Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Stvarno ne znam zasto medju treserima sve vise postaje popularno takmicenje "ko ce vise govana posuti po Metallici". Voleo ih neko, ne voleo, cinjenica je da su oni, uz mejdene najbolje prihvaceni metal bend cije pesme postaju pravi hitovi (pamte se i posle 20 godina). Oni su jebeni metal evergrin! Pokazite postovanje ako vam se ne svidjaju.

Apsolutno se slazem...nece se pamtiti pesme Forbiddena,Nuclear Assaulta i Razora,vec Metallice.I to je jebena cinjenica.A tako je zbog toga sto ne samo da su najbolji thrash bend ikada,vec su se dokazali u drugim vodama i tu isto dokazali da su najbolji.

 

Ja imam kartu za istok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зависи, пријатељу, ко их буде памтио. Пре ћу памтити песме од Coronera, него ли од Metallice. Али небитно. Лепо ми се сви проведите на концерту. ово мислим скроз озбиљно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ме боли уво што је исто и за све остале? Много је брајко.

 

Okej, onda se vrati i zhivi ispod kamena icon_wink.gif Mislim, morash malo da se okrenesh, ako nastavish da zhivish tako i hleb ce ti biti skup, brajko.

 

А, веруј ми да су Металику због балада почели да слушају сви живи.

 

i ja sam pocheo da ih slusham tako, mislim to ti nije nikakav argument, nisu imali svi starijeg brata metalca ...

 

Мајке ми се најежим кад ми кажу "Не волим их претерано, али имају добре баладе". Е, дође ми да тучем те.

 

Rodjache chemu toliki hejt? To je ono shto ja ne volim na celoj metal sceni, shto niko ne poshtuje nichiji ukus ... Malo je glupo da tuchesh nekog samo zato shto ima drugachiji muzichki ukus ...

 

Нисам мислио ништа погрдно кад сам рекао чупавци...

 

to si svejedno zaboravio da napomenesh u tekstu ...

 

Ја не желим ни од кога да зајмим паре да бих ишао на тај концерт, једноставно MENI не вреди толико!

 

zaboravio si jednu rech gore icon_wink.gif

 

 

p.s.hvala na lepim zheljama, naravno da cu se lepo provesti, metalika je samo shlag i jagoda na vrhu torte icon_wink.gif

Edited by John Otto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, onda se vrati i zhivi ispod kamena icon_wink.gif Mislim, morash malo da se okrenesh, ako nastavish da zhivish tako i hleb ce ti biti skup, brajko.

Неће. Мислим, не размишљам ја баш увек на тај начин, али ми је овај концерт скроз дошао у незгодно време. А и не познајете ме довољно добро. Ја сам муизчки фрик који би радије толику количину новца дао на музику, него да идем да гледам лош бенд, који је некада правио добру музику, и чију стару муизку ја још увек волим. Надам се да ме сад боље разумеш. Радије ћу да купим 10 сати добре музике на дисковима или плочама, него да два сата гледам типове којима новац вири из дупета.

 

ja sam pocheo da ih slusham tako, mislim to ti nije nikakav argument, nisu imali svi starijeg brata metalca ...

Ја нисам, а нисам ни ја имао старијег брата металца, пошто ни немам старијег брата, већ само млађу сестру. Ја сам прве касете Металике добио од ортакиње која је, у исто време кад сам ја почео да их слушам, престала. Све заједно на Убу лад сам ја почео да слушам метал било је још 3 металца, од којих двојицу нисам тада ни знао.

 

Rodjache chemu toliki hejt? To je ono shto ja ne volim na celoj metal sceni, shto niko ne poshtuje nichiji ukus ... Malo je glupo da tuchesh nekog samo zato shto ima drugachiji muzichki ukus ...

Ово сам рекао фигуративно, извињавам се због непрецизности. У животу сам тукао само три особе које су ме гадно изнервирале, и ниједан пут то није било због музике. Ја поштујем свачији музички укус, али не разумем све њих. Мада, када један бенд има толико бољих песама, онда ми је тотално сулудо да неко слуша нешто најгоре што су направили.

 

p.s.hvala na lepim zheljama, naravno da cu se lepo provesti, metalika je samo shlag i jagoda na vrhu torte icon_wink.gif

Нема на чему. Ја само нећу да подржавам једну трулу институцију, то је све.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће. Мислим, не размишљам ја баш увек на тај начин, али ми је овај концерт скроз дошао у незгодно време. А и не познајете ме довољно добро. Ја сам муизчки фрик који би радије толику количину новца дао на музику, него да идем да гледам лош бенд, који је некада правио добру музику, и чију стару муизку ја још увек волим. Надам се да ме сад боље разумеш. Радије ћу да купим 10 сати добре музике на дисковима или плочама, него да два сата гледам типове којима новац вири из дупета.

 

 

Ја нисам, а нисам ни ја имао старијег брата металца, пошто ни немам старијег брата, већ само млађу сестру. Ја сам прве касете Металике добио од ортакиње која је, у исто време кад сам ја почео да их слушам, престала. Све заједно на Убу лад сам ја почео да слушам метал било је још 3 металца, од којих двојицу нисам тада ни знао.

 

 

Ово сам рекао фигуративно, извињавам се због непрецизности. У животу сам тукао само три особе које су ме гадно изнервирале, и ниједан пут то није било због музике. Ја поштујем свачији музички укус, али не разумем све њих. Мада, када један бенд има толико бољих песама, онда ми је тотално сулудо да неко слуша нешто најгоре што су направили.

 

 

Нема на чему. Ја само нећу да подржавам једну трулу институцију, то је све.

mislim da seres jer to sto se tebi ne svidja ili sto su napravili nekoliko sporijih pesama ne znaci da su trula institucija sto rekoshe pre tebe metallica ce da se pamti i mislim da nema tu vise sta da se kaze.Zao mi je sto ces propustiti najveci kulturni dogadjaj u u poslednjih 15 godina. ostali vidimo se na certu. icon_rockdevil.gif samo kada bi mogao lars da dodje mislim i ovi su dobri bubnjari ali bez njega se ne moze. icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam polozio ispit icon_mrgreen.gif iz racunarstva pa cu mirne duse na METALLICu pa cemo da se razbijemo. A danas je u Kg-u bio moto susret bilo je milion rokera a harley-i da padnes na ass. Mislim da se i ovaj glupi Kragujevac poceo buditi, no, boli me uvo kada idemo na cert u utornik icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam pocheo da ih slusham tako, mislim to ti nije nikakav argument, nisu imali svi starijeg brata metalca

bogami, da ne bese "nothing else mattersa", qrac bih se ja sad przio na thrash i speed... icon_smile.gif

 

lepo od njih sto prave koncert kod nas (nije lepo po takvoj ceni, ipak je to kod nas 20% necije plate, a u americi 2%), ali bilo bi lepse napraviti neki "thrash of the titans" reunion, tipa metallica, slayer, megadjed (dave mozhe samo da peva icon_smile.gif )i anthrax, ma koliko se ne voleli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey, vidimo se 15-og u prvim redovima!! biggrin.gif Btw, od Skoplje vam dolazi najverovatno oko 300-400 ljudi, megju kojima i ljudi od vedechih metal bendova u MK, i vechina njih je vec nekoliko puta gledala Metallicu tako da znaju shta ce se dogoditi!!

 

Nego, meni je sve mi jasno, chak i to da neko nece da gleda Metallicu jer se prodala, jer nema toliko para, jer nije tu, i josh 100 razloga, ali da ode u parku i da ih slusha van stadiona mi je sasvim tragichno, smeshno i bez nikakvog STAVA u sebi!! Pre bih kupio neki posrani divx ili DVD i doma bi ih slushao/gledao i ne bih npravio IDIOTA OD SEBE!! Ali jebiga, neko ne misli tako, STAV - to je to.

 

Blackend is the END...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey, vidimo se 15-og u prvim redovima!! biggrin.gif Btw, od Skoplje vam dolazi najverovatno oko 300-400 ljudi, megju kojima i ljudi od vedechih metal bendova u MK, i vechina njih je vec nekoliko puta gledala Metallicu tako da znaju shta ce se dogoditi!!

 

Nego, meni je sve mi jasno, chak i to da neko nece da gleda Metallicu jer se prodala, jer nema toliko para, jer nije tu, i josh 100 razloga, ali da ode u parku i da ih slusha van stadiona mi je sasvim tragichno, smeshno i bez nikakvog STAVA u sebi!! Pre bih kupio neki posrani divx ili DVD i doma bi ih slushao/gledao i ne bih npravio IDIOTA OD SEBE!! Ali jebiga, neko ne misli tako, STAV - to je to.

 

Blackend is the END...

A shta tjesh... icon_smile.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

je li, sta mislite, ima li ista od toga da komuna snimi taj koncert pa da ga posle izda na dvd-u ili kaseti?

poslao sam im jutros mail, videcu sta ce reci...

ma bre koncert ce direktno da se prenosi na PINKU! bre!

zar niste culi? icon_smile.gif

 

....au da nisam trebao da spominjem direktno posto je to prenos! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

El ja tebe znam ili si to samo onako napisao?

 

U mom slucaju bice k'o na Soulfly-u (bezanje na tribine), najverovatnije.  icon_sad.gif

neznamo se ali nas to ne sprecava da se upoznamo icon_biggrin.gif moj najbolji drug se boji guzve pacu i ja najverovatnije vecinu vremena da provedem na tribinama. nema veze posto ce koliko vidim vecina devojaka da bezi gore. sutra polazem ispit pa neka mi je sa srecom.KOZDRA!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

na pinku ? svasta . bilo bi logichnije da je na B92 .

ah, pa nije ti ovo liga sampiona! icon_smile.gif

mislim partizanov je stadion ali ipak nije liga sampiona... icon_smile.gif

salio sam se za pink, nego stvarno mislim da ce oni jedino uspeti da metlici uzmu interviju jer je tako i bilo sa svakim drugim bendom: motorhed, solflaj i tako! icon_smile.gif

 

 

... jebiga ziva istina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...