Jump to content

Lady Gaga


Маузер

Recommended Posts

Za 10 godina ce je biti bas briga da li je iko slusa vise, jer je izmuzla dovoljno novca da zivi narednih hiljadu godina u nekom dvorcu, hraneci se krvlju devica.

Inace, ja slusam njenu muziku takodje. Mada su i spotovi kul za gledanje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lady Gaga pravi muziku koja se GLEDA, a ne slusa, zato joj toliko dobro i ide. Za 10 godina je se niko nece secati.

 

:pivopije:

 

Pustis spot i uzivas ali da stavim na mp3 ne pada mi napamet...ja ne znam uopste kako da se ponasam dok to "slusam" a da slusam muziku i da ne iskazujem emocije je kod mene skoro pa nemoguce.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lady Gaga pravi muziku koja se GLEDA, a ne slusa, zato joj toliko dobro i ide. Za 10 godina je se niko nece secati.

 

Ih,pa 10 godina ti je ogroman period za sou biznis...obicno puknes na sledecem albumu,ko to prevazidje taj je megazvezda,neko se jos i iskobelja pa ga neko izvuce iz naftalina..

Dok intrigiras javnos' zagarantovan ti je uspeh,obaska sto svaki mesec iznikne neko novi,treba zadrzati poziciju.

 

Uglavnom to ide-intrigantan spot(po mogucstvu pedersko-lezbo varijanta),malo izigravas opasnu ribu,kad malo opadne popularnos' pokazes sisu ili te snime negde pijanu il' udrogiranu,onda uradis neku kao baladu,posle nje stancujes sto vise spotova,onda neka suradnja s koleginicom il' kolegom,pa se prisljamcis nekom od Đ-ova tipa David Geta i tako furas dok moze.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta uobicajena shema koja dobija provereno, zasto bi je menjali.

Jay-Z je jedan od najbogatijih u industriji, nenormalno koliko ima para, a sve to uglavnom od gostovanja raznim zvezdama, singlovima i sl. Njegova muzika sama po sebi je sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta uobicajena shema koja dobija provereno, zasto bi je menjali.

Jay-Z je jedan od najbogatijih u industriji, nenormalno koliko ima para, a sve to uglavnom od gostovanja raznim zvezdama, singlovima i sl. Njegova muzika sama po sebi je sranje.

 

Ovo ne pricam ja nit ovako mislim, samo iznosim sada neke facts. Jay-Zov album The Blueprint iz 2001 se uveliko gleda kao jednim od najboljih hip hop albuma u prosloj dekadi, i mogi casopisi su ga dosta dobro kotirali na opstim listama najbolji albumi iz prolse dekade. A osim toga on konstanto negde gostuje, ali ono sto njemu donosi dosta para je sto ima svoju izdavacku kucu, sto ima svoju robnu marku i drzi par sportskih timova u NBA,NHL itd. itd. On je jednostavno stvorio imperiju gde je on kao zanatlija pevac(reper), ali mu to nisu glavni prihodi novca. Inace verovatno jedan od bogatijih ljudi u muzickoj industriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam malopre 'born this way' , nista bre to ne valja. ja tu ne primecujem nikakav prizvuk 80-ih , naprotiv , standardno suplja pesma lejdi gage. stavise , zao mi je sto sam odgledao jebeno-sugavo-usrani-spot i samim tim dodao svoj 'view' onom brojacu dole . prekrsio sam pricip , eto , hvalospevi i znatizelja su me kopkali.

 

ovako , ova stvar je jedna sasvim prosecna stvar iz 80-ih*

, nisam siguran , ali mislim da nikada nije bila hit i da je prosla prilicno nezapazeno. nista cudno , ako uzmemo u obzir da su tih godina dobre pesme silazile kao sa fabrickih traka. dakle , ova je samo kap u moru...

aj neka mi neko kaze da su gagine pesme bolje , i sta je tu inventivno , njeno izrazito i istinsko luciferijanstvo adama vajshaupta , stajling , princip pravljena spotova? svaki jebeni spot odise simbolima , u stvari ne odice vec vrvi , ali svaki , a i pesme su joj po istom sablonu. mala od skandala , a u sustini pion na sahovskoj tabli iluminata koji se vise i ne kriju , a odavno su pustili korenje i u muzici. metal tu naravno ne racunam , ceo taj satanisticki trip je iz fazona ili licnih ubedjenja pojedinih muzicara (mahom black metal muzicara).

lady gaga je najlepsa , najbolja , najmuzikalnija , najoriginalnija estradna umetnica sviih vremena... kad porastemo bicemo lady gaga , i siske cemo terati kao ona... bla , bla , bla. mr's u kurac!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...