Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ovo su cene kolko ja kontam...nimalo jeftino

 

  • Ülő 1: 19.500 Ft
  • Ülő 2: 16.500 Ft
  • Ülő 3: 12.900 Ft
  • Ülő 4: 9.900 Ft
  • Kiemelt Álló: 19.900 Ft
  • Álló: 13.500 Ft

 

to podelish sa 3 i otprilike dobijesh u dinarima.

 

shto se tiche kupovine karata... zvao sam eventim-yu i rekli su mi da nece prodavati karte za koncert u Peshti (jer to organizuje Live Nation), ali za Zagreb hoce. Izgleda preostaje opcija e-bankarstva.

 

@vojo: ok, ima vremena da se dogovorimo. ;) sad su problem karte. :P izgleda mi je promaklo to shto sinapisao o kupovini karata. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.00 EUR = 275.997 HUF

A za ovu poslednju recenicu... jel si ti ozbiljan za ovo sto pises?

 

 

 

www.xe.com/ucc

Nije jeftino, ali ja vec imam za Ülő 1 :)

 

To su za sedišta, Što nisi uzeo Álló to je za stajanje i bliže je dosta bini tako i izdvojeno stajanje ili kiemelt Álló?

 

A cene karata su skoro pa duplo skuplje nego u Kanadi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,kako kome...meni bi bio savrsen da je umesto Anthrax-a ubacen Testament...ali,koga boli kurac kada ce na istome mestu svirati Sleja i Tallica.

 

Ih sad.

 

Meni bi bilo bolje da su umesto Slejera i Metallice Agent Steel, Exodus, Sepultura i Testament, ali to je već maštarenje i baljezgarenje, tako da ćemo se svi zadovoljiti i ovim što imamo. :da:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Baloff ustane iz groba i vrati se u Exodus, i da se Max i Igor vrate u Sepulturu i jos Agent Steel i Testament, opet bi pre gledao Slayer i Metallicu.

 

EDIT: Treba jos datuma da objave. Samo da nas ubace 15-og izmedju Madjarske i Hrvatske i milina :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Edited by Night Prowler
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Baloff ustane iz groba i vrati se u Exodus, i da se Max i Igor vrate u Sepulturu i jos Agent Steel i Testament, opet bi pre gledao Slayer i Metallicu.

 

EDIT: Treba jos datuma da objave. Samo da nas ubace 15-og izmedju Madjarske i Hrvatske i milina :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

 

Cisto sumnjam da cemo taj film gledati xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrste i raspored karata u Peshti http://www.eventim.hu/livenation/hu/ulesrend/179951/?preview=/static/uploaded/at/images/seatmap/25188.jpg

 

Samo ne kapiram kako misle da izvedu ova izdignuta stajaca mesta (oznacheno zhutim) izmedju stage-a i ostatka partera (shta ce oni onda videti?).

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne reci nikad. Niko nije ocekivao da ce Maideni, nakon sto su obisli i Bugarsku i Madjarsku i Grcku i Hrvatsku i skoro sve zemlje u okruzenju, doci kod nas, pa su ipak dosli.

 

 

Ma ko zna.... ali cisto sumnjam da ce ga ubaciti izmedju zagreba i peste... 3 koncerta, 3 dana je malo previse :) moguce da ce doci u julu, avgustu, ali ranije cisto sumnjam...

 

 

 

EDIT: Ajmo bre u Hrvatsku, najblize je, najeftiniji,.... Setiti se samo ona 2 Hrvatska autobusa ispred arene na Maidenima 2009....Mogli bismo mi neki organizovani prevoz do Zagreba da napravimo...

Edited by NoBodyAsAleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...