

Upravo. Na Justice su poceli da se prodaju,ni maestralne Blackened,One,To Live,Harvester,Frayed,Dyers,Straw,Justice i Eye ne mogu da izvuku taj album. Takođe,ne bih volio nista sa Death Magnetic da sviraju.

 

Ja idem ukoliko budu svirali samo "No Life 'till Leather" stvari.

 

 

  :pivopije:

Edited by In The Flesh
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to podelish sa 3 i otprilike dobijesh u dinarima.

 

shto se tiche kupovine karata... zvao sam eventim-yu i rekli su mi da nece prodavati karte za koncert u Peshti (jer to organizuje Live Nation), ali za Zagreb hoce. Izgleda preostaje opcija e-bankarstva.

 

@vojo: ok, ima vremena da se dogovorimo. ;) sad su problem karte. :P izgleda mi je promaklo to shto sinapisao o kupovini karata. ;)

 

@ Huzsar i @master: dajte samo da ostanemo u kontaktu, u smislu da se otprilike zna neki spisak ljudi koji bi isli. Mozemo da napravimo ovako - kako ko kupi kartu, nek se prijavi ovde.

 

To su za sedišta, Što nisi uzeo Álló to je za stajanje i bliže je dosta bini tako i izdvojeno stajanje ili kiemelt Álló?

 

A cene karata su skoro pa duplo skuplje nego u Kanadi

 

Slazem se da su preskupa, naravno.

A sto se karata tice uzeo sam najskuplje i najblize bini - tzv. "FOS" karte - Front of Stage.

Daklem:

 

http://www.eventim.hu/livenation/hu/ulesrend/179951/?preview=/static/uploaded/at/images/seatmap/25188.jpg

 

Na to i mislim

 

Ja zainteresovan za Hungariju. Nego, u vezi toga jedno pitanje, kako planirate da nabavite karte kada preko naseg eventima ne mogu da se nabavljaju karte za Pestu? Znam da sam skoro za PTree gledao, i za Bec je imalo, ali za Pestu jok more...

 

Nekoliko nas je vec kupilo karte (nasli smo semu privatno).

 

Ne vidim nacin trenutno, jedino licno podici. Poslao sam mail oko slanja karata ili preuzimanja kod nas, ali cisto sumnjam da ce moci nesto. Ako neko ide do Budimpeste, neka se javi...

 

Jel mogu ljubazno da apelujem da ljudi malo izlistaju prethodnih par strana i onda se dogovorimo ko konkretno hoce da ide, da ovde (meni na PM, a uskoro i na sajt FEoS) salju prijave?

 

postoji opcija e-bankinga. zato sutra idem u banku da pitam kako to funkcionishe, pa da na taj nachin kupim kartu preko njihovog eventima.

 

Nadam se da si se raspitao :D I da cemo ici zajedno u BP.

 

ja idem ukoliko bude svirao Ron McGovney...

 

i ako Lloyd Grant bude svirao solo. Mustaine-ove solaze na kasnijim demo snimcima nisu dovoljno dobre.

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bi hteo i Sepulturin reunion :evotigana::evotigana::evotigana: ?

 

Pa, bar Igor da se vrati, onaj Max mi i nije nešto mnogo zanimljiv. x)

 

Da Baloff ustane iz groba i vrati se u Exodus, i da se Max i Igor vrate u Sepulturu i jos Agent Steel i Testament, opet bi pre gledao Slayer i Metallicu.

 

Auuuuuuuu... Da si mi devojka, sad bih jezivo raskinuo s tobom. :lol:

 

Jebes Metallicu! Ici cu samo ako bude svirao Leather Charm i ako se Kirk vrati u Exodus.

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronashao sam kako se mogu kupiti karte preko neta za koncert u Peshti. Samo ne znam koliko je to pouzdano, jer se placanje vrshi kreditnom karticom (kradja i to). Naime, registrovao sam se na madjarski eeventim. I tamo sam ukucao da mi isporuchi kartu u Srbiju, i to koshta 400 ft (130 din) - smeshno malo. Ne znam da li je to puna cena dostave ili se tu dodaju neke taxe, jer kartaputuje u drugu drzhavu. :/

Da li je neko kupovao tako karte u inostranstvu i poshtommu stizale u Srbiju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronashao sam kako se mogu kupiti karte preko neta za koncert u Peshti. Samo ne znam koliko je to pouzdano, jer se placanje vrshi kreditnom karticom (kradja i to). Naime, registrovao sam se na madjarski eeventim. I tamo sam ukucao da mi isporuchi kartu u Srbiju, i to koshta 400 ft (130 din) - smeshno malo. Ne znam da li je to puna cena dostave ili se tu dodaju neke taxe, jer kartaputuje u drugu drzhavu. :/

Da li je neko kupovao tako karte u inostranstvu i poshtommu stizale u Srbiju?

 

Nisi nesto dobro video, ja sam isto isao preko eventim.hu i nema slanja za Srbiju sto se karte metallice tice. Samo je u ponudi preuzimanje ( Pick up at main eventim office 800,00 FT) u Budimpesti i to jos mora licno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi nesto dobro video, ja sam isto isao preko eventim.hu i nema slanja za Srbiju sto se karte metallice tice. Samo je u ponudi preuzimanje ( Pick up at main eventim office 800,00 FT) u Budimpesti i to jos mora licno.

 

Do you want your tickets to be delivered to your invoice address shown above?

Answering YES will redirect you to method of payment selection page.

Answering NO will give you further options of adding, selecting or editing your delivery addresses.

 

Yes, ship to this address / tickets will be picked up.

No, ship to different address (will be defined in next step)

 

A iznad ovog pishe ime i prezime. kao i adresa koju dash. I nije 800 huf nego 400. Nemoj da me terash da ti i to ovde kopiram. Trazhi placanje visom ili masterom.

 

Ne znam shta je to shto si ti kopirao.

 

Ispravka: jeste 400 huf, ali si u pravu za pick up et main eventim office. ne kapiram zashto mi je onda trazhio adresu pre toga i dao opciju da mi dostave kartu...

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do you want your tickets to be delivered to your invoice address shown above?

Answering YES will redirect you to method of payment selection page.

Answering NO will give you further options of adding, selecting or editing your delivery addresses.

 

Yes, ship to this address / tickets will be picked up.

No, ship to different address (will be defined in next step)

 

A iznad ovog pishe ime i prezime. kao i adresa koju dash. I nije 800 huf nego 400. Nemoj da me terash da ti i to ovde kopiram. Trazhi placanje visom ili masterom.

 

Ne znam shta je to shto si ti kopirao.

 

Ispravka: jeste 400 huf, ali si u pravu za pick up et main eventim office. ne kapiram zashto mi je onda trazhio adresu pre toga i dao opciju da mi dostave kartu...

 

Blackened je u pravu. NEMA isporuke bilo gde sem licno na njihovoj biletarnici. Kao kad bi nas Bilet Servis napisao "pokupite karte kod nas i to vas (tarifiranje rezervacije) kosta 800 forinti" (to je oko 3 evra, jel'). Znam sve ovo jer sam prosao martirijum u nedelju oko kupovine.

Edited by vojinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blackened je u pravu. NEMA isporuke bilo gde sem licno na njihovoj biletarnici. Kao kad bi nas Bilet Servis napisao "pokupite karte kod nas i to vas (tarifiranje rezervacije) kosta 800 forinti" (to je oko 3 evra, jel'). Znam sve ovo jer sam prosao martirijum u nedelju oko kupovine.

 

ok. jedino shto ne znam odakle ste izvukli tih 800 huf. ;) ja sam video samo 400.

 

aLLLi... to sad nije vazhno, jer sam nashao najbezbilniji nachin da se nabavi karta i ode na koncert. ;)http://www.internettravel.rs/ Chovek koji organizuje je Ivan Moric. Mislim da je najbolje ovako. Ko je ZA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesuje dje su oni našli ovaj podatak:

 

                                  

SONISPHERE FESTIVAL, Bugarska, Sofia 22-23.jun 2009

Metallica, Rammstein, Alice in Chains, Slayer, Antrax, Skunk Anansie, Mastodon, Overkill...

 

 

Auuuuuuuu,daj neka neko potvrdi ovu informaciju. Zajebo bih Prag samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesuje dje su oni našli ovaj podatak:

 

SONISPHERE FESTIVAL, Bugarska, Sofia 22-23.jun 2009

Metallica, Rammstein, Alice in Chains, Slayer, Antrax, Skunk Anansie, Mastodon, Overkill...

 

verovatno imaju nekog insidera. ;) i zato oni organizuju, a ne ti i ja. :P

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...