Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

I uz svu tu "nereklamu" danas gledam na 3K red ispred bilet servisa valjda!! Voditelj prica kako ljudi cekaju karte za Metallicu a manj broj njih za Exit.

Ma cekaju za Djordja Marjanovica........sve babe i dede..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='24. 5. 2004, 14:04'] Jebote, Gero... nemash za Metallicu icon_smile.gif

de si zeko siso masna???!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif sta nam radi nele? iskreno cuo sam da uopste ne izlazi da se zavukao na fax i da samo shtreba?! jel to istina? jel dolazis ne metallicu? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='24. 5. 2004, 14:04'] Jebote, Gero... nemash za Metallicu icon_smile.gif

de si zeko siso masna???!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif sta nam radi nele? iskreno cuo sam da uopste ne izlazi da se zavukao na fax i da samo shtreba?! jel to istina? jel dolazis ne metallicu? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ces se kajati!!! Jebiga covece oni su ipak metal legende, bar zbog prva 4 albuma!! I postavi sebi pitanje da li bi 20 godina stvarao muziku koju si sstvarao prve godine sviranja ili bi pokusao da uneses nesto novo?? I Slayer danas stvara nesto sto je daleko od thrasha ali ih nema na MTV-u za razliku od \metallice! Metallica se pojavila na MTV-u zato sto, kao sto vec neko rece, vise nisu bili klubski bend nego bend koji je punio hale i stadione i ciji su koncerti bili za pamcene!! Metallica je postala rock atrakcija, i kao takva je dospela na MTV!1 Znam da ce i koncert u BG-u biti podjednako kvalitetan kao i svi ostali koje su do sad odsvirali!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ces se kajati!!! Jebiga covece oni su ipak metal legende, bar zbog prva 4 albuma!! I postavi sebi pitanje da li bi 20 godina stvarao muziku koju si sstvarao prve godine sviranja ili bi pokusao da uneses nesto novo?? I Slayer danas stvara nesto sto je daleko od thrasha ali ih nema na MTV-u za razliku od \metallice! Metallica se pojavila na MTV-u zato sto, kao sto vec neko rece, vise nisu bili klubski bend nego bend koji je punio hale i stadione i ciji su koncerti bili za pamcene!! Metallica je postala rock atrakcija, i kao takva je dospela na MTV!1 Znam da ce i koncert u BG-u biti podjednako kvalitetan kao i svi ostali koje su do sad odsvirali!!!

Naravno covece pa njihovi koncerti su mnogo vise od obicnog

koncerta!!!Pogledaj samo opremu,uuf...

Zato idemo da poginemo.

Hell yeeeaaaaah!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me ne ubiju sutke i ako srce bude radilo dobro onda cu morati svesno da se ubijem- PIVOM!! pivopije.gifpivopije.gif Ali to posle koncerta da bi mi nestoostalo u secanju!! (Deep Purpla se secam samo u delovima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад већ помену то, у чему је ту фора? Ја у животу не бих дао 1000 динара као за Deep Purple, или још горе 2500 сад за ове, а да се не сећам нио пола концерта, или да га се не сећам уопште. То је дебилно. Као онај тип који је отишао у Пешту на концерт, а пробудио се ујутро на некој њиви у бестрагији, а концерта се ни не сећа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dolaze turbo-dzihadovci u Srbiju...a ja ne idem...Pa ne bih dao dve i po hiljade ni da mi Bodomi(koje obozavam)sviraju u spavacoj sobi!Ej bre!Kakva bre crna Metallica!I slazem se sa ovi likom da je debilno otici na gig a posle se ne secati nicega.Takvi ljudi su idioti.Nema druge reci.Kada Bodomi dodju onda me zovite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ces se kajati!!! Jebiga covece oni su ipak metal legende, bar zbog prva 4 albuma!! I postavi sebi pitanje da li bi 20 godina stvarao muziku koju si sstvarao prve godine sviranja ili bi pokusao da uneses nesto novo??

Kad ste vi bili jako mali,ja sam se przio na metallicu..

 

posle su dosle nove grupe i metallica dosadila...skoro da je i ne slusam vise...

 

veoma,veoma retko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto naravno ne znaci da ne treba da ides na njihov koncert.

Sigurno si o tome godinama mastao kad si bio klinac,

ovo je jedinstvena prilika ne samo ta se vidi jedan bend

te velicine nego i za mnogo dobar provod stoga ako si

u mogucnosti mislim da bih trebao da odes na koncert.

POZ icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali bi svi da odemo i verovatno bi bilo i vise zainteresovanih da je karta npr. 1500 dinkica! Ovako neka svako proceni da li treba ili ne treba da ide! Ja znam da idem a ostali kako hoce, vise nema svrhe ubedjivati ljude!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...