Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

gresis sine tebra, ja bih na njegovom mestu vise voleo da vidim lombarda...

a i mustejna umesto kirka, da mu nisu ruke rekle zdravo/tjao...

1.svaka chas(t) njima ali lars je koliko znamo osnovao metallicu-stoga on je nezamenljiv icon_rockdevil.gif

2.mislim da nema nista da mi prica osoba koja izgovara reci poput "sine tebra"(zvuchi raperski) evotigana.gificon_rockdevil.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznamo se ali nas to ne sprecava da se upoznamo icon_biggrin.gif moj najbolji drug se boji guzve pacu i ja najverovatnije vecinu vremena da provedem na tribinama. nema veze posto ce koliko vidim vecina devojaka da bezi gore. sutra polazem ispit pa neka mi je sa srecom.KOZDRA!!! icon_rockdevil.gif

Ma zajebi tribine, idem ja dole pa sta bude - bude. icon_cool.gif Ipak je ovo Metallica, a tek neko tamo. orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, pa nije ti ovo liga sampiona! icon_smile.gif

mislim partizanov je stadion ali ipak nije liga sampiona... icon_smile.gif

salio sam se za pink, nego stvarno mislim da ce oni jedino uspeti da metlici uzmu interviju jer je tako i bilo sa svakim drugim bendom: motorhed, solflaj i tako! icon_smile.gif

 

 

... jebiga ziva istina!

i pink i b92 je sranje-pink iz znamo iz kojih razloga a b92 zato shto najvishe pustaju glupu alternativu. bez obzira danas je javljeno da ce pink da radi specijalni docek verovatno na aerodomu i da pustaju neke snimke sa koncerta naravno posle certa ili sutradam(majku im jebem puni su para) KEEP ON ROCKIN'!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah, pa nije ti ovo liga sampiona! icon_smile.gif

mislim partizanov je stadion ali ipak nije liga sampiona... icon_smile.gif

salio sam se za pink, nego stvarno mislim da ce oni jedino uspeti da metlici uzmu interviju jer je tako i bilo sa svakim drugim bendom: motorhed, solflaj i tako! icon_smile.gif

 

 

... jebiga ziva istina!

i pink i b92 je sranje-pink iz znamo iz kojih razloga a b92 zato shto najvishe pustaju glupu alternativu. bez obzira danas je javljeno da ce pink da radi specijalni docek verovatno na aerodomu i da pustaju neke snimke sa koncerta naravno posle certa ili sutradam(majku im jebem puni su para) KEEP ON ROCKIN'!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica , ahhh.....

 

....nekada moj najomiljeniji bend.

i sto rece bosko,muka mi je od prica "imaju divne balade"..

 

ili da dodam "metal grupe imaju najlepse balade"

 

ili..."pa zar nisi rekao da ti slusas metallicu ? "

 

dok ja kazem da je havy metal u pitanju... uf!

 

al ipak da vidim oce li doci taj lars...

 

vidimo se narode i ...

(trebalo je da napravimo veliki transparent,al jeb**a sad).... whiplash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem. Pa sutra cu videti bogove lichno. Eto mene ujutru u 5 sati na zelznichkoj u Kragujevcu sa vlashom piva na ustima i chekam ekipu iz Rashke (4 choveka no.gif ) shto znachi u 10 ispred stadiona na jug. Vidimo se braco metallna i neka nam bogovi pomognu.Pozdrav metalac.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem. Pa sutra cu videti bogove lichno. Eto mene ujutru u 5 sati na zelznichkoj u Kragujevcu sa vlashom piva na ustima i chekam ekipu iz Rashke (4 choveka no.gif ) shto znachi u 10 ispred stadiona na jug. Vidimo se braco metallna i neka nam bogovi pomognu.Pozdrav metalac.gif

MI NE VERUJEMO u bogove evotigana.gif jos jedanput evotigana.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sto rece bosko,muka mi je od prica "imaju divne balade"..

 

ili da dodam "metal grupe imaju najlepse balade"

 

ili..."pa zar nisi rekao da ti slusas metallicu ? "

 

dok ja kazem da je havy metal u pitanju... uf!

 

al ipak da vidim oce li doci taj lars...

 

vidimo se narode i ...

(trebalo je da napravimo veliki transparent,al jeb**a sad).... whiplash

U tome je poenta.

 

Listam pre neki dan "Vecernje novosti" , i bacam pogled na neki intervju sa samo tako zgodnom japanskom, svetski poznatom manekenkom (ne znam joj ime, paznju mi privukla fotka).

 

Prsata cura je rekla da obozava kvalitetnu muziku, a za svoje omiljene "bendove" je izdvojila Eminema ( icon_smile.gif ), i pogadjate - Metaliku. wallbash.gif

 

Yebem ti bend , kada ih svaki shaban slusa.

 

Metal Milicajci,pih icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i htedoh da editujem ali je isteklo vreme.......

 

ja bih izbacio nothing else matters sa svih mogucih kompilacija...

 

jednom i zauvek! Glupo je da jedan bend ostane u senci samo jedne pesme..i to balade!

 

i da svi znaju samo prvu recenicu pesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam slusao metallicu dok je za tebe branko kockica bio pojam

 

i pazi kome pricas da sere.

pazi boli me kurac ko si i da li si slusao metallicu od pre 15 godina ili od yuche vazno je da ces bez obzira sto metallica ima nothing... biti na certu a ako ne budes to sigurno nije zbog pesme vec jedini razlog moze biti novac.KOZDRA!!!

i iscooliraj malo sta se palis.KEEP FIGHTING FOR METAL!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne nerviram se ja,samo ti kazem da pazis na recnik.

 

od juce si ovde a vec pricas svasta,tj nemas pojma sta se na ovih sedamdesetak strana pisalo o metallici....

 

a na koncert idem jer sam nabavio kartu po veoooma povoljnoj ceni..

 

btw,prezivecu nadam se razne loade i reloade....

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je u tome sto su neki dve nedelje pre certa(naravno mozda nisi ti-pricam uopshteno) srali po metallici a vec nedelju dana kasnije poceli da planiraju kako da dodju nastadion pa kako da se nadju sa drugima i jos koje detalje oko certa. nerviraju me dvolicni ljudi koji brzo menjaju misljenje preko notji(naravno ni ovo se ne odnosi na tebe).eto to sam hteo da izjavim icon_biggrin.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je u tome sto su neki dve nedelje pre certa(naravno mozda nisi ti-pricam uopshteno) srali po metallici a vec nedelju dana kasnije poceli da planiraju kako da dodju nastadion pa kako da se nadju sa drugima i jos koje detalje oko certa. nerviraju me dvolicni ljudi koji brzo menjaju misljenje preko notji(naravno ni ovo se ne odnosi na tebe).eto to sam hteo da izjavim icon_biggrin.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

nabijas ti postove,nabijas icon_smile.gif

 

jasno,ali si prvu kritiku uputio na pogresnu adresu...

 

ti klinci nisu sastavili ni 3-4 godine slusanja metallice...

 

a neki mozda ni 2 icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...