Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Vojinko,

Marjan nigde nije rekao da Frayed Ends of Serbia nije zvanični fan klub.

 

 

Nego, kakvo je stanovište zvaničnog fan kluba po pitanju albuma St. Anger iz 2003. godine?

 

Marjan: "Ovo nije zvanican registrovani fan club. Zbog lose nereprezetativne stranice tog fan cluba pokrenuo sam ja svoju stranicu."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marjan, o svom fan klubu: "Ovo nije zvanican registrovani fan club. Zbog lose nereprezetativne stranice tog fan cluba (o vašem, zvaničnom fan klubu) pokrenuo sam ja svoju stranicu."

 

OK, u pravu si, i hajde da ujedinimo snage umesto sto se razjedinjavamo (stara boljka Srba..) zato sam na kraju i pozvao na saradnju. Vidi se da je Marjan lepo uradio svoj sajt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam

 

Marjan >> Vojinko

 

xD

 

Zašto da ne, svi da ste živi i zdravi, i da vam budu sve lepši sajtovi!

 

To Vojinko je kretenski nadimak koji mi je dao ortak pre 17 godina i jos ne mogu da ga se otarasim :da:

 

Sto se St.Angera tice... vecita tema. Poznajem ljude u Chapteru koji se kunu u njega, jer im pasuje ta nekontrolisana agresija i energija koja je tad izbijala iz benda, a recimo produkcija im ne smeta. Meni smeta, i mislim da je jedina stvar koja vuce na staru pravu Metallicu "The Unnamed Feeling". Odlicna! To je skola "Harvester"-a. Pored njega, jos 3-4 korektne (ne i vrlo dobre) stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Frayed Ends of Serbia

 

:zuba:

 

Ladno ste me pokrali :(

 

 

Nismo, naravno, nego si ti Kum kluba!!!

Dobrodosao!

Imas ako te zanima tamo FB grupu pa pogledaj, i pridruzi se po zelji!

 

Molim da se na zvanicnom fan klubu (dogovorite se koji ce da bude) i zvanicno objavi da sam ja Kum kluba.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

direktno Džejmsu da se javi ako je moguće

 

Cisto da zna da sam kumovao i ja malo koncertu iz 2012.

 

Slatka Amber kidalica...onai juznjacki rif na pocetku :rockdevil: Non stop se vrti u pleieru

 

Meni je onaj rif u drugoj polovini pjesme mozda i najbolji na albumu. Prije onog dijela "she holds the nešto"... super stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Meni je onaj rif u drugoj polovini pjesme mozda i najbolji na albumu. Prije onog dijela "she holds the nešto"... super stvar

 

:da: Tekst teska kita i Dzeimsovo pevanje preko kurca, ali opet bogovi pokazali kako se prave pesme...Musavi nece nauciti ni za 300 godina...ja cak volim i produkciu na celom albumu...i kanta dobos :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim da se na zvanicnom fan klubu (dogovorite se koji ce da bude) i zvanicno objavi da sam ja Kum kluba.

 

Dobro, Kume :) pa kako da znamo ko si, dodji na neki sastanak kad bude. Evo skoro je jedan bio, od nas nekih sto smo bili na koncertima sad za ovu turneju

 

A Dzejms zna :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, u pravu si, i hajde da ujedinimo snage umesto sto se razjedinjavamo (stara boljka Srba..) zato sam na kraju i pozvao na saradnju. Vidi se da je Marjan lepo uradio svoj sajt.

 

Nije mi namera da nesto razjedinjavam i postujem postojanje zvanicnog kluba. Ovo je samo moja zahvalnost bendu pomocu onoga cime se bavim. Uradicu isto za jos desetak bendova: Blind Guardian, Helloween... za sada je u opticaju Metallica, Manowar i Iron Maiden kome sam najvise vremena posvetio i izgleda najbolje. Ovo je neki moj lični omaž muzici i bendovima koje slušam preko 20 godina.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi namera da nesto razjedinjavam i postujem postojanje zvanicnog kluba. Ovo je samo moja zahvalnost bendu pomocu onoga cime se bavim. Uradicu isto za jos desetak bendova: Blind Guardian, Helloween... za sada je u opticaju Metallica, Manowar i Iron Maiden kome sam najvise vremena posvetio i izgleda najbolje. Ovo je neki moj lični omaž muzici i bendovima koje slušam preko 20 godina.

 

Stvarno svaka cast za trud. Otvorio sam i Maiden su stvarno najbolje ispali... vrhunski kvalitet! Alal vera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...