Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

Bio sam gore na galeriji. Koncert je bio savrsen. Set lista je ista od pre nekoliko strana, ova:

http://www.setlist.fm/setlist/rammstein-and-clawfinger/2010/arena-zagreb-croatia-53d4ab25.html

 

Rammstein mi je jedan od prvih tvrdjih bendova koje sam poceo da slusam i vratile su se sve uspomene. Scenski nastup desetka. Nista se nije ponovilo. Svaka pesma drugacije stvari, cak se i plamenovi nisu ponavljali, vec sa drugih mesta na drugaciji nacin itd.. Ona bina izgleda prejebeno, ne znam da l postoji deo koji se ne pomera. Vrhunac mi je bio Weisses Fleisch, Keine Lust, Du Riechst So Gut i Sonne. Ali ostali delovi ne odskacu. Sve je savrseno uklopljeno, jednostavno nemam reci. Kad bi me neko pitao koliko mi je dobro bilo, ne bi mogao da izrazim. Svaka im cast, ako dodju ponovo necu ih propustiti to sigurno.

 

 

edit:

 

Ulazak na binu i pocetak koncerta isto savrsen.

Edited by :matija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sjajno! Da ne ponavljam i ja za efekte, to se i očekivalo, ali opet su se mnogi iznenadili. :P Ulaz je bio sjajan, kao i čamac, a i krila. :D

 

Ovaj koncert se ne sme propustiti i gadno su se zajebali oni koji jesu.

 

Jedino mi je žao što sam niska i vidim šta oni rade na bini samo kad skačem ili kad nađem jaaako dobru poziciju, tako da sam neke trenutke nažalost propustila. Dođu li ikad opet - tribine su moje. Ili još bolje - fan pit.

 

Neću reći da je cert bio savršen, bio bi da su svirali Mein Teil. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kako god da zvuci, al stvarno je cert bio neverovatan.

pogotovo kada cekas toliko dugo da dodju uopste.

mislim da nema jedan covek koj je bio na koncertu, a da ima da kaze nesto lose...bilo sta.

malo je sutki bilo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spektakl. Na zalost nisam bio na najboljoj poziciji da sve vizuelno ispratim na najbolji nacin (sektor 422). Najbolja pozicija su bile tribine pozadi preko puta bine, i naravno fan pit (ali tamo dobijete opekotine :bigblue: ). Imam utisak, doduse, da je vecina toga bio plejbek, ali ovde je najbitnija scenografija i scenski nastup.

Edited by NullPointerException

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAOOOO koliki čovekkk jebem ti život, opet sam se zaljubila, jebem ti život, kakva koncert, IJAOOOO bre.

 

Ono u Bukureštu u Junu onaj neki soni-šta-već-tour, jel se zna nešto o tome, će to biti full koncert ili nešto skraćeno u okviru festivala???

 

koliki čovek je-bo-te!!! rargh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam utisak, doduse, da je vecina toga bio plejbek, ali ovde je najbitnija scenografija i scenski nastup.

 

I ja sam uhvatio neke momente koji su sigurno išli sa trake :da:

Uh, sav sam slomljen sad...

 

edit: Combifuckingchrist :rockdevil:

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...