Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ja sam za tog choveka izgubio respekt jos poodavno, i ne mogu da skapiram ljude koji josh uvek vide "nesto" u njemu, posebno nakon ovog zadnjeg solo albuma, koji je blagi uzas. Da ne spominjemo "The Osbournes"... Dakle ne, to vise nije taj chovek, on je mozda neshto znachio bendu 70tih, ali onda su ljudi nastavili i bez njega, i nastavili da sviraju i prave extra mocne albume, sa bogme kvalitetnijim pevachima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno,on je Ozzy.Na sta god on licio sada,nikada se nece zaboraviti kakvu je karijeru imao.Jedan los album...big deal.Osbournes...nebitno.To je Ozzy Osbourne,nikakav Dio,Martin...mu nemogu prici po harizmi i legendarnosti.Jebiga,ni ja nemogu skapirati zbog cega ti slusas Behemoth.

Sa kvalitetnijim pevacima,ali bez legendarne harizme koja je odlikovala ovaj bend,bez ikakvog dodira sa starim Sabbath-om,i sa realno mnogo slabijim albumima nego sto je to bilo za vreme Ozzy-a.I to su cinjenice.

"Blizzard Off Ozz" i "No Rest For The Wicked" su bolji od zajedno svih Sabbath albuma posle "Sabotage".

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Dio nije legenda, onda niko nije legenda! A behemoth nema veze sa ovom pricom, niti toxic holocaust. A Sabbathu je posle NSD i Ekstazija ocigledno trebala promena, i to su napravili odlichnu promenu, a to se i vidi i po ocenama tih albuma, i po zainteresovanosti ljudi da vide ovu ekipu live. Da ne govorimo o tome sto Dio chovek josh uvek peva k'o u najboljim godinama, dok je Ozzy propao samo tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si rekao:"ne mogu da skapiram ljude koji josh uvek vide "nesto" u njemu".Ja sam ti odgovorio:"Jebiga,ni ja nemogu skapirati zbog cega ti slusas Behemoth."Ukusi.

Dio je legenda,i najbolji heavy metal pevac svih vremena (po meni).Ali po "velicini" nije ni blizu jednom Ozzy-u.Ne kazem,ima dobrih post Ozzy albuma (ali ima i ocajnih),ali nijedan nije ni blizu onima iz pravog Sabbath-a,a ni vecini Ozzy-evih solo albuma.

 

Inace,ovo je Metallica tema. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem precizniji, izuzetna je glupost da Sabbath otvara za bilo koga!!!

Lepo reche Dio, mogli su oni da se nazovu i THE SHED, ljudi bi opet dolazili na njihove svirke jer dolaze da vide Black Sabbath.

 

To sto nema Ozija nista, ama nista ne menja stvar.

upravo tako !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...