Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Da li znas, iz privatnih izvora, po cemu Lars i James pamte Beogradski koncert '04? Po losoj organizaciji (ali i fenomenalnoj publici). Imajuci ovo prvo u vidu, o cemu onda dalje ima da se prica.

Nema ih u Srbiji ove godine, braco, a verovatno ni do ko zna kad, tako da vidimo se po zemljama u okruzenju.

 

Ne bih ja rekao da to tako ide, ako bude dobra ponuda i odgovarajuci termin doci ce oni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih ja rekao da to tako ide, ako bude dobra ponuda i odgovarajuci termin doci ce oni.

 

Ja sam samo rekao sta njima prvo pada na pamet kad se spomene gostovanje u Srbiji, a dalje se zakljucak namece sam od sebe. Uostalom, da je menadzment dosad dobio normalnu ponudu, uglavili bi nas vec na listu. No nada umire poslednja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si ti pricao sa Moricem ako sam ja danas razgovarao sa njim oko pola 5? Meni je rekao da se tacno zna koji odlasci ce se raditi. To je ono sto je u ponudi. Pesta i Zagreb - oba radi, takodje.

 

Pricao sam juce, ne znam kada tacno :), onda se nesto nismo razumeli, pitao sam samo za karte za Budimpestu, da uzmem preko njega i rekao da ce od ng znati sigurno gde se ide i tada da se javim. Provericu jos jednom, moguce da je neki nesporazum, mozda samo za Sofiju nije siguran...

Edited by Blackened
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meksiko Siti, izlazi u vise formata, ko uzme 2DVD verziju dobija:

 

DVD #1

The Ecstasy Of Gold

Creeping Death

For Whom The Bell Tolls

Ride The Lightning

Disposable Heroes

One

Broken, Beat & Scarred

The Memory Remains

Sad But True

The Unforgiven

All Nightmare Long

The Day That Never Comes

Master Of Puppets

Fight Fire With Fire

Nothing Else Matters

Enter Sandman

The Wait

Hit The Lights

Seek & Destroy

 

DVD #2

That Was Just Your Life

The End Of The Line

Holier Than Thou

Cyanide

Blackened

Helpless

Trapped Under Ice

Turn The Page

The Prince

No Remorse

Fuel

Wherever I May Roam

Harvester Of Sorrow

Fade To Black

...And Justice For All

Dyers Eve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto prekidam vas dogovor oko turneje ali da vidite jedan snimak iz '83, pesma The Four Horsemen, na celu sa Cliff-om i Mustaine-om... Enjoy!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=SZZ9Qq4Q1qk

 

P.S Kill 'Em All je izasao u julu a ovo je snimak iz marta, znaci njihov prvi album jos nije izasao...

Redak snimak, stvarno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto prekidam vas dogovor oko turneje ali da vidite jedan snimak iz '83, pesma The Four Horsemen, na celu sa Cliff-om i Mustaine-om... Enjoy!!!

 

http://www.youtube.c...h?v=SZZ9Qq4Q1qk

 

P.S Kill 'Em All je izasao u julu a ovo je snimak iz marta, znaci njihov prvi album jos nije izasao...

Redak snimak, stvarno...

 

znamo svi za to...dok je dejv bio u bendu pesma se zvala mechanix a ne four horsemen...

Share this post


Link to post
Share on other sites

коју је Дејв касније узео и снимио за Мегадет. а Металика је само набацила други текст, и назвала је Четири јахача.

 

у принципу, моје мишљење је да је око те песме настала велика циганија. и од стране Мегадета, и од стране Металике.

Edited by Јарослав111
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...