Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Uh jebote u kakav sam ja osinjak udario,razbesnelih i pomahnitalih fanova Metalike!Moram malo da vas razmrdam jer svi u jedan glas do besvesti drvite i večito se nadate kako će oni jednog dana snimiti novi Ride the lighting!Ali nije to ono što me zaprepašćuje,već je ono što ne odustajete i pored ovog zadnjeg fijaska,kome se podsmevaju na svim mestima,čak i u onim njihovim sigurnim uporištima,gde su oduvek imali podršku,makar kakvo god govno da snime,a bilo ih je podosta u njihovoj svetloj karijeri.Čak im se i tu podsmevaju,samo na yumetalu,na strani Metalika,svi u istom ritmu ko jedan:Metalika su bogovi,sve im je oprošteno!The fight goes on,pa šta bude,makar me i banovali kao što neke mudre glave ovde predlažu!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam megafan metalike ali ma koliko bilo ocigledno da je metalika "inpirisana" tom pesmom mislim da nisu to uradili namerno. Desava se cesto da neka pesma ostane u glavi i onda nesvesno vodi drugu osobu na istu stvar. Ne iskljucujem ni to da su je namerno maznuli jer se ipak pokazalo da su poprilicno bezidejni momci bar poslednjih 20 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh jebote u kakav sam ja osinjak udario,razbesnelih i pomahnitalih fanova Metalike!Moram malo da vas razmrdam jer svi u jedan glas do besvesti drvite i večito se nadate kako će oni jednog dana snimiti novi Ride the lighting!Ali nije to ono što me zaprepašćuje,već je ono što ne odustajete i pored ovog zadnjeg fijaska,kome se podsmevaju na svim mestima,čak i u onim njihovim sigurnim uporištima,gde su oduvek imali podršku,makar kakvo god govno da snime,a bilo ih je podosta u njihovoj svetloj karijeri.Čak im se i tu podsmevaju,samo na yumetalu,na strani Metalika,svi u istom ritmu ko jedan:Metalika su bogovi,sve im je oprošteno!The fight goes on,pa šta bude,makar me i banovali kao što neke mudre glave ovde predlažu!

 

Ti trebas biti primer za mladje narastaje.Kakav ne treba biti kada se odraste.Ajde bre idi luljaj kolevku i radi,jebo te vise metal i izdajstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti trebas biti primer za mladje narastaje.Kakav ne treba biti kada se odraste.Ajde bre idi luljaj kolevku i radi,jebo te vise metal i izdajstvo.

 

Jebote Lemi,uvek se dobro nasmejem na tvoje komentare,pa i onda kad su na moj račun,svaka čast za to izdajstvo, e vala jeste, drvim ga i tupim odkad znam za sebe,nemam više kome jer je moja bagra odavno prestala da prati muziku a nekad su se kleli u istu,kupovali brdo ploča i diskova,i onda ko gumicom sve izbrisano,nestali bez ikakvog valjanog razloga,bar meni nepoznatog.Da li je to što su se oženili,napravili decu kao što ti kažeš,itd, ne znam,meni neverovatno,a mnogima realno i opravdano!Šta više koji metal i ostali bakrači!Ja ne mogu,iako sam se poodavno oženio,nabacio možda sebi posao o kome mnogi sigurno sanjaju i opet ne vredi,zaluđen ostao do kraja,možda ipak sluđen od tolikog višedecenijskog jednog te istog.Iščekivanja poštara iz dana u dan,kad će da stigne paket sa goodies,odlasci na koncerte,drvljenje o thrash i crossover muzici,kako je to nešto najlepše na svetu!To ipak mogu da izdrže samo moja luda žena i najbolji ortak!Ipak,kad bolje razmislim,neću se menjati,pa makar me to koštalo i života.Thrash 'till death!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno imam strpljenja, što se tiče slušanja i stvarno dajem albumima dosta šansi da vidim dal sam nešto promakao i da li će album sa vremenom da postane bolji. Ali ovo je jednostavno dosadno. I za to su i Metallica i Lou Reed krivi, jer ovo jednostavno nema formu nit pravac kuda treba da se kreće album. Jednostavno imam osećaj ko da slušam neke duge improvizacije na 1,2,3 snimljene, i zbog predugačke forme stvarno je naporan i dosadan album, a ništa puno nepruža. Jednostavno trebali su još malo da sednu i promisle pre nego što su počeli sa pravljenjem albuma, i onda bi možda to i zvučalo na nešto. A generalno ima ovde dobrih trenutaka, ali koji su zatrpani soničnim talasima čiste dosade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...