Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Oni su zbog svega toga jos veci... jel su poceli da sviraju grand ili kantri ziku? nisu... nisu se ni prodali... kraj price...

pa bez obzira koliko ti to mislio u odricnom smislu, oni imaju mnogo kantri uticaja u pojedinim pesmama, tako da je grand vrlo priblizno receno: americki grand

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta nije jasno?

1. nije jasno zasto je za klince metallica = metal

metalika je jedan od mnogobrojnih jakih metal bendova, jedina razlika je to sto je metalika poznata i sto sada izdaje albume kakve trazi 08/15 konzument MTV-a

 

2. nije jasno kako mozete da kazete za maidene da ne valjaju,

 

ako ne odgovaraju jednom prema mtv-u orijentisanom ukusu, gde mozete da nadjete raznorazna sranja... to je samo vas problem

 

za svaki bend mozete da kazete da vam se ne svidja,

ali da kazete za maiden i ostale dinosauruse da ne valjaju: to je cista ignorancija, jer ko je ikada odslushao maidene zna kakav je to bend i ne moze da se izlaje ovako, a ko nije preslusao maidene kao osnovnu lektiru nema sta da trazi na metal forumu

 

bendove koji su oblikovali SVE i apsolutno S-V-E sadasnje metal bendove kako su hteli i kazete da ti bendovi nemaju pojma to je klinacka ignorancija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Country je americka narodna muzika,a Grand nije srpska narodna muzika.To uopste nije ni narodna muzika.Lupetate zese gluposti.

lemi. govorim o nivou.

 

a i ako cemo da se teramo: amerika kao drzava ne moze da ima narodnu muziku, jer amerikanci nisu narod nego drzavljani usa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nivo?Ne kontam,sta sa njim?

 

Slazem se,pravi amerikanci su indijanci i onda bi bilo logicno da narodna muzika ove zemlje bude njihova muzika.Medjutim nije.Evropljani koji su naselili ovu zemlju su izmislili muziku koja je sada,usled njihove brojcanosti i dominacije u USA,pojam Americke nacionalne muzike.To je tako,svidjalo se tebi ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anelej - Ok.Da li si ti merodavna da kazes da je najveci heavy metal bend na svetu sranje?Metallica jeste poznatatija od Maidena ali ako si bila na koncertu Metallice i sama znas kakvi su se ljudi okupljali i dolazili na koncert.Ti si samo jos jedna od onih koji dzaraju djanu na Hetfield-a i Kirk-a a juce si cula Nothing Else Matters i sad places i seces vene uz text i veliki si fan Metallica-e,pljujes ovde po forumu NAJVECI HEAVY METAL BEND a ne znas ni sama zasto to radis!Da li si ikada u zivotu pustila neki album Maiden-a i preslusala ga.Ja znam da nisi jer ovako maloumni odgovor kao sto je tvoj ja ne bi dobio da si to uradila!

 

polako klinac, ja tebe nisam vredjala i pricala ti na sta drkas prvo se lepo i kulturno izvini nemo se blesavis previse nije lepo...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dete moje drago oba benda su komercijala i to teska

sta vise volis i koliko tvoja stvar

da slusas muziku zbog zvuka tj onogo sto jeste ne bi lupao gluposti

drugo reci da je bilo koji bend sranje je nesto sto svako moze i ima pravo na to

i u sustini nije nista bolje ili gore nego izjaviti da danas pada kisa

da si siguran u cinjenicu da su Maideni najbolji i najveci bend bolelo bi te uvo sta ko ima da kaze o njima

jednostavno bi ih voleo i slusao...

kakva je to muzika kad ne uzivas u njoj nego pizdis zbog necega sto je neko rekao koga ne poznajes uopste?

ja tebi da pricam zasto slusam metallicu i zasto volim da pljujem po maidenima, ni slucajno ne dolazi u obzir

btw:

nego cisto onako koje si godine prvi put u zivotu cuo npr run to the hills?

ja sa 4 godine a ti?

 

Pa naravno da je zabava.A sta je metal?Kvantna fizika?Muzika je zabava!

naravno sta bi drugo bila.....

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste da je to lose,ali je i dalje muzika (grand je naspram grind-core-a i gore-a pojam za muziku,pre cu slusati Slavicu Cukteras nego Mortician).A i heavy metal i novokomponovani "narodnjaci" imaju za svrhu da zabave publiku.Kvalitet je sasvim druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba bre ovu temu pauzirati dok Metallica ne izda novi album. Ovde si vrte trista puta ispričane priče pa se ni sam bog ne može snaći da duplikate ukloni.

 

Ko se slaže ??

Pa da glasamo?

 

Tako bi trebalo da izgleda jedan normalan forum.

 

inace Hetfild je gej,jeste li culi tu vijest? provalila ga zena...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

polako klinac, ja tebe nisam vredjala i pricala ti na sta drkas prvo se lepo i kulturno izvini nemo se blesavis previse nije lepo...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

dete moje drago oba benda su komercijala i to teska

sta vise volis i koliko tvoja stvar

da slusas muziku zbog zvuka tj onogo sto jeste ne bi lupao gluposti

drugo reci da je bilo koji bend sranje je nesto sto svako moze i ima pravo na to

i u sustini nije nista bolje ili gore nego izjaviti da danas pada kisa

da si siguran u cinjenicu da su Maideni najbolji i najveci bend bolelo bi te uvo sta ko ima da kaze o njima

jednostavno bi ih voleo i slusao...

kakva je to muzika kad ne uzivas u njoj nego pizdis zbog necega sto je neko rekao koga ne poznajes uopste?

ja tebi da pricam zasto slusam metallicu i zasto volim da pljujem po maidenima, ni slucajno ne dolazi u obzir

btw:

nego cisto onako koje si godine prvi put u zivotu cuo npr run to the hills?

ja sa 4 godine a ti?

naravno sta bi drugo bila.....

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

Ovu "pametnu" ribu treba obesiti za sise kod Terazijske cesme...

 

Grobar: ZNACI IMAS NAJJACI POTPIS NA FORUMU!!! :)

pozz ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...