Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

ti bas ne kontas stvari lepo je Bleeding Skies rekao Maiden-i su sranje.... :) :) :)

niko ne prica o tome ko je vise zaradio a to sto su svi koji imaju vise prodanih albuma od Maiden-a prodane duse... to vec nije u redu

 

metallica je metallica nisu za poredjenje

Jel ti ozbiljno mislis da je Iron Maiden citiram "sranje"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ti bas ne kontas stvari lepo je Bleeding Skies rekao Maiden-i su sranje.... :) :) :)

 

2. niko ne prica o tome ko je vise zaradio a to sto su svi koji imaju vise prodanih albuma od Maiden-a prodane duse... to vec nije u redu

 

3. metallica je metallica nisu za poredjenje

 

1. Nisu sranje... A taj Bleeding Skies je izgleda najrelevantnija osoba na svetu po pitanju da li je neki bend sranje ili nije?

 

2. Ko kaze da je Metallica prodala vise albuma od Maidena? Kao prvo, Maiden ima 6 (studijskih) albuma vise nego Metallica. I jedni i drugi su prodane duse, ali Maideni nisu sranje... :evotigana:

 

3. Ova recenica bi mozda imala smisla kada bi u istoj postojala interpunkcija, ali nije losa poenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za Black i ja znam. Inace, nije me mrzelo da guglam, pa sam nasao na Wikipediji da su u istoj kategoriji, tj. "Artists claimed to have sold 75 million records or more". Sad, ko je prodao vise i koliko nije ni bitno, mora da se cifre razlikuju za par (eventualno desetina) hiljada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo sam te pitao pa te molim da mi i lepo odgovoris.

 

lepo ti rekoh samo lepo procitaj

 

1. Nisu sranje... A taj Bleeding Skies je izgleda najrelevantnija osoba na svetu po pitanju da li je neki bend sranje ili nije?

 

2. Ko kaze da je Metallica prodala vise albuma od Maidena? Kao prvo, Maiden ima 6 (studijskih) albuma vise nego Metallica. I jedni i drugi su prodane duse, ali Maideni nisu sranje... :evotigana:

 

3. Ova recenica bi mozda imala smisla kada bi u istoj postojala interpunkcija, ali nije losa poenta.

 

aman masite poentu citiram

Metallica je najveci metal bend na svetu... :D

sta nije jasno?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anelej - Ok.Da li si ti merodavna da kazes da je najveci heavy metal bend na svetu sranje?Metallica jeste poznatatija od Maidena ali ako si bila na koncertu Metallice i sama znas kakvi su se ljudi okupljali i dolazili na koncert.Ti si samo jos jedna od onih koji dzaraju djanu na Hetfield-a i Kirk-a a juce si cula Nothing Else Matters i sad places i seces vene uz text i veliki si fan Metallica-e,pljujes ovde po forumu NAJVECI HEAVY METAL BEND a ne znas ni sama zasto to radis!Da li si ikada u zivotu pustila neki album Maiden-a i preslusala ga.Ja znam da nisi jer ovako maloumni odgovor kao sto je tvoj ja ne bi dobio da si to uradila!

 

@Bleeding Skies - Ne zaboravi da je Iron Maiden pomogao tom tvom Trivium-u da dodje gde je sad.tak oda nemoj pljuvati kad si ne upucen.

 

@Geozee - Nemam komentar.Mislio sam da malo zrelije razmisljas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...