Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Metallica trenutno svira pesme sa svih albuma, uključujući Garage inc., osim St. Angera, a Kerry je upravo izdao DVD/Blue ray na kome su od 16 pesama (Necrophiliac je izbačena) samo dve mlađe od 1990-og godišta. Toliko o tome! Naravno da im treba nova ploča. Za razliku od Slayera koji poput Anthraxa i Megadetha jedva da svira više od 3 nove pesme kada izda nov album, Metallica je ceo Death Magnetic svirala uživo, a prosek je bio 5 do 6 novih pesama po koncertu. A Keriju ništa ne bi falilo da svira stvari sa Divine-a i Diabolusa, ali je ovako sigurnije. Njegov kopleks prema Metalici je uvek iznova i iznova zabavan za videti i potvrditi.

  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali su prije deset dana u Kvebeku i St.Anger.

Utoliko bolje, to znači da su pokrili sve albume. Tako da ove Kerijeve priče spadaju u njegove regularne "smuti-pa-prospi" intervjue. Već sam to napisao ovde odavno, meni je Slayer počeo da pada u očima pre 12-13 godina kada je internet stigao do mene na svakodnevnoj bazi i kada sam redovnije počeo da pratim njegove izjave. Za razliku od njega Tom daje naprosto bolje i interesantnije intervjue.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tom je oduvek bio povuceniji i odmereniji u izjavama.

 

Bend ti pada u ocima jer ti se ne svidja sta pricaju...sta si im ti, brat rodjeni pa te interesuje kakvi su ljudi? Koga boli kurac.

 

Moze Musavi da isprosipa koliko god gluposti hoce, meni je Endgame albumcina samo takva.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tom je oduvek bio povuceniji i odmereniji u izjavama.

 

Bend ti pada u ocima jer ti se ne svidja sta pricaju...sta si im ti, brat rodjeni pa te interesuje kakvi su ljudi? Koga boli kurac.

 

Moze Musavi da isprosipa koliko god gluposti hoce, meni je Endgame albumcina samo takva.

Sliku o bendu formiram delom i na osnovu intervjua, spotova, pojavljivanja na teveu ili novinama. Pre interneta smo tu i tamo naletali na Slayer na MTV-iju, te sporadično po našim novinama i retko po stranim kada nešto (Terrorizer, Metal Maniacs, Metal Hammer...) zaluta u ove krajeve. Imao sam kao klinace neki Metallica special sa gomilom intervjua, postera, čak i kvizovima (!?! :) ) i u njemu je bilo i par "gostujućih" bendova. Među njima i intervju sa Tomom iz perioda Clash Of Titans turneje. Kako je taj intervju dobro legao uz tada sveže izašli "Decade Of Aggression" :) Nije bilo bratimljenja i kumljenja kao u intervjuima koje radila Jadranka, ali Tom je bio pravo zanimljiv i to što je pričao je savršeno "išlo" uz to što rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...