Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

@RNA

 

Pazi raniji anthraxovi radovi su meni najveci shit na svetu...ne svi naravno...ti mrzis,ali ja obozavam anthrax od bush perioda...A Forbiden,Vio-lence nisam ni spominjao...gotivim ja te bendove nemoj da brines

 

@Towerdeth

 

Volim sve metallicine periode...volim taj bend toliko da svake godine ispucam 60+ dolara da bi bio u njihovom fan clubu...kada izbace najveci shit od albuma ja cu ga ponovo braniti posto je to ipak metallica...najveci metal bend svih vremena i to ne moze da se porekne

 

@starbreaker

 

Ti bas znas sta ja slusam???Da li si ti upravo pokusao da kazes da su svi...ali bas svi thrash albumi iz 80-ih bolji od st.angera...

 

@Gera

 

Prvo...OOooooo deo ti jeste i srz pesme...ako si ikada slusao misfits provalices da tako zvuci pesma koja pokusava da obradi misfits...drugo new song 1 je napisana od strane rob-a trujiloa..koji nije prisustvovao dok se snimao anger...naravno prilozili su i lars i james i kirk ali vecinu je uradio Rob...i Load i Reload jesu odlicni albumi za load dajem 5/5 dok bi reload dobio 4.5/5...da budemo realni ima tu mnogo jakih pesama ali ima i par slabijih za razliku od loada gde je svaka pesma odlicna...

 

 

Samo da vam objasnim...kod metallice retko ko moze da se odluci za najbolji album...neki vise vole master...neki vole RTL neki vole black a neki vole load i reload....

 

Kada kazem losiji...mislim ispod proseka za razliku od ostalih albuma...npr. Primetno je da je Justice slabiji album od blacka i master (sad cu ponovo da budem flameovan).To je fenomenalan album koji mogu da slusam svaki dan...ali je ponovo losiji...to sam mislio kada sam rekao da je album losiji..

 

A sto se tice charminga,carpe diema i slithera te pesme i dan danas ne volim kao ostale...kao sto rekoh kao ostale..ali dobro ovo je vec stvar ukusa...stoji da je najgora pesma u istoriji metallice purify...za to ce te se bar sloziti

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA

 

Pazi raniji anthraxovi radovi su meni najveci shit na svetu...ne svi naravno...ti mrzis,ali ja obozavam anthrax od bush perioda...A Forbiden,Vio-lence nisam ni spominjao...gotivim ja te bendove nemoj da brines

Kako nisi pominjao Forbidden i Vio-lence? Sve vreme pravis generalizacije i sve vreme gresis. Prvo si izjavio da je "St. Anger" bolji od thrash metal albuma iz 80-ih", a onda da je bolji "od bendova koji su izdali dva-tri albuma". Dva benda koja sam spomenuo spadaju u ovu drugu grupu i fenomenalni su bendovi, bar u prvim delovima svojih karijera.

A ja nikad nisam rekao da mrzim Anthrax sa Busom, samo mi se Anthrax vise svidja sa Belardinijem, a Bus u Armored Saint-u. Inace, drug Anthrax album koji sam nabavio je "Sound of White Noise", veoma mi je drag i smatram ga dobrim albumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetno je da je Justice slabiji album od blacka i master (sad cu ponovo da budem flameovan)

 

Džastis je ZAKON i sto puta je kvalitetniji od buđavog blek albuma (iz nepoštovanja prema njemu, neću da ga napišem velikim slovom laugh.gif ).

 

Purify definitivno nije najgora pesma. Ja najviše mrzim Battery. Purify ima dobar riff. All Within My Hands je gora od Purify. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@starbreaker

 

Ti bas znas sta ja slusam???Da li si ti upravo pokusao da kazes da su svi...ali bas svi thrash albumi iz 80-ih bolji od st.angera...

Pa vidi se iz tvojih postova...i da upravo sam to pokusao da kazem...cak i oni najbudjaviji...koje ni ja ne mogu da slusam(ako ih slucajno ima)

 

Ne znam za vas ali je meni Justice jedini od Metallica-e koji mogu da gotivim...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džastis je ZAKON i sto puta je kvalitetniji od buđavog blek albuma (iz nepoštovanja prema njemu, neću da ga napišem velikim slovom laugh.gif ).

 

Purify definitivno nije najgora pesma. Ja najviše mrzim Battery. Purify ima dobar riff. All Within My Hands je gora od Purify. musik19.gif

mrzish battery? why the fork? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

batteryju mogu svi da se sagnu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA

 

Ako od 250 (lupam cifru) thrash bendova iz 80-ih moras da ubrajas forbiden i vio-lence svaka ti cast....od ove cifre svetsku slavu su stekla 4 benda...ima ih jos 9 koji nisu toliko poznati kao ova 4...ostatak thrash kompanije je isto odlican ali ima i mnogo sranja...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA

 

Ako od 250 (lupam cifru) thrash bendova iz 80-ih moras da ubrajas forbiden i vio-lence svaka ti cast....od ove cifre svetsku slavu su stekla 4 benda...ima ih jos 9 koji nisu toliko poznati kao ova 4...ostatak thrash kompanije je isto odlican ali ima i mnogo sranja...

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džastis je ZAKON i sto puta je kvalitetniji od buđavog blek albuma (iz nepoštovanja prema njemu, neću da ga napišem velikim slovom laugh.gif ).

 

Purify definitivno nije najgora pesma. Ja najviše mrzim Battery. Purify ima dobar riff. All Within My Hands je gora od Purify. musik19.gif

zasto se toliko ogranicavas?

apsolutno svaki album metallice je dobar...i blek takodje.

i stvarno ne znam zasto su ljudi u fazonu metallica je do bleka posle ih ne priznaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto se toliko ogranicavas?

apsolutno svaki album metallice je dobar...i blek takodje.

i stvarno ne znam zasto su ljudi u fazonu metallica je do bleka posle ih ne priznaju?

Ja obožavam Load i Reload, to su mi omiljeni albumi Metallice, ali mrzim black, Pero. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova nova pesma je do jaja, a nova pesma 2 je sranje? totalno suprotno! ako cemo tako, 2. pesma nije misfits, vec je motorhead,

Gde ima da se skine ta druga nova pesma?

 

Onu prvu sam cuo,i nije nista jebeno posebno.Ima nekih dobrih delova,ali nista posebno.Strofa i pevanje na strofi me podsecaju na "Electric Crown" od Testamenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf bre ljudi nisam bio 3 dana i vidi sta se sve ovde nakupi...

Ovako: Tvrdnja darthmaula da su textovi na St.Angeru cista umetnost...

Znas sta, ja pisem textove za svoj bend, a vec godinama se amaterski bavim pisanjem i novinarstvom, i mogu procenim sa cisto umetnicke strane koji su tekstovi sranje a koji ne a oni na St.Angeru su tako govno da je to neopisivo... Nek mi neko da jedan razlog zasto bi 4 srednjovecna muskarca kojima dolari ispadaju iz dzepova trebali da budu ljuti zbog necega... Znam, nije sve u lovi, al zanima me bas kakve to licne probleme oni imaju???

Dalje, najbolji tekstopisac u thrash metalu je bez pogovora David Mustaine!

Dalje, molio bih darthmaula da mi kaze zasto su anthraxovi radovi iz osamdesetih gori od onih sa bushom, pogotovo Among The Living??!

 

Inace nisam ja neki Metallica hater, volim ono sto je taj bend nekada bio, i isao bih da ih gledam uzivo jos stotinu puta, jer su stvarno do yaya uzivo i dan danas, ali preko nekih stvari ce morati da se predje a to je da (najverovarnije) vise nikada nece objaviti nista kvalitetno

 

That was mine two cents icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...