Jump to content

Lady Gaga


Маузер

Recommended Posts

Lady Gaga mi je odvratna, nesto u vezi nje me bas nervira. A to nije samo muzika.  :haha: Svi ti novi spotovi u kojima se najvece pop zvezde trude da sokiraju ili budu inovativni a samo se takmice ko ce biti debilniji i odvratniji... Tu ne mislim samo na nju vec i Rihanna, Beyonce... ako pogledate njihove zadnje spotove znacete o cemu pricam. Da li imaju veze sa iluminatima/satanistima/masonima/reptilima ne interesuje me uopste. Gledao sam par intervjua u kojima se govori o toj povezanosti, posebno u hip hopu i Jay Z-u, i mislim da ima nekih preterivanja ali ne bih se zacudio kada bi svi oni radili nesto okultno. Cisto iz finansijske koristi, naravno. Velika se tu para vrti i svasta je moguce.  :haha:

 

Jedino mi se novi spot od Katy Perry svidja. Nista bolesno i odvratno, samo zezanje.  :mhihi:

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto, ali mene ružnoća u poslednje vreme pali mnogo više nego lepota. Šta znam, kad su lepe cure u pitanju nekako uvek imam poriv da im pristupim više na aseksualan način, da se zaljubim u njih i tako to. Zato sa ružnima samo seksualno, cepaj bez griže savesti. :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zašto, ali mene ružnoća u poslednje vreme pali mnogo više nego lepota. Šta znam, kad su lepe cure u pitanju nekako uvek imam poriv da im pristupim više na aseksualan način, da se zaljubim u njih i tako to. Zato sa ružnima samo seksualno, cepaj bez griže savesti. :rockdevil:

 

PA NARAVNO, KAD SI ZAGOREO.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка зоофилка

мадона је краљица. кејт пери и лејди драгана су свеже скројене лутке господара шоу бизниса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Wonderfall

Gledao sam par intervjua u kojima se govori o toj povezanosti, posebno u hip hopu i Jay Z-u, i mislim da ima nekih preterivanja ali ne bih se zacudio kada bi svi oni radili nesto okultno. Cisto iz finansijske koristi, naravno. Velika se tu para vrti i svasta je moguce. :haha:

 

To je daleko bolja varijanta od metalaca koji se na okultizam i slična sranja tripuju iz ubeđenja. Ovi bar imaju dobru kintu od toga (pod pretpostavkom da u celoj priči ima istine).

Edited by Wonderfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...