Jump to content

Lady Gaga


Маузер

Recommended Posts

mislim da je ovo jedan od najbesmislenijih klipova sto sam video na internetu. pretenciozna ''umetnost'', golotinja u nekom vrtlogu besmisla stvorena da sokira, ova lejdi gaga je pukla skroz i ova yoko ono sa njom zajedno, nek se teraju na tumblr sa ovim sranjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona se ispucala kao umetnik pre 20 godina a sad koketira sa elitom u New Yorku i mlati dobar keš, biznis kao i sve ostalo. Besmisleno je da je ona umetnik danas jer je ona na vrhu lestvice sa ostalim mrtvim bogatašima i lovatorima i samo trpaju u bulju jedni drugima lovu i to je to.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deadmau5 je na društvenim mrežama ismevao pojavljivanje Lady Gage u video zapisu umetnice Marine Abramović. Ovaj kanadski DJ i producent iskoristio je svoj twitter nalog kako bi se rugao pevačici koja je u ovom video zapisu potpuno gola. Nakon što je napisao: „Koga briga za neko neartikulisano deranje po šumi?“ počeo je od njenih fanova da dobija pretnje smrću.

Ubrzo zatim oglasio se ponovo na svom twitter nalogu sa porukom: „Oprostite, moj predhodni post sadrži sise“. „Inspirisan sam. Idem sada da lajem na mesec, pa ću da se vratim u studio i lajem na ekran, ja sam UMETNIK “ rekao je pre nego što je na Instagram okačio video u kojem zavija na mačku, a ceo zapis nazvao je, simbolično, „The mau5 movement”.

Kako je cela ova debata na internetu postajala sve intezivnija, Joel Zimmerman (Deadmau5) je dodao: “Vau, svi ovi tvitovi mi poručuju da se ubijem. Da li su mala čudovišta sklona samoubistvu? Ne znam šta iz svega ovoga da zaključim.” Osim toga, u podršku je pozvao kolege Madeona i Zedda koji su obijica sarađivali sa Lady Gagom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Aura ,Venus i Applause su dobre ,Do want you want ima dobar refren ,početak u G.U.Y. je moćan ,ostatak pesme prosek , Manicure ima isto neki deo dobar, i neko kratko šredovanje po električnoj ,ali ni prineti Electric Chapel ,sa prošlog. Ostale su mi neupečatljive ,Dope je kao trebala da pogadja emociju ,ali mi je predosadna ,kao i Gypsy. Prethodni mi je bio najbolji u njenom opusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...